Februari 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door fredje8, 31 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    @Fredje, ik denk dat we hier nog minimaal een maand of vier bezig zijn :rolleyes: we zijn namelijk met een heel appartement bezig.. waar zelfs de kleinste details nog moeten, stroom meter, water motoren, elekctro punten en dan nog alles wat er bij een casco huis ook komt kijken :(
    De babykamer doen we dus pas in het nieuwe huis, mochten we het niet redden dan zetten we tijdelijk een bedje hier neer!

    @ ikenkleine mooi buikje!

    Allemaal een fijn weekend!
     
  2. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Ons kleintje heet Junior tot ie geboren is. Ik heb het ook steeds over hij terwijl we nog geen idee hebben. A.s. zaterdag hoop ik het te weten. Ben er reuze nieuwsgierig naar.

    Net een gedeelte van de kinderkamer boven ingericht. Achterste deel is logeerkamer, in het voorste deel komt de jongste dochter van mijn vriend te slapen. Aangezien hij al vier kinderen heeft en de kamers een vloeroppervlak van zo'n 20m2 hebben, combineren we wat. Alles en iedereen een eigen kamer is niet haalbaar en hoeft voor de weekenden ook niet.

    Junior krijgt een kamertje dat pal naast onze slaapkamer ligt. Een klein kamertje maar ideaal voor kleine kinderen. De genoemde jongste dochter slaapt er nu nog maar zij gaat dus straks naar boven. Dat kan ook prima want ze is nu al groot. Ze is al 7! En de kamer boven is roze. Dus ze staat te popelen om in haar nieuwe kamer te gaan slapen.
     
  3. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    @IkenKleine: mooi buikje!
     
  4. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Hey hey mooie buikjes iedereen! :D
    Hier vandaag veeeel harde buiken :( ik heb blaasontsteking en een kuurtje zal wel daar aan liggen dan...
     
  5. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    @Maisy, beterschap! Goed blijven drinken hoor!

    Ik heb nog even een foto van vorige week geplaatst! :)
     
  6. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    @Aichaatje: mooie foto!

    @maisy: hier ook harde buiken..let op dat ze niet vaak komen en pijnlijk!

    Nog iemand tips die ik nog niet heb uitgeprobeerd tegen maagzuur? :(
     
  7. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    HE MEIDEN GAAN JULLIE NOG VOOR ZO'N 3-D OF 4-D PRETECHO?


    Wij zitten er over te denken, dat is zo'n echo in kleur en kun je alles goed zien. Maar ik twijfel een beetje omdat het er soms best eng uit kan zien.

    Wat vinden jullie?
    Het kost zo'n 50 tot 80 euro, ligt eraan hoe uitgebreid je het wilt hebben (met dvd erbij, foto's, extra lang etc)
     
  8. erna1974

    erna1974 Actief lid

    18 jul 2006
    416
    0
    0
    moeder
    Wijk bij Duurstede
    @mirella nee doen wij niet mijn schoonzus heeft het wel gedaan en het is net als een trouwreportage even leuk daarna ligt het voor de komende jaren in de kast dus koop ik er liever kleertjes voor voor de kleine

    @dagdag wat ga jij doen zwangerschapsgym of zwangerschapsyoga?
     
  9. missymona

    missymona Bekend lid

    25 aug 2006
    910
    0
    0
    Dordrecht
    Prachtig al die buikfoto's,

    leuk om te zien dat we er nu dus allemaal
    lekker zwanger uit zien ;)

    Hier nog steeds de twijfel over de cursus zwangerschapsyoga,
    en over de 3d/4d echo, over thuis bevallen of niet en over de kinderwagen en ga zo maar door, ik wordt er een beetje crazy van :-k

    In huis zijn we zeker nog 3 maanden
    bezig om het een beetje te krijgen zoals we willen.....
    Al is de babykamer zelf niet zoveel werk meer :)
    De beeb noemen we eigenlijk telkens wel anders,
    beeb, ukkie, kleintje of meisje.


    @ maisy:Beterschap, ik hoop voor je dat de blaasonsteking gauw over is!

    @ Judith:Ik heb hier op het forum vaak gelezen
    dat vla goed helpt tegen maagzuur..

    Vandaag naar moeders (oma) toe,
    die woont in zuid limburg dus dat is weer een eindje rijden.
    Ik mag vandaag getuigen want ze gaat een
    geregistreerd partnerschap afsluiten.
    Dus dat wordt wel een feestelijke dag :)

    Liefs allemaal!
     
  10. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    Ik noem onze dochter al bij haar naam, we zijn er al uit namelijk.
     
  11. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Joepie!

    Ik heb gisteren eindelijk de vakantie geboekt! :D
    Dinsdag 7 november eindigen wij de dag op het zonnige Sint Maarten! Heb er zo'n zin in!

    Zo te lezen gaat het bij de meeste goed! leuk om te lezen. :D
    Behalve maisy dan... beterschap!

