@mystery ben je al over de schrik heen? Jeetje als ik dat lees ben ik wel blij dat het bij ons niet kan missen inderdaad bij een echo kan het nog wel eens fout gaan dat zien we nu wel weer maar bij chromosonen gelukkig niet heeft die punctie toch weer wat gebaat ach ja we waren beiden blij geweest met een jongetje of een meisje maar als het nu opeens een meisje werd hadden we een probleem geen naaam
WAT LIEF! ga helemaal zwijmelen als ik een baby zie tegenwoordig.... kan niet eens meer stil zitten van ongeduld! maar wie weet, nog minder dan een uur en dan is het volle maan! (13.35uur)
oh wat een schatje is Lune toch! Hier zal ie de naam ook niet verkeerd zeggen hoor! Hij typt hem wel uit, maar dat doet ie zodat ze in het gemeentehuis geen fout kunnen maken
Ha ha ha Kikkert, ik zie al voor me dat mijn mannetje aankomt met een blad (grootte spandoek) en daar staat dan de naam op. "Ehm, de naam is.....rol rol rol rol".
13.35 zit ik bij mijn vriendin. Ik zal dat direct bij binnenkomst melden, dan zit ze zo heerlijk relaxed...ha ha ha.
is ook iets om heel trots op te zijn . ik vind die foto geinig waar ze zicht vast houden aan de handen van ..... echt super verstandig kijkt ze op die foto
Ik ga even opruimen en dan naar mijn vriendin. Tot later dames en de dames die toch gevoelig zijn voor de volle maan....succes!