Februari 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door IkenKleine, 7 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. fredje8

    fredje8 Fanatiek lid

    31 okt 2005
    1.083
    0
    0
    Gelukkig, ik kan weer posten! he he.

    @liefje, pittig joh het ziekenhuis in, zwanger zijn en een kleintje van 8 maanden. Gelukkig ben je weer thuis, beterschap,
    Enne harco al 6 tandjes dat zijn er ook al veel, ons manneke heeft er inmiddels 8, is idd een mooi gezicht, en ieder krijgt echt verschillend tandjes de dochter van mijn vriendin is 15 maanden en heeft nog maar 4 tandjes, Rik al 8, zo zie je dat het allemaal verschillend is.

    Hier gaat ook alles zijn gangetje, moet nu echt gaan strijken, want de berg is groot, maar ik geef er niets om......

    En over het gillen Daphne, Rik kan dat ook ,vooral als we bij de visvijver bij de eendjes zijn, hij gilt dan terug naar de eendjes en dat galmt lekker, hij een lol en wij een rode bol hahahh....
     
  2. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Hey meisjes ( ik ben Maisy) weten jullie nog? hihi.
    Alle beebs aan het gillen brabbelen krijsen en tandjes krijgen lees ik, hier ook, ISaiah heeft zijn 5e tand inmiddels, kruipt het hele huis door, loopt langs de tafels en banken, zegt sinds 3 dagen nnnnnnnnnee, nnnnnnnnnnnnee, nnnnnnnnnnee mama overal op hihi. De meiden aanbidden hun broertje nog elke dag, hij wordt overspoeld met kusjes en knuffels, verwend mannetje hihi.

    Ff kijken of ik een foto van ons hierin geplakt krijg hoor!


    [​IMG]

    Sorry meisjes dat ik niet vaker ben geweest, ik het reuzedruk, ik heb toelatingsexamen gedaan voor de pabo ondertussen en ben met vlag en wimpel geslaagd, ik stroom in februari in , ik ben dus van alles aan het voorbereiden, contracten van de opvang tekenen en een stageplek regelen....plus het normale van alle dag erbij, kids, huishouden...
    Er zijn hier alweer een paar op naar de volgende, nou nou, gefeliciteerd hoor girls!
     
  3. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Wauw Maisy.....je bent er weer!

    Welkom!
     
  4. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Hey Cellie, kwas ff terug aan het lezen, treed je in mijn voetstappen?:p ook een 5de, leuk! Ik doe deze 5de op mijn sloffen hoor, ik weet alles al, zit al in die routine, lekker hoor.
    Voor mij (voorlopig) echt niet meer, t zit compleet niet in mn planning, ik zeg nooit nooit, je wete nooit hoe je erover 5 jaar bij staat maar nu zeg ik NEE ben tevreden, meer als tevreden zo.
     
  5. fredje8

    fredje8 Fanatiek lid

    31 okt 2005
    1.083
    0
    0
    Hey mamadeluxe welkom! alias maisy, wat leuk je hier weer te treffen enne... 5 kids en afgestudeerd, knap hoor! ik werk en heb een zoontje en ik vind het allemaal mega druk (wel heel leuk hoor) laat staan dat ik er nu 5 zou hebben poeh poeh ..... petje af.
    x linnie
     
  6. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Hey fredje, ik begin pas met studeren hoor hihi, was ik maar afgestudeerd, I wish! :p
     
  7. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Yeps de 5e is onderweg en idd met gemak hoor!

    Maak me ook totaal niet druk over dat iets te druk of teveel zal zijn, gezellig juist!

    Fijn weekend allemaal!
     