    Hier gaat alles goed!
    Vanmiddag naar de vk, hoop dat ik nu eindelijk een andere krijg. Er zijn er 3 en je zou ze alle drie tijdens de controlles tegen moeten komen.
    Maar wij hebben telkens dezelfde en zij is niet zo heel erg leuk... :(
    Dus we hopen op een andere vandaag, maar dat doen we elke keer en het help niet veel ;)
    Vorige maand was m'n buikie goed gegroeid, maar sindsdien staat het weer een beetje stil.
    Mijn zus d'r buik is even groot als de mijne, alleen draag ik meer opzij en zij naar voren.
    Ja we zijn uitvoerig aan het vergelijken! ;)
     
  12. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Ja wij zijn ook zeker van de naam, maar wil niet dat anderen em al weten :) En geheid dat ik me verspreek natuurlijk als er iemand bij is ;)
     
  13. Ikende kleine..mooie buik zeg!

    Judith bij mij helpt vanillevla heel goed tegen maagzuur

    Mirella, zo'n betaalde 3d echo doen wij niet. Krijg zoiezo elke keer bij de gynae al een 3d te zien..gratis. Dus vind t onzin om er dan nog eens voor te gaan betalen ;)

    Ik zal een dezer dagen oook weer eens een buikfoto maken, is wel weer leuk
    Vanmiddag ga ik Mitchel even bij me moeder brengen. Hij heeft nu die krentenbaard en is al een week lang elke nacht om t uur wakker. Overdag hangerig en warm. Dus nu ff een middagje voor mezelf. Kga eerst even kijken voor winterkleren voor hem en dan ff liggen ;)
     
  14. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Je hebt gelijk hoor! Even aan jezelf en je kleintje denken kan geen kwaad ;)
     
  15. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    net terug van bloedprikken, 45 minuten gewacht en nog geen 3 minuten binnen!

    wij zijn weer een beetje aan het terugkrabbelen met die echo's, kost een hoop geld, kunnen we beter voor andere dingen bewaren!
    of ik moet 'm voor mijn verjaardag krijgen..... das dan weer wat anders. haha, wie krijg ik zo gek?

    marjanne, dat klinkt goed! geniet ervan zolang het nog kan, ;) hahahaha!

    carola, geniet maar lekker van je vrije middag!
     
  16. IkenKleine

    IkenKleine Bekend lid

    23 mrt 2006
    975
    0
    16
    hi meiden,
    wij laten in de 27e week een 3D/4D echo maken. Wel een hoop geld ja, maar we vinden het wel heel bijzonder om vastgelegd te hebben. Ik ben van plan ze straks in het babyboek te plakken, samen met de zwart-wit echo's die we tot nu toe hebben gehad. Mijn moeder gaat ook mee als we de echo laten maken.

    Qua cursus heb ik me voor mensendieck opgegeven. Yoga leek me iets te zweverig en daar kun je instromen wanneer je wilt. Bij mensendieck zit je een een vast groepje van dames die allemaal rond dezelfde periode zijn uitgerekend. En het zijn maar een paar lessen, 6 ervoor, 3 erna en nog 1 terugkomdag met de baby's. Ideaal voor mij! Begint eind november.

    Sinds dit weekend veel last van bandenpijn in m'n zij. Erg vervelend, maar gelukkig niets ernstigs. Alleen erg lastig. Rustig aan doen dus maar! Hopelijk is het groeispurtje dat we maken snel weer over.
    Baarmoeder is volgens de verloskundige lang en smal, maar van normale grootte voor de duur. Baarmoeder zit al vrij hoog daardoor. En vandaar de bandenpijn. Ik vind het wel mooi zo hoor, nu heb ik nog wat van een taille ;)
     
  17. Bab28

    Bab28 Fanatiek lid

    5 sep 2006
    1.120
    0
    36
    Secretaresse
    Maas en Waal
    Hoi Allemaal,

    Was weer even druk dus vandaar dat ik eea heb moeten inhalen vwb het lezen.

    De kleine maakt het prima en is hard aan het groeien....Krijg er zelfs erge jeuk van op mijn buik. Herkennen jullie dat?
    Vanmorgen de weegschaal maar weer eens gepakt en de grens van 80 is bereikt. Voor ik zwanger werd woog ik 72,5 kilo en ben 1.80 m lang! Gaat dus hard nu..hoop wel dat het een beetje binnen de perken blijft hoor die kilo`s. Toch zegt het volgens onze vk weinig want elk lichaam is verschillend.

    Dat brandend maagzuur herken ik...vervelend iets. Slaap nu met bedbodem omhoog en dat gaat beter!

    Wij gaan de 28e een 4d echo laten maken. Lijkt me wel erg leuk! Kijk er dan ook naar uit hoe ons kleintje er zo`n beetje uitziet nu. Vind het nog steeds onwerkelijk dat er zo`n klein mensje in je kan groeien!

    Groetjes, Bab28
     
  18. Bab28

    Bab28 Fanatiek lid

    5 sep 2006
    1.120
    0
    36
    Secretaresse
    Maas en Waal
    Oh ja....

    Als mijn vriend en ik samen zijn noemen wij ons kindje al bij zijn naam...Maar als er andere bij zijn zeggen we zij of hij hahaha!

    Weet er iemand trouwens een leuke afgeleide naam van de naam GERARD? Dat was mijn vaders naam en we willen ons kindje graag die naam als 2e naam meegeven.
     
  19. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
  20. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    Zo heb even 3 oude echo's erbij gezet. (10 wk en 12 wk) die vind ik persoonlijk mooier (want Profiel) dan die van 20 weken.
     

Deel Deze Pagina