Ik maak me ook altijd zorgen als me werk heeft gebeld Meestal gewoon om een wijziging door te geven maar toch...
heb al terug gebeld deborah maar de nachtdienst wist nergens van dus zal ik zeker terug mogen anders hadden die dat toch geweten toch??
Zo irritant: de klok loopt ineens 10 minuten achter! haha en ben vergeten batterijen te halen Onze kinderwagen was stuk al een hele tijd. Ik kan de buggyinzet niet meer verzetten. Alleen liggen kan nog. Had een aardige mail naar Topmark gestuurd om hun op die fout te wijzen, want Thirza had het ook. En nu krijg ik een nieuw onderstel! Zelfs zonder bon! Das toch service! Alleen kreeg ik net een mail dat dat ding morgen komt, met DHL of zo iets. Misschien maar de afspraak met de gastouder een dag verzetten, anders staan ze natuurlijk voor de deur als ik net weg ben.
oh en debbie en de rest oook trouwens thanks voor jullie reacties doet me goed dat jullie in mij vertrouwen
tuurlijk meid, je kreeg al vanaf het begin de complimenten op je werk! En soms klikt het niet. Dat heb je nu eenmaal als je met mensen werkt! Je doet het gewoon hartstikke goed dat weet ik zeker. Je bent er zo druk mee en je doet het het met veel liefde dat is wel duidelijk!
ik ga de computer uitzetten, voel me weer duizelig en hoofdpijn. Kroel voor iedereen die het nodig heeft en een extra voor jou vivian!
Nou ja zeg.. SUUS.. wat een bizar verhaal?!?! Ze hebben toch wel excuses aangeboden en mochten de vlekken er niet uit gaan kleding vergoeding? Ik vind dit echt absurd! Zo krijgt je meisje wel een trauma ja... Ichtus... JAKKIE!!!!!! Kippevel loopt hier over me.. nou eigenlijk over alles! Uhlg.. Morgen elk hoekje en gaatje in de buurt stofzuigen, met een schone zak voor extra zuigkracht! En dan verbranden of zo.. hi hi.. ik ben dus echt panisch voor die beesten.. heb een keer een uurtje op de trap doorgebracht omdat de mega spin in de deuropening zat en ik er niet over heen durfde te stappen en hem niet kwijt wou raken. Erik lag helemaal in een scheur toen ie thuis kwam.. maar ja weet je wat ik es heb meegemaakt? Ik woonde in n oud studentenhuis, had gedouchet.. liep met douchespullen naar de redelijk aangrensende woonkamer van mij/ erik en mij, daar had ik het journaal aan staan, ik keek er naar.. zie ik vanuit mijn ooghoeken in het bundeltje dat ik in mijn handen heb iets enorms uitklappen, ik kijken, waren het spinnenpoten.. AAAAAAAAAAAAAAAH ik heb keihard gillent dat bundeltje uit mijn handen gegooit en ben als een held op sokken hard naar boven gerend om mijn vriendin te halen. Ik krijg nog overal kippevel.. Ow en nog eentje.. thuis na het stappen, uurtje of 3.. hoor ik op mijn zeil... tik.. tik.. tik.. ja hoor daar liep ie.. en een dikkert dat het was!! Verlamd van angst besefte ik me dat je echt niet iemand midden in de nacht voor een spin kan bellen.. dus ik een hele grote bosatlas gepakt.. toen met mijn ogen dicht richting spin gesmeten.. ogen open.. was de punt van de atlas op de spin belandt en kleefde er wat pootjes aan de muur ernaast.. jakkie.. ik heb nog maar even op de atlas gesprongen voor de zekerheid, toen er wat zwaars op gezet en de volgende morgen met huisgenoot weggehaald. Wat een held ben ik he! Zo jaren lange angst en frustratie zojuist hier geuit.. ha, ha, lekker loos.
Lekker dat Finn nu eindelijk ligt te slapen Debora! Hopelijk gaat de duizeligheid en hoofdpijn snel over! Super service van Topmark zeg. En was je erg geschrokken toen Finn van het bed viel? Gelukkig viel het mee toch? O Vivi, niet zo onzeker zijn hoor! Volgens mij ben je een kei in je vak!! Sofie was ook helemaal uitgeput van vandaag. Ze heeft alleen in de auto een half uurtje geslapen, dus moe was ze wel! Nu maar hopen dat ze weer eens een nachtje doorslaapt. Daar is deze mama wel weer eens hard aan toe
Wen, klinkt niet lekker meisje, doe maar rustig aan gekkie.. niet gelijk op volle vaart he! Naatje.. wat een coole fotos van je kereltje!! En wat scherp! Ariel.. hoe vaak moet je voor een dichte deur komen te staan alvorens je er niet meer heen hoeft? En idd een geluk bij een ongeluk met het weer, maar echt prettig is het niet! Ik hier ben al 3 dagen niet meer misselijk, en dat terwijl ik vroege diensten had.. en nou maakt me dat lichtjes onzeker.. nog 6 dagen en dan weten we hoe of wat.. zucht.. wachten duurt lang.
Whaha Mom heeft een spinnenfobie Een paar jaar geleden dacht ik dat er iets van een zwart stukje speelgoed in het naadje van de bank lag. Ik grijp er naar om het op te ruimen...heb ik zo'n dikke zwarte joekel in mijn hand Ik denk dat de hele buurt me heeft horen gillen.
Meiske.. ik ga hier heeeeeeeeeeeeeeeeeel hard voor je duimen!! Je bent maar druk met al die kids! Is er al es animo voor jullie woning? Heb je al een nieuw behangetje uit gezocht?
Mama van NIKKI (ik ben je naam even kwijt).. welkom terug! Als je weer van plan bent vaker te verschijnen vind ik het wel leuk om wat meer van je te horen: verliefd, getrouwd, baan, landstreek, etc.. Weet je dat we ook een hyves hebben?
Vervelend dat je niet misselijk bent Mom. Snap dat je daar onzeker van wordt. Heb je volgende week je eerste echo? We hebben helaas nog steeds geen kijkers voor ons huis. Ach ja, komt wel een keer. En ook nog geen behang uitgezocht. Het pipbehang leek me toch een beetje te druk voor op de muur. Al dacht Eva daar heel anders over! Nu dus weer drie andere boeken gehaald, maar daar zie ik ook nog niks leuks tussen. Ik ben geen zeur ofzo hoor
Moet eerlijk zeggen dat ik voor kinderen het behang vaak wat tegen vind vallen.. het is of zo gesapig of ik vind het gewoon niet mooi, of te druk.. tja.. ik ben net zo'n kritische muts hoor! Ja, dinsdag de echo. Het komt meer omdat het ook zo'n groot contrast is. Van het weekend kon ik mijn bed bijna niet uit komen van moeheid en misselijk.. en nu (nu ik weer moest werken uiteraard).. niets.. nou ja.. ik weet wel dat het officieel helemaal niets zegt.. maar het blijft toch als een klein stemmetje achter in mijn hoofd knagen. Ik ga me nog even bij manlief voegen. Tot morgen! (dacht dat ik morgen moest werken, klopt t helemaal niet, mooi! Maar ik doe wel werk thuis en huishouden, dus gezellig is ook anders).