Kut, nee toch... Dat zei ik hardop toen ik net terug las.... Ik kan verder even niks zegen of bedenken. Ik denk aan je meid...
Olaf is ook geschrokken. Hij had hier niet op gerekend zei hij. Hij had zich al ingesteld op nog een kleintje
oh lieverd toch.. lees nu ineens je berichtje.. schrik hier echt van.. en het klonk allemaal zoooo hoopvol... had het jullie zo gegund.. Wat is de wereld soms toch oneerlijk.... Hele dikke kus meid
Ik probeer maar een beetje positief te zijn. Als we nu een beetje kunnen sparen kan ik misschien in januari wel aan mijn opleiding beginnen.
Ja zeker positief blijven Dees!Kan je je er wel bij neerleggen denk je? En was bij Luuk en Thijs* de eerste keer wel meteen raak met terugplaatsen?
Ik moet me er wel bij neerleggen, het kan niet anders. Bij Luuk en Thijs* was het de eerste terugplaatsing met donoreitjes en die bleven beiden plakken.
denk ff terug lezen.... Echt gewoon K*T zeg Dees dikke knuffel en had jullie het zo gegund en zoals een hoop een goed gevoel over dikke knuffel vanuit hier!
ook ik wilde uitgebreid reageren maar kwam toen bij jou berichtje dees germ meissie toch , vind het knap dat je probeerd positief te zijn maar dit is echt KUT heb er geen woorden voor heel veel sterkte meisje knuff
Dank jullie lieve meiden. Yvonne heeft net gebeld en we hebben een tijd zitten praten. Ook over gisteren en wat ik al dacht, het was een bewuste keuze om niet te reageren. Het is gewoon iets waar ik doorheen moet, hoe moeilijk het ook is. Ik vind uiteindelijk zonder haar ook wegen om me beter te voelen en dat was ook zo. We zijn ook begonnen met opleiden (althans, zij is daarmee begonnen) en dit hoort er ook bij. Vanavond gaan we verder praten. Ik voel me al een stuk beter.