@ichtus ja das idd jammer, lijkt me ook ontzettend moeilijk om zo iets te horen meid je weet we zijn er voor je dor dik en dun he.
geen idee, hoor! Denk het niet. Ik vond hem zo gruwelijk sterk. Hij is een maand ouder dan Finn, maar wat een verschil! (ook 3 kilo) Maar Finn heeft zo'n ander karakter, veel rustiger, dat manneke huilde contant en als ie z'n zin niet kreeg dan deed ie dat.
Jeetje Ichtus.. Je zult wel lekker geschrokken zijn. Helemaal omdat je het niet verwacht had.. Maar wil je je alsjeblieft niet schuldig voelen? Als je dit van te voren wist had je dan net zo gehandeld? Nee dus, dus niet schuldig voelen! Knuffel voor jou! Dat in een bruggetje liggen doet Lune ook heel erg. Dat noemen ze toch banaanhouding? Volgens mij doen wel meer kindjes dat, heb er nooit zo bij stilgestaan of dat kwaad kan..
lieve ichtus tuurlijk is dat niet jou fout meid jij kunt er toch niets aan doen zoiets kan iedereen gebeuren en dat gebeurt gewoon das niemand zijn schuld. @debora bryan kan ook heel nijdig zijn als hij dat doet hoor, we vragen ons soms af of hij pijn heeft als hij zich overstrekt dan idee hebben we vandaar dat ik er echt verder mee wil
Ach Ichtusje, meiske toch. Dikke knuffel meis ennuh, het is niet jouw schuld hoor. Sorry meiden, Luuk krijst weer.
maja kan zeker geen kwaad als ze af en toe bruggetje maken maar bryan doet het heel veel en ook nog overstrekken daarbij en mijn gevoel zegt dat dat niet goed is.
Lieve meiden dit gedichtje vond ik heel toepaselijk voor onze vriendschap hier: Vriend je hebt iemand nodig stil en oprecht die als het erop aan komt voor je bidt of voor je vecht pas als je iemand hebt die met je lacht en met je grient dan pas kun je zeggen: 'k heb een vriend als je iemand hebt die alles met je deelt de tafel en het bed één die nooit verveelt als je iemand hebt die al je zorgen heelt weet je wat dat zeggen wil weet je wat dat scheelt? je hebt iemand nodig stil en oprecht die als het erop aan komt voor je bidt of voor je vecht pas als je iemand hebt die met je lacht en met je grient dan pas kun je zeggen: 'k heb een vriend pas als je iemand hebt die met je lacht en met je grient dan pas mag je zeggen: ik heb 'n vriend
gewoon effe naar laten kijken dan Viv! Mijn bazin gaat ook met de kleine naar fysio, dat zal daar ook wel voor zijn. Ach ik had het nog nooit gezien, vandaar dat ik zoiets had van: wat doet ie nou?
kunnen jullie kindjes ook zo ver de voetjes naar binnen en buiten draaien? Finn kan ze bijna helemaal naar achter draaien. Best eng soms