Dat heb ik ook, denk dat ik zo'n 4 keer per week boven de pot hang, gelukkig daarna wel gelijk weer weg.
Nee debie, ik ben niet gaan zwemmen. Ik ben yoga gaan doen in Spijk. Anders koste het me 2 avonden in de week. Jij doet het wel toch? Leuk.
Hooooooooi, Pffff heb alleen nog maar de woonkamer en de keuken gestofzogen/gestofzuigt ben nu AL BUITEN ADEM. Jee wat een oud wijf! Gezellig hier, ff pauze dan.
Hier ook alleen nette broek aan als ik de deur uit ga. Zit gewoon echt niet lekker meer. Ideaal van die jogging broeken.
heerlijk die zwangerschapskleding, moet er nog niet aan denken weer gewone onderbroeken en strakke spijkerbroeken te moeten gaan dragen. (al wil ik wel mijn oude figuur terug ) Waarom moet je per se echte ritsen hebben, de meeste van mijn vrienden zagen niet eens dat ik zangerschapsspijkerbroeken droeg en deze zitten heel wat beter dan andere broeken
Ik heb ook 2 goede mooie nette positiespijkerbroeken. Die zijn echt goed van vorm, maar klemmen nu toch wel in m'n onderbuik.
Mijn ma is met de wc beneden bezig en pa is de woonkamer aan het stofzuigen. Ik voel me nog steeds ongemakkelijk dat ik dan niks zit te doen. Heb jij dat ook Joma?
ja dat buiten adem ben ik al als ik 1 trap heb gelopen ppfff me ma zegt ook al zo je bent echt zwaarademend nu
Ja, ik zwem wel, maar weet dat we het erover hadden, dacht wie weet jij op de andere avond. Zat wel en meisje, linda op zwemmen die ook yoga deed, volgens mij op de woensdagavond
nou schei maar uit! ga net kijken boven ,maar ja wordt weer naar beneden gestuurd en ik ben zelf normaal altijd poetsmiep dus ja voel me zwaar lullig
draag jij zwangerschapsonderbroeken dan? ik moet zeggen dat m'n 'hipsters' nog steeds prima zitten... maar strakke spijkerbroeken, ja haha... dat wordt weer buik inhouden enzo
@dees, daarom doe ik het nu zelf, mijn moeder is vorige week geweest en heeft de hele bovenverdieping gedaan en wil deze week de hele middenverdieping (keuken en woonkamer en wc) gaan doen maar voel me dan ook bezwaard om te blijven zitten. Maar pff wat een toer zeg.
Kan me voorstellen dat je je schuldig voelt als andere voor je werken dees, maar geoof me, mijn vent zet elke dag de stofzuiger op een andere verdieping en dan doe ik het, en dat is ook niet alles
Ik ga op maandag naar yoga. Dus ik ken haar niet. Zit bij ons ook geen linda. Waar woon jij ergens in Spijk?
Ik draag ook van die charmante zwangerschapsfuiken hoor . Ze zitten wel lekker al gaat het elastiek nu wat te strak zitten op mijn buik. Net als bij de broeken, die zitten net wat te strak. Mja, die dingen zijn niet gemaakt voor tweelingbuiken