Februari 2008 Mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door MissN, 2 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    kan me geld terug krijgen als het niet werkt debie , daarom heb ik het gehaald
     
  2. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    heb even snel in oei ik groei gekeken , en we hebben vanaf week 28 tot 30 de 3 H 's hahaha
    huilerig , hangerig en humeurig :) dus misschien is het dat wel
     
  3. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    naja ik ga afsluiten

    slaap lekker allemaal , tot morgen !
     
  4. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Goedenavond meiden! :)

    hier een lekker weekend gehad Gwen was zaterdag bij me pa blijven slapen en ze zijn echt helemaal in de wolken met Gwen , dus ik en Mars zijn gister ergens wezen eten en ff ergens wat wezen drinken was zo lang geleden en wel ff gezellig maar om 00.30 hadden we zoiets van uhmm heb het nu wel gehad dus naar huis gegaan en lekker naar bed! vanmiddag Gwen opgehaald daar blijven eten en waren om 20.30 thuis! ;)

    heb nog een winterjasje via internet besteld net maatje 74 want 80 is nog veelste groot en aangezien het volgende maand al weer een stuk kouder is .. heb een mintgroene van BFC besteld! echt een leuke! hihihi dat kopen blijft leuk! :)

    Oja en Gwen kruipt nu goed en ze ging zelfs vandaag een paar keer goed op haar kont zitten vanuit kruipstand :) en maar trots kijken wat ze deed! en mama ook trots natuurlijk ;)

    ff snel terug lezen maar niet echt druk geweest zag ik..
     
  5. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    heb gezellig geklets gelezen! en mooie woonkamer gezien!

    leuke foto,s !

    wat een rust hier nu weer :rolleyes:
    denk kom ook gezellig kletsen :( :)
     
  6. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ga ik ook maar mijn bedje zo opzoeken! trusten allemaal! Dikke knufff aan alle kids!
     
  7. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    ben ik de eerste vandaag , t word wel erg saai zo he :( kom op meiden , we hebben een naam hoog te houden he !
     
  8. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Mogguh meiden.

    Maja, wat een leuke woonkamer en jij ziet er ook hardstikke leuk uit joh!Geen reden om onzeker te zzijn vind ik. Leuke outfit ook ennuh, ik vind Lune op jou lijken ;)

    Ahwwww, Fenne met kontje omhoog, liefffffff. Luuk doet het nu ook, ligt hij op zijn buik dan hop, knietjes intrekken, op zijn handjes steunen en wiebelen. Wij noemen het alleen wipkippen :)

    Dwaasje mijn scheetemeiske, leuk om je weer even te zien. Ik zou je zo graag weer eens lekker willen knuffelen :oops:

    Mystery, meiske, weggegooid geld die drankjes/pilletjes/poedertjes. Ik heb zo'n beetje alles gehad, elk dieet een keer geprobeerd maar uiteindelijk kom je 2x zo hard aan. Ik weet dondersgoed waar het aan ligt bij mij: ik beweeg bijna niet en ik lust alles te graag. Daarbij heb ik PCO en het is erfelijk (kadootje van ma) dus ik heb alles tegen. Ik weet dat ik meer moet gaan bewegen en het snoepen moet laten. Ik ben wel blij dat we goed eten. We eten veel groenten en fruit, weinig aardappels/rijst/brood en we snoepen dus af en toe. Zodra ik dat verander zal ik ook gaan afvallen. Sporten zou ik zoooo graag gaan doen maar niet alleen, dan hou ik het niet vol. En Olaf wil niet mee, die vindt het te duur. Dus ik ga nu af en toe thuis op ons apparaat en ik ga meer fietsen.

    Joma, lekker even tijd samen gehad dus, goedzo! Dat BFC, is dat nou een bekend merk? Ik heb er best veel van maar kende het merk niet. Het is wel mooi spul en blijft wel mooi.

    Diaantje, hoe is het nu met Angela?

    Suus, hoe is het met Tess en het hoesten? Ben je nog naar de hap geweest?

    Lianda hoi, leuk je weer eens te zien. Fijn dat het goed gaat. En hij tijgert al, knap hoor. Luuk doet het af en toe maar niet altijd en kruipen kan hij ook nog niet.

    Kikkert, hoe is het nu meid? Je hebt op Hyves ook geen reactie meer gegeven, je bent toch niet boos op ons?

    Vivi, veel succes met school. Ik ben benieuwd naar alle verhalen.

    Supermummy, hoest daar, fietst ze al :) ? En hoe is het weer daar? Hier begint het kouder te worden, brrrr. Ik heb trouwens wel zin in sneeuw, lekker met een ingepakte mummy op een sleetje rijden, zaaaalig.

    Euhmmm, even denken.

    Beertje, hoe is het nu met Damian? Is hij weer helemaal opgeknapt?

    Ooh ja, Jomaaaaaaaa, mijn haren worden weer te langggggggg :rolleyes: ;)

    Mrijn, hoe is het nu daar met de verbouwingsplannen? En hoe gaat het met je zusje, de kleine en de kleine in haar buik?

    Sizzeltje, de schade weer een beetje ingehaald en veel knuffeltijd gehad met manlief? Oeh, ik moet er niet aan denken dat Olaf zo lang weg zou zijn.

    Ik wil daaaaaateeeeeeen, wie wil? :)

    Ichtus lieffie, hoe gaat het daar? Hoe is het nu met je broer en de kindjes? En bij jullie? Ziet Marijn zijn bolleke er al wat rechter uit?

    Ik vergeet vast nog mensen, die krijgen een dikke knuffel.

