Februari 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door fredje8, 31 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Vandaag gebeld met Thuiszorg de Friese Wouden voor informatie over zwangerschapsyoga. Ik vond het al een balle-organisatie, is vandaag weer helemaal bevestigd. Om de juiste informatie te krijgen, zoals waar het is, hoe vaak en hoeveel het kost, moet ik eerst lid worden van de thuiszorg. En ik ga toch geen lid worden alleen maar om dit soort informatie te krijgen? Uiteindelijk ben ik teruggebeld en blijkt de informatie op hun website niet te kloppen. Van de vier genoemde mogelijke lokaties zijn er maar 2 actief! Stelletje mutsen. Heb het zo met ze gehad dat ik heb gezegd geen belangstelling meer te hebben. Dan maar geen yoga hoor. Misschien kom ik ergens anders nog wat tegen en anders maar niet.

    @ Aichaatje: raar idee lijkt me dat je weet wat het is en dan ineens wat anders te horen krijgt. Ik zou wel raar staan te kijken met mn roze kleertjes.

    Mijn klachten zijn 's ochtends wat minder aan het worden. Opstaan is nog wel een ramp maar als ik eenmaal op gang ben, voel ik me best wel even lekker. Tegen 2 uur is het weer over. Sinds kort last van mijn rug, morgen naar de manueel. Ben benieuwd want normaal gesproken moet ik bij een behandeling op mijn buik liggen. Ik heb sinds vorige week erg last van een plek tussen mijn ribben, linksachter op mijn rug. Brandt enorm, ik weet dan gewoon niet hoe ik zitten moet. Hoop dat hij hier ook wat aan kan doen. Geen idee wat het kan zijn.
     
  2. Annelies

    Annelies Niet meer actief

    vandaag naar de vk geweest. bloeddruk 130/80. wel wat hoog vind ik maar de volgens de vk was het prima.
    ook heeft ons kindje een enorme groeispurt gemaakt. 1/3 nx. volgens mij is dat wel heel hoog al? gat he, ik kom niet echt met een gerust hart bij de vk weg. ik heb ook overgewicht. moet volgende week een dagcurve prikken. straks heb ik diabetes en is ons kindje daarom al zo groot.... nou ben ik weer bezorgd en dat wil ik helemaal niet! ik wil gewoon lekker kunnen genieten van mn zwangerschap... *zucht*
     
  3. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Tjee Achia, dat is ook wat... dan kan je beter maar niet weten wat het is ;) succes!

    Morgen lekker op vakantie!
    Ik zal trouwens niet meer "mopperen" over mijn kleine buik.
    Heb zojuist de foto van vsm gezien en schrok van de grote van mijn buik! (en borsten!)

    Zal proberen em in m'n album te zetten....
     
  4. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Gelukt!

    niet schrikken he! ;)
     
  5. kristel

    kristel Niet meer actief

    Annelies: Ik zou nog maar niet te veel zorgen maken. Er worden veel vrouwen doorgestuurd voor prikken van je suiker en bij de meeste vrouwen is er niets aan de hand. En als het toch niet helemaal goed blijkt te zijn, dan moet je je eten met name aanpassen mbt de hoeveelheid suiker dat je per dag eet.

    Aichaatje: Ik zou gek worden van de onzekerheid: neem je de beslissing om het te weten te komen en dan krijg je dit te horen! Ik gok op een meisje :)


    Woensdag mag ik weer naar de zwangerschapscursus. Ik volg de verkorte cursus via de thuiszorg, speciaal voor moeders die al een kindje hebben. Ik heb tot nu toe 1 bijeenkomst gehad en volgens mij gaat het erg leuk worden. Leuke groep en heb nu al weer wat nieuwe tips gehoord.
     
  6. Aichaatje

    Aichaatje Fanatiek lid

    14 jul 2006
    2.797
    0
    0
    Egypte
    Ik heb al genoeg jongens kleding koop gewoon nog wat roze bij en wacht rustig af! :) :) Wel jammer maar ja! Ga volgende maand nog eens voor een 3D als mijn mama hier is! Als verassing omdat ze toch al zoveel moet missen!

    @ marjanne, leuke foto en mooi buikje hoor!

    @ annelies blijven genieten hoor! succes!
     
  7. Dagdag

    Dagdag Actief lid

    30 mei 2006
    467
    0
    0
    Wijk bij Duurstede
    Annelies: waarschijnlijk ze je dagcurve voor de zekerheid! Net als Kristel al schreef: je kan het maar beter weten en dan je voeding er op aan kunnen passen! Hoop dat je toch wat kunt ontspannen!

    Marjanne: super mooie foto hoor! Wel lachen dat je zo geschrokken bent van de grootte van je buik.

    Pendrag: zonder cursus redt je het ook wel hoor! We kunnen je ook allerlei tips geven die wij weer te horen krijgen. Het is alleen jammer dat je geen andere ontmoet die ook zwanger zijn. Maar ja, dan heb je onze steun op het forum een beetje...

