Hahaha egwel Ja, hij heeft wel een beetje zijn carriere als voetballer misgelopen door zijn blessures maar ik vraag me wel af of hij het anders wel had gered hoor. Zo mega goed was hij nou ook weer niet.. En hij was verdediger, die vallen sowieso nooit zo heel erg op. En ik ben er alleen maar blij om, ik zou het vreselijk vinden om te moeten verhuizen, helemaal naar het buitenland, stel je voor dat hij wel heel goed was geweest.. Heb direct ook wel gezegd dat ik niet wist of ik dat wel zou doen.. Ik had toen ook mijn leven in grunn met m'n studie, vriendinnen en familie. Maar die keuze hebben we nooit hoeven maken
Denk dat ik Lune er maar weer uit haal.. Ze slaapt niet en moppert soms maar kletst ook wel gewoon. Hmm.. misschien nog heel even aankijken.
Debie, dus Ilse ook lekker mama pesten vandaag... Leuk hè? Ach, ik zie er de humor maar van in. Ik probeer op zo'n moment altijd met andere ogen naar haar te kijken. Probeer het door haar ogen te zien. Ze vind het prachtig om net als mama te poetsen. (niet dat mama dat prachtig vind hoor ) Dus ze trekt het liefst alle snoetenpoetsters er uit om dan vervolgens de tafel, kinderstoel en vloer enzo grondig te gaan bewerken. Zelfs de bakjes van de poezen moeten er dan aan geloven. Zo ook met een vaatdoek die net op het randje van de aanrecht ligt en die ze dus pakt. Of een slab. Vind het soms best lastig. MAar daar heb ik PEter dan weer voor. Die wijst me op zulke dingen. Net als in de tuin met het trapje. Ik ben dan als de dood dat ze er af valt. En pak haar op en zet haar boven of beneden. PEter gaat bij haar staan en laat ze zelf klimmen. (Peter heeft altijd engelengeduld gehad) Laat ze maar zegt hij dan. Dan leert ze het het snelst. Ja, dat is wel zo. Maar ik ben niet zo geduldig... En zo kan ik nog wel 100 voorbeelden noemen.
Damn....loop net de flat komt er toch een lekkere gozer naar buiten gelopen, hij hield netjes de deur voor me open en kreeg nog een vette knipoog De vorige keer deed ie ook al de deur voor me open omdat ik de sleutel vergeten was...
ZO, ben ik weer, heb even voor Sarah een schnitzeltje gemaakt met aardappels en boontjes. Ik ga haar zo wakker maken, ze is zo moe vandaag, niet normaal. Meiske en Wen, leuke foto's weer. OP die stofzuiger, haha, ga je er ook mee rond? ZOu helemaal grappig zijn. En die kinderboerderij, heerlijk lijkt me dat. Hier in de buurt is niet zoveel jammer genoeg. Meiske, die nachten zijn er al heel lang, wij moeten er ook al ruim een jaar elke nacht uit (een aantal uitzonderingendan) maar het dromen heeft ze sinds een week of 10. Vind het zo sneu voor haar, zielig eigenlijk. Had ik gezegd dat ik de helft van mijn ouderschapsverlof aan het gevraagd? Dan ben ik om de week een dagje extra vrij. Heerlijk! Ik heb het even zo gehad met werken, mijn schouder speelt steeds weer op dus even een tandje rustiger aan doen en weer energie opladen. Dan kan ik er over 1,5 jaar weer lekker tegenaan..
Hahaha Naatje... Woont hij bij jullie in de flat? Dat had ik gisteren nog. Bij de wuper. Eerst liet hij me voor gaan. En daarna hielp me met m'n karretje enzo. En heel overdreven aardig proberen te doen. Hij had waarschijnlijk Tessa niet gezien die al in de auto zat
Ik weet niet of ie er woont, hij had wel werkkleding aan, dus mss is ie hier aan het werk Nouja ik liep dus met Rocky in mijn ene arm, en had Mike in mijn andere arm, half bezweet, want had Mike op de arm meegenomen tijdens het uitlaten. Ach ja maakt me dag wel weer goed hihi...