    Luuk was om 6.15 wakker en ligt nu weer lekker te tukken. Hij wilde eerst niet, lag te miepen en te draaien maar uiteindelijk was hij toch stil. Hij zal zo wel weer wakker worden en dan krijgt hij een fruithapje.

    Mijn ouders komen straks dus dan ben ik even niet meer online denk ik. Vanmiddag waarschijnlijk weer.

    Ooh ja Sizzel, nog even een vraag (ik zet hem zo ook bij baby en peuter), jij hebt ook die Combisleeper, gebruik jij hem ook? Ik heb nu het deel met de mouwen eraan, hij heeft een romper met korte mouwen aan en een pyama. En toch heeft hij kouden handjes en frisse armpjes en beetjes. Zijn nek en lijfje zijn gewoon lekker warm. Zou hij het niet koud hebben? Wat geef jij Nora eronder aan?
     
  9. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    dees hier altijd koude handjes en koud gezicht

    succes met je ouders
     
  10. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Hoi meisjes!
    Hoe is het hier?

    Maja, je bent een hartstikke mooie meid :) Je hoeft je nergens zorgen om te maken :D

    Mystery, goed dat je wilt afvallen (wie niet :p ) Over wondermiddeltjes hmm ben ook niet zo voor, maar laat het maar weten als het geholpen heeft :rolleyes: succes :)

    Dees, wat een lekkere lap tekst zo vroeg op de ochtend!
    Nee Sara fietst nog steeds niet :)

    Ze komt wel als wij gaan eten ook naar de tafel gekropen klimt dan omhoog tegen de tafel aan en gaat met haar kopje of tafel liggen bedelen om eten echt zo' hondje :D

    Zo nu eerst even koffie en wakker worden, ben op het werk
     
  11. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    goedemorgen meiden!

    zo hier was Gwen om 7.30 wakker en nu ligt ze weer in bed! straks gaan we even naar action zit tegenover mijn tandarts en daar moet ik ook heen voor controle dus makkelijk!

    @Dees ja Bfc (Babyface)is een kindermerk echt leuke dingen heb er heel veel van en zijn hele leuke kleertjes! en daten? ik wil nog wel een keer foto,s van Gwen bij je laten maken :)


    koude handjes hier ook hoor, maar is gezond hoor als ze voor de rest warm zijn ;)

    @Mys goedemorgen jij was er vroeg bij :)

    @supermummy schatig zeg dat Sara dat doet ;)
     
  12. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Foto's kunnen nu nog buiten Joma, kan ik dat stoeltje meenemen of je komt hierheen, kan ook. Lijkt me leuk en mijn haartjes kunnen ook wel weer een beurtje gebruiken :)
     
  13. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Mogguh meiden!

    En toen was het alweer maandag.. Goh, wat gaan die dagen toch snel.. (oma spreekt :rolleyes: )

    Joma, succes bij de tandarts! En laat je weten of er nog wat leuks is bij de action? :D

    Dees, koude handjes is niet erg, als het lijfje en nekje maar warm zijn.
    Jammer trouwens dat Olaf sporten te duur vindt, is toch een hele gezonde investering. Wandel je wel lekker met de honden? Is ook beweging :)
    En hier ook fan van bfc, echt een leuk merk. Hier zit een babycare die veel kleertjes van bfc heeft. Ik vind het alleen toch best wel prijzig..

    Supermummy, weet je zeker dat je Sara niet stiekem een paar maanden eerder hebt gekregen? :) Jeetje, wat kan die meid al veel! Als ze 10 is wil ze vast haar rijbewijs halen haha!
    Superleuk dat ze al die dingen al doet!

    Wat lief dat jullie mij en mijn woonkamer allemaal complimenten geven! Maar die foto's van mezelf was eigenlijk een beetje om m'n haar en mijn outfit te showen omdat ik het daar over heb gehad. Het lijkt nu haast een beetje alsof ik ze heb geplaatst om te vissen naar complimentjes gewoon over mezelf haha! Ik haal de foto's trouwens even weg want ik vind het toch niet zo'n prettig idee, met m'n kop op internet..

    Lune is naar het kdv, Jeroen aan het werk dus ik heb rust :) Hoewel, moet nog strijken, stofzuigen, vaatwasser uitruimen en met school bezig.
    En dat terwijl ik veel meer zin heb om mijn nest weer in te duiken want vannacht ben ik tot een uur of 4 bijna elk half uur bij Lune geweest omdat ze lag te miepen. Ik word alleen niet altijd veel fitter van weer in bed kruipen.. Even over nadenken nog :rolleyes:
     
  14. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ja das waar buiten is ook wel leuk ;) als je hierheen zou willen komen graag en de reiskosten betaal ik gewoon hoor ;) en je haartjes ja hoor komt goed!!
     
  15. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    hahah joma , ja idd , we waren om 6 uur al wakker
     
  16. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Whaah! Shit :confused: Je kan je bericht alleen wijzigen binnen 60 minuten dat je hem geplaatst hebt.. :(
     
  17. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    oh lekker ff je huishouden doen bah maar ja hoort erbij , maar ja als je zo nacht heb gehad duik je toch nog lekker 2 uurtjes je bedje in meid!!ja joh ff neuzen bij action :)
     
  18. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ja klopt! nou sta je voor vast hier met je foto :) nee hoor je kan ook naar het forum een mail sturen kunnen ze hem voor je verwijderen , ff de bladzijde en het topic doorgeven ;)
     
  19. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Haha, oke doe ik dat even.. Dankje!
     
  20. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    :D hihi maja je staat er nu voor altijd op
     

Deel Deze Pagina