  8. fredje8

    fredje8 Fanatiek lid

    31 okt 2005
    1.083
    0
    0
    zo is het je rolt erin, natuurlijk maar nu met de eerste is alles nog nieuw etc etc ik vind het super hoor daar niet van, maar als ik denk dat ik er nu 5 zou hebben, poe, maar wie weet als we elkaar over een paar jaar spreken, als het aan mijn man ligt beginnen we alweer aan de tweede, maar ik wil nog ff wachten.

    mamadeluxe, had ik niet goed gelezen...sorry
     
  9. Lente

    Lente Bekend lid

    12 jun 2007
    615
    0
    0
    He MamaDeluxe & Cellie: lijkt me heerlijk zo'n groot en close gezin. Begin is er al hahaha

    Liefje kan me voorstellen dat het begint te wegen, zoontje en weer zwanger. Sterkte

    Zo de zaterdagse klussen zijn weer gedaan (wassen en boodschappen doen). We zetten haar nu met boodschappen doen in het zitje van het winkelwagentje, vind ze prachtig. Maar eigenlijk is het geen gezicht, zo'n klein opdondertje haha. Maar t is erg leuk, ze lacht, zwaait en roept naar iedereen. En hoe chagarijnig iemand daarvoor ook keek, dan moeten ze toch wel lachen. Erg leuk dus samen boodschappen doen.
    Moeten alleen wel oppassen dat ze niets uit de schappen pakt, want als je het weer van haar af moet nemen (betalen of terugzetten) nou... dan is ze niet zo vrolijk meer ;)

    Fijn weekend allemaal verder
     
  10. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Weer gezellig gebabbeld meiden. Ik heb vandaag een meeting gehad met meiden van het forum uit het noorden. Leuk maar heel anders dan onze lunches. Ik ken de dames nauwelijks dus een heel ander contact. Meer evengoed leuk!

    Buikgriep is over, Jarissa lijkt het doorslapen ook weer ontdekt te hebben. Verder weinig nieuws te melden. Fijne avond ladies.
     
  11. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Oops, foutje:
    @Mamadeluxe: WB meid. Mooie foto.
     
  12. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    21 feb 2006
    1.439
    1
    0
    Delft
    Heeeee welkom terug mamadeluxe!

    Hier vandaag eerste tandje ontdekt! Net dus voor het eerst gepoetst hihi, schattig....En ze drinkt nu thee uit een glas (ik houd het vast hoor), gaat vrij netjes

    Straks het ik een themafeest, heb me aangekleed als een waarzegster, superleuk hoor, heb er zin in!
     
  13. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    lisette, veel plezier vanavond. En leuk he tandjes poetsen? Sam vindt het vooral leuk om zelf te doen.

    Pendrag, was het druk op die meeting? Ik zou niet zo snel naar zo'n meeting gaan.

    Mamadeluxe, ga je weer voor een record in berichtjes, of is het nu te druk. En heb je de poepluier van vanmiddag nog overleefd?

    Ik zat net voetbal te kijken maar NEC doet het niet zo goed dus dan maar Idols :D

    Vandaag heeft Mark voor Sam gekookt, ik heb haar namelijk gewoon een bordje macaronie gegeven dat wij ook aten. En het smaakte wel :D
     
  14. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Thnx ladies!

    Veel plezier lisette!

    @daphne, ja heb het overleefd hahaha, en nog 2 er achteraan hihi, volgensmij voelt ie zich niet zo lekker, hij ligt onder zijn deken in de box zielig naar me te kijken.

    Ik geef Isaiah eigenlijk van alles te eten, hij eet ook echt alles (echt een kerel hihi) vanavond heeft ie een bord spaghetti sliertjes met een piep drupje saus dat mag ie dan zelf eten, vindt ie helemaal leuk, en daarna voer ik hem nog wat geprakte spaghetti, dus zeg maar wanneer wij zelf aanschuiven leg ik stukjes voor hem bijv, kleine stukjes aardappel op zijn bordje, stukjes zachte groente enzo om zelf te eten, dan kunnen wij rustig eten en daarna voer ik hem bij, want wij eten en hij erbij zitten dat kan niet dan wordt ie boos (groot gelijk) en tegelijk hem te eten geven als ik eet is ook niet zo handig, ach en zo leert hij zelf eten toch :p
     
  15. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    @pendrag, komt dat scheve hoofdje van een voorkeurshouding?
     
  16. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Hey meisjes :D

    Gisteren naar de beurs geweest, vond het wel leuk, maar erg druk! Veel drukker dan vorrig jaar.
    Helaas zonder zussie en Marije, Tosca is erg ziek gewwest veel spugen :( maar we hebben goed vor haar gezorgd en van alles voor haar meegenomen ;)
    Tedje heeft zich voorbeeldig gedragen, alleen maar gelachen en geslapen! Wat een kanjer!
    Zelf ben ik druk in voorbereiding op de vakantie.
    Tjee wat moet er veel mee voor zo'n klein ventje!
    Maar nog effies en dan hebben we lekker 25 graden :D
    Daar hebben we wel zin in!