Hello! Ben weet terug, de kapper heeft me haartjes weer lekker in model geknipt dus ik kan dr weer ff 2 maanden tegenaan. Meteen ff naar de stad geweest en voor 35 euro kleding voor Rosalie gekocht bij de Zeeman, ze hebben daar nu echt onwijs schattige dingetjes zeg voor meisjes! En ook nog voor 20 euro rompertjes met spaghetti bandjes bij de Hema. En van om heeft Rosalie een mooie badjes gehad
@Debora; Lekkker hoor pannenkoeken!! Vroeger thuis aten we ook alleen maar tussen de middag pannenkoeken, maar nu eet ik ze gewoon 's avonds, vult prima hoor. Neem nu ook met spek, dus dat scheelt ook wel denk ik. En leuk zo'n webwinkel, vind ik echt iets voor jou!! @Boney; Geweldig die foto!! Mike vindt het altijd leuk om de lade van zijn last leeg te halen, daar liggen zijn sokken in. Laat em altijd maar zijn gang zijn, tis zo weer opgeruimd, toch? @Maja; Leuk dat Jeroen Arjen Robben kent en zelfs mee heeft gevoetbald!! Vind het wel een goede speler, en best een leuke jongen om te zien. Skinny staat je goed hoor!! Vind het zelf leuker dan een wijde broek.... @Supermummy; 2,5 kilo aardbeien voor 1,49?? Das echt goedkoop!! Ik ben echt gek op aardbeien, maar dan moeten ze wel lekker zoet zijn!! @sjalotjuh87; Wat rot van je MK? Was je al ver dan? @Meiske; Wat een mooi is Sofie toch!! En altijd de mooiste jurken aan!! @Wen; Nog steeds niet helemaal lekker En wat leuke foto's van Fenne!! Leuke kinderboerderij met die grote zandbak!! En zijn dat je nieuwe kleding op de foto? Kan het niet helemaal goed zien, maar ziet er leuk uit!! @Lianda; Wat fijn dat het weer beter gaat met Keano!! (vind ik trouwens een leuke naam!! Mike en Keano, staat dat?? ) Hoe gaat het trouwens met de kittens?
Ik ga hier nog snel even wat doen....straks weer hardlopen...das altijd beetje stressen. Wij eten vanavond turkse pizza uit de diepvries van de Aldi, lekker makkelijk!!
Hmm Rosalie die kreeg net een driftbui Ze mocht van mama de weg niet oplopen, ging ze op de grond liggen gillen Ik heb er gewoon geen aandacht aan geschonken en staan wachten tot ze klaar was. Allemaal mensen liepen voorbij en keken me vreemd aan. Ja wat moet ik dan? Dr gaan troosten? of dr zin geven? Dat zal toch zeker niet!
Naatje, lekker flirten!Toch leuk een knipoog!En ook nog een lekker ding wat een geluk Mike en Keano klinkt wel leuk ja! Ariel, ik zou willen dat ik in Nederland woonde alleen al voor de kleding bij de zeeman en hema etc. NAMEN, Pff voor jongens vind ik het heel moeilijk, voor meisjes hebben we er nog een aantal over van afgelopen keer. Maar ik heb het liefst een naam die eindigt nu op een medeklinker, mijn lievelings naam afgelopen keer was Nora. Maar Nora en Sara vind ik niet echt staan.
Zijn die lekker naatje? Ik zie ze iedere keer liggen....en dan denk ik mjam...Maar neem ze nooit mee.
Ik vind het heerlijk hoor de Zeeman, ze heeft ook wel dure merk dingen, maar die krijgt ze echt niet aan naar de oppas of kdv
Ik vind ze wel lekker, doe altijd met sla, knoflooksaus en sambal. Ze zijn handig voor in de vriezer, vind ik.
Wat een prachtig wichie is Sara toch. Ze kijkt zo vreselijk lief... Echt om van te smelten. Hier de macaroni op. Peterdedropveter is onderweg naar huis gelukkig. Wilde lang overwerken, maar ik heb net een sms gestuurd met "Kom je snel naar huis? We missen je..." Ik weet dat hij daar niet goed tegen kan En vaak gelijk naar huis komt. Krijg ik net 1 terug dat hij onderweg is... 8)