    Erna: hartstikke leuk om je ontmoet te hebben bij zwangerschapsgym! ik ben wel benieuwd wat je ervan vond... iedereen had meer zin om gezellig verhalen te delen, dan de oefeningen. Dacht je ook niet?

    Mensen, ik kruip zo lekker mijn bedje in, weltrusen!

    Liefs,

    DAGDAG :)
     
  8. missymona

    missymona Bekend lid

    25 aug 2006
    910
    0
    0
    Dordrecht
    @ marjanne, erg gaaf die foto !

    @ Annelies, hopelijk is het vals alarm en heb je geen zw diabetes, ben erg benieuwd wat mijn VK morgen gaat zeggen :(

    Ik heb ook een druk maar erg gezellig weekend achter de rug,
    helaas was ik vandaag dus wel bekaf en heb dus een halve dag vrij genomen zodat ik weer lekker mijn bedje in kon duiken ;)
    Ben alleen nu nog steeds moe dus kruip ik er zo maar weer in.

    Wetrusten
     
  9. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    @Marjanne: wat een mooie foto zeg!

    @Aichaatje: Jeetje meid, wat zou het nou toch zijn hè? Wat zegt je eigen gevoel?
     
  10. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    marjanne, leuke foto!
    en alvast een hele fijne vakantie!
    geniet ervan.

    aichaatje, lekker ben jij, nu is het lijstje niet meer in evenwicht, hahaha.
    (ik denk ook dat het een meid is hoor)
     
  11. ikbennic

    ikbennic Lid

    13 jun 2006
    24
    0
    0
    Nieuwegein
    Ha Pendrag, Die branderige plek kan zgn. titia zijn. Door de verweking die er tijdens de zwangerschap is en de extra druk die er op de spieren komt te staan kan dit branderige gevoel ontstaan. Niks ernstigs, alleen vervelend.

    Nicole
     
  12. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    Hoorde dit weekend dat een vriendin ook zwanger is. Hardstikke leuk natuurlijk, maar we waren heel verbaasd omdat ze altijd zeiden 'nee wiij willen nog niet'.

    Bleek achteraf dat ze al langer bezig waren dan wij en dat ze al 2 keer een miskraam hadden gehad. Waarvan 1 toen wij net kwamen vertellen dat we zwanger waren.... Zo dan voel je je knap lullig....

    Ik wou dat ze het hadden verteld dan hadden we er rekening mee kunnen houden en ze kunnen steunen. Daar ben je toch vrienden voor...?

    Nouja, iedereen is anders denk ik maar. Ik zou het niet voor me kunnen houden.
     
  13. erna1974

    erna1974 Actief lid

    18 jul 2006
    416
    0
    0
    moeder
    Wijk bij Duurstede
    @dagdag ben het helemaal met je eens volgens mij gaan de meeste voor de gezelligheid vondt het ook heel leuk om je in het echt te zien

    @aichaatje als ze nou maar niet bedoelen jongen en meisje :) heb je in ieder geval kleertjes genoeg
     
  14. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    @ Aicha

    Wat denk je zelf dat het is?
     
  15. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Ja, ben ook benieuwd! Vaak is moedergevoel ook wel juist ;)
     
  16. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Heb net gebeld met echobureau en 23 nov gaan we voor een 3/4D pretecho :) Gekregen als cadeutje :)

    Ben toch wel benieuwd hoe ons manneke (als het goed is) er uit ziet!
     
  17. missymona

    missymona Bekend lid

    25 aug 2006
    910
    0
    0
    Dordrecht
    :whistle: Carola1980 van harte gefeliciteerd met je verjaardag!
     
  18. Dagdag

    Dagdag Actief lid

    30 mei 2006
    467
    0
    0
    Wijk bij Duurstede
    Inderdaad!
    Carola, van harte gefeliciteerd met je verjaardag!

    Liefs,

    DAGDAG :)
     
  19. Judith75

    Judith75 VIP lid

    9 okt 2006
    5.623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Ben benieuwd...

    Gaan jullie borstvoeding geven of flesvoeding?

    En voor de a.s. mama's die al eerder mama werden: Als je een Tummi Tub (schrijf je dat zo?) gaat gebruiken, heb je daarvoor dan een aparte standaard nodig? Wij hebben wel een standaard bij het badje dat we nog hebben, maar hier past vast geen Tummi Tub op..?
     
  20. Mirella28

    Mirella28 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    1.143
    0
    0
    Administratief
    Rotterdam
    @ Judith

    Ik heb een standaard van Bebejou en daar past zo'n 'namaak tummy tub' op en ook een gewoon badje.

    Die namaak tummy tub gaat 6 maanden mee en daarna koop je een gewoon badje.

    Bij prenatal te koop.
     

Deel Deze Pagina