    Maisy leuk om weer wat van je te lezen!

    Tot snel?!?
     
  17. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    Wij zijn gister ook naar de beurs geweest.
    Waren er al om 10 uur toen was het gelukkig niet zo druk.
    Rond een uur of 12 liep het wel helemaal vol daar!
    Ook het een en ander aangeschaft, was wel gezllig om daar even rond te banjeren.

    Gister met een vriendin en haar kleintjes naar ballorig geweest.
    Was wel grappig, alleen heeft Ruben er nog weinig aan gehad.
    Lekker een poosje in het ballenbad de ballen zitten proeven. ;)

    mamadeluxe, leuke foto van jou en je mannetje!

    lente, begint het nu al?
    dat gaat nog wat worden als ze wat ouder is en je moet boodschappen halen, hihi.

    pendrag, ben je alweer wat beter?
    was het nog druk op jullie meeting?

    lisette, hoe was je feestje gister?
     
  18. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    @lisette: leuk feestje gehad? Drinken uit een beker is hier nog wel moeilijk hoor. Heel veel geknoei.

    @Daphne: de meeting was gezellig. We waren met 6 dames. Wel heel anders. 4 dames die al kinderen hebben en 2 die al langer dan een jaar bezig zijn. En je kent elkaar niet zoals wij elkaar hier kennen. Maar was zeker de moeite waard. Heb ik Leek (waar we thee geleut hebben) een heel leuk speelgoedwinkeltje gevonden. Ideaal voor de a.s. Sinterklaas inkopen!
    Jarissa eet wisselend met de pot mee. Als het enigszins kan wel maar anders kook ik apart voor haar. En als we weg zijn, krijgt ze een potje.

    @Mamadeluxe: hoe is het met je kleine ventje?
    Jarissa's scheve hoofdje komt inderdaad van een hardnekkige voorkeurshouding. Gelukkig helpt het helmpje al heel goed.

    @Marjanne: veel plezier op vakantie!

    @runner: ben weer helemaal beter.

    Hier geen bezoek aan de beurs. Vond het vorig jaar al niet zo geweldig. Ga zeker niet met een kleintje in de drukte. Mijn feestje niet, haha.

    Jarissa heeft net mega gegeten voor haar doen. Een halve peer, bijna een halve kiwi en 1 hele liga! We mesten haar overdag helemaal vol op het moment. Dan slaapt ze 's nachts beter. Hier hetzelfde verhaal als Maureen van Rianne. Maar het helpt goed. Vannacht heeft ze maar 1 keer geluid gemaakt. Verder heerlijk doorgeslapen.
     
  19. fredje8

    fredje8 Fanatiek lid

    31 okt 2005
    1.083
    0
    0
    hoi hoi,
    fijn zo'n feestje en een meeting, gezellie!

    Rik zijn we nu al een paar avonden aan het proberen doorslapen, dit wilde meneer eerst totaal NIET, nu gelukkig wel. Gisteren lag hij om 19.30 in bed en vanmorgen om 8.40 kwamen zijn eerste geluidjes, GOED HE! Vind het helemaal geweldig. We maakten hem eerst altijd tussen 22 en 23 wakker, omdat hij de fles om 19 uur niet wilde. En we kregen hem de laatste dagen al moelijker wakker, dus we hadden zoiets van proberen en jawel hoor, het werkt goed! Hopelijk houden we het zo vol!

    Fijne zondagavond nog, lekker gooise vrouwen kijken, vind ik zo leuk!
     
  20. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Hier gaat Hells Kitchen straks aan.

    Jarissa heeft al anderhalf bordje warm eten op. Aardappeltjes met rode bietjes. Rara hoe ziet dat eruit? Haha, alles is rood. Haar mouwen, broek, kinderstoel, de vloer, noem maar op. Maar ik ben blij dat ze het zo lekker vindt!
     

Deel Deze Pagina