Ja heb hem net aan de telefoon gehad.. hij is nogsteeds misselijk en beroerd maar het bloed heeft toch iets zijn werk gedaan zijn hb is nu 6.1 was 5.0 is nog te laag maar iets omhoog... Vanavond ga ik weer naar hem toe... heb er zin in even knuffelen hoor... Onze otterloose meeting is natuurlijk helemaal super, maar wel onder voorbehoud van mijn papa natuurlijk.. maar dat hoef ik jullie niet te zeggen maar doe het wel.
Fijn dat zijn hb toch weer iets beter is nu.. Hopelijk voelt hij zichzelf ook snel iets beter. Dat zou helemaal fijn zijn... en knuffel jij maar lekker vanavond! En tuurlijk is de meeting onder voorbehoud. Snappen we allemaal meid..
Hebben jullie het ook zo koud? Ik heb zin om mijn huispak en een dik fleece-vest aan te trekken.. maar dat is wel heel overdreven denk ik..
En dan snel eten..ik geloof dat manlief een varkenshaasje met roomsaus krieltjes en rode bietjes met uitjes heeft gemaakt.. hihi niet echt verantwoord he maar wel lekker hihihi kiddies even naar de oppas... en dan naar papa! hopelijk ziet hij er een stukje beter uit met bloed. Klinkt best raar eignelijk
Die kilo's zijn niet het belangrijkste, nu nog sporten om de boel weer strak te krijgen... Maar idd, mijn vriend is sinds Fenne geboren is 16 kilo afgevallen en ikke 24 kilo... dus het werkt wel... verder zijn we hier aan de light kaas, light jam & eigenlijk light alles... dus ik eet normaal, maar wel light hihi... nog 6 kilo tot mijn streefgewicht van 65 kilo... en dan als een gek sporten (zeg ik nu, ga ik dus echt NOOIT doen )
ben super trots op je... maar ik patat freak zou dat dus echt niet kunne.....maar goed ik kom er ook wel alleen dan anders hahah
Sizzel: nee koud heb ik het niet, maar dat heb ik zelden... Dwazie: ik hoop ook dat je papa er weer een stukje beter uit ziet... en natuurlijk is onze meeting onder voorbehoud lieverd!
wisten jullie dat het trouwens vrijdag al 28 graden wordt.. en dat het dit zaterdag dus ook wordt! ja... 30 dan dus...
Haaaa kletskonten, daar ben ik weer. Alles terug gelezen maar het meeste ging over shoppen . Diaantje, hoest nu met de pijn? Dwazie, sterkte bij je papa vandaag. Naatje, ook even niet gezien, hoi. Luuk wil mamatijd, later meer.
Temp van Fenne nu 37.3! Al vind ik haar wel een beetje hangerig en lamlendig...als ik haar bij me op schoot zou zetten zou ze zo uren kunnen hangen daar met dr speentje in de mond en maar beetje voor dr uit staren...
Het gaat slechter.. Danny was net in de keuken de roosters van de afzuigkap aan het schoonmaken en ik wilde de keuken in om een eitje te bakken.. spiegelglad op de vloer.. dus ik ben uitgegleden.. begon te janken (lees krijssen) van de pijn.. au au au wat doet dat pijn. Nu zit ik op een hoge stoel en nu gaat het wel. Ben vanmiddag ff lekker op bed gaan liggen met tijgerbalsem op de rug en toen ging het een stuk beter, maar nu is het weer pet.
Het word inderdaad heerlijk weer zaterdag.. Hebben we zwembadjes voor de kleintjes? Is wel lekker voor ze.. Ooooooowwww....ik heb er zooon zin in. Zal zo eens even kijken op de lijst en dan de cadeautjes even tellen, laatst hand eraan leggen en dan zijn we klaar voor vertrek... Leuk een minimeeting..kzal eens kijken hoever otterloo hier vandaan is
Dwaasje, sterkte vanavond bij je papa en knuffel hem maar extra veel! Deesje, ga maar lekker me je prachtige zoon knuffelen. Tot later! Wen, gelukkig dat de temp zo lekker daalt van Fenne. Het zonnetje komt er hier door, dus ga ff lekker roken.. Diaantje, doe eens voorzichtig wijffie!