extra echo?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door carlaaa, 8 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. inverw8ting

    inverw8ting Actief lid

    3 jan 2013
    135
    0
    16
    Hi Carla,

    Als je niet kan wachten om je kindje te zien dat kun je gewoon een pretecho laten maken. Kosten zijn verschillend.

    Ik heb bij 11 weken een echo gehad en de volgende krijg ik pas bij 20 weken. Onze verloskundige maakt namelijk geen echo's.
    Omdat ik te nieuwsgierig ben heb ik zelf bij 15.5 weken een afspraak gemaakt voor een geslachtsbepaling en dan kan ik weer even spieken naar de kleine.
    Dit kost bij ons echocentrum 25 euro, vind ik de moeite waard!
    Ik zou gewoon even informeren naar de prijzen.
     
  2. LittleAngel22

    LittleAngel22 Actief lid

    28 aug 2011
    345
    6
    18
    Bedrijfsleider cafetaria/eethuis
    Waddinxveen
    Ik had bijna hetzelfde (echo met 10,4 en daarna met 20 weken weer) dus heb een pretecho laten maken :) Kan al bij babyvieuw vanaf 55 euro. Heb gewacht tot 17w6d en toen een 3d echo laten maken + geslachtsbepaling. Zeker een aanrader! Zo geweldig om te zien :)
     
  3. Derbi

    Derbi Niet meer actief

    ik krijg een tweeling, ben nu ruim 9 wk zwanger en heb drie echo's gehad. en vanaf nu elke twee weken een. heel eerlijk, het is misschien wel leuk, maar wel elke keer heel spannend. snap dat het normaal dan lang mag duren, maar denk dat ik dat liever had gehad.
     
  4. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Ik heb de verloskundigepraktijk wel (mede) uitgekozen op een met echo-apparatuur in huis. Het snel even maken van echo, als je daar toch op die tafel ligt, is wel zo leuk.
    Moeite met het vinden van het hartje om te luisteren? Hup, snel even een echo, veel makkelijker ook voor de verloskundige. En erg leuk voor de mama-in spƩ!
     
  5. carlaaa

    carlaaa Actief lid

    18 nov 2012
    354
    27
    28
    Mag ik misschien vragen waarom je meer echo's hebt?

     
  6. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Ik denk vanwege het feit dat ze een tweeling krijgt. Dat brengt meer risico's met zich mee.

    Geloof me je wil toch liever een gezond kindje dan elke week een echo omdat er "iets" is met het kindje?! Er zijn hier meiden op het forum die elke week een echo kregen omdat hun kindje iets kon hebben... Dan kun je toch beter "voor de gezelligheid" een pretecho laten maken?!
     
  7. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Mijn vk doet er regelmatig eentje. Al vertelde ze in t begin dat zo weinig normaal is. In middels al zoveel foto's dat t bijna niet grappig meer is :-D dus wie weet gaan ze dat gewoon alsnog doen.
    Tegen betaling kan je zeker echo's laten doen ongeacht het termijn. Als je bij een echopraktijk gewoon uitlegt doen ze tegen betaling alles wat jij wilt. Andere tip is fonteys. Is een opleider voor echoscopisten. Hier krijg je dan gratis echo en foto's op een USB als dank. Ze moeten wel opdrachten doen dus t is wel iets anders maar je kunt een uur kijken. De mijne was heel kruk en gaf naast de opdrachten ook veel andere informatie. In februari start weer een nieuwe cursus. Ik ga me ook weer opgeven. ( mag tot week 30). Ze zitten volgens mij in alle grote steden wel.

    Hier ook nog de combinatietest en geslachtsbepaling laten doen. Waren ook weer extra keertjes kijken. En net de 20wkn achter dd rug dus nu nog de pretecho in t verschiet.
     
  8. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    Ik heb ook 'veel' echo's maar puur omdat ik een mk hiervoor heb gehad en ik bij een fertiliteitenkliniek liep. Ik heb dus nu al 4 echo's gehad en mag a.s. woensdag weer...vervolgens 30 januari en 11 februari ook... dan zal ik pas met 20 weken gaan... maar ik vind het wel erg fijn moet ik zeggen...
     

Deel Deze Pagina