ja ik stond er ook raar van te kijken dat ze dat gedaan had, maargoed t is ook wel een beetje een apart geval... teletubbies.... oooo zooo verschrikkelijk ! daar kunnen kinderen toch niet inteligent van worden?
In de vuilnisbak Moet eens voor de grap kijken wat ze nog voor een 2ehandse vragen op marktplaats! Wat zonde zeg.
@ lieke : laat me even je gegevens weten.. hoe oud je bent, hoeveelste kindje en wanneer je uitgeteld bent. Dan zet ik je erbij op de bevallingslijst!
jaaa teletubies is echt heel erg. denken ze nou echt dat als ze een filmpje 3 keer laten zien aan een klein kind dat ze het dan onthouden ofzo....
Plop vind ik dan nog wel leuk.. Hoorde nou ook van bumba of zoiet.. een clowntje.. Heb ik een boekje van gekregen! is helemaal "in"
plop enzo is leuk, de tweenies, piet piraat en dat soort dingen zijn leuk, Noa kijkt er graag naar maar die teringtubbies.. ahhhh verschrikkelijk, net als wizzy en whoppy ook zoooooo irritant
hahaha.. vond 'm wel grappig.. heb ik volgens mij ergens bij een andere bevallingslijst gezien... heeft wel iets toch?
nee hoor als de kleine het leuk vind, vind ik het best. Maar ik vind toch de tekenfilmjes van vroeger leuker... Laatst was ik met mijn vriend in de nijntje winkel, en daar zonden ze nijntje filmpjes uit, in 3d zeg maar... nou vond de platte nijntje filmpjes leuker!
hahaha.. merk wel dat ik nog niet helemaal in de kindertekenfilms of series ben.. Ken alleen plop......
Ja het klinkt in ieder geval wel grappig Maar dames ik ga jullie ff verlaten. Mannetje moet zo wel wat warms te eten hebben als die thuis is NIET TEVEEL KLETSEN, want ik wil die 700 ook meemaken