Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Iloiza, gefeliciteerd met mooie uitgebreide echo en jullie mannetje, weer een jongetje erbij. :)
     
  2. febr21

    febr21 Actief lid

    25 jul 2008
    246
    0
    0
    waar de wind waait...
    Voor op de lijst....

    borstvoeding proberen en bevallen in het ziekenhuis.

    Wisten jullie trouwens dat nederland een van de weinige of misschien wel het enige land is waar je de luxe hebt om thuis te kunnen bevallen. Hier in India of straks in Thailand heb je geen keuze en is het voor iedereen een ziekenhuis bevalling.

    Luxe landje dat nederland waar jullie zitten. Lijkt me heerlijk om thuis te kunnen bevallen, maar goed, komt zoals het komt...
     
  3. febr21

    febr21 Actief lid

    25 jul 2008
    246
    0
    0
    waar de wind waait...
    Iloiza, gefeliciteerd meid!! :thumup:
     
  4. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    ZOals ik al zei is mijn man niet echt een shopper die is zoals mobiel al zei in no time weer buiten. En kijk wat hij heeft gedaan ik zei dan eten we lekker bij mac dicht bij dus dan kan ik tot kwart voor 8 rustig op mijn gemak kijken. Zegt hij maar ik gereserveerd bij een Turks restaurant waar we dan een kwartier van te voren moeten zijn en dat is ook zo een half uurtje reiden met openbaarvervoer dus dan zou ik al om kwart voor 7-7 uur weer terug moeten terwijl ik pas rond half 7 in de stad ben... maar we zien wel
     
  5. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    @mobiel ben je al onderweg hihihi :D
     
  6. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Ik weet dat ik vandaag wel te veel onnodig typ maar owwww wat ben ik misselijk ineens moest helemaal kokhalzen. Hoop dat dit goed gaat en ik wel kan genieten van ons avondtje shoppen :(
     
  7. seyla

    seyla Actief lid

    29 aug 2008
    173
    0
    0
    @ Iloiza: gefeliciteerd.

    Het worden nu toch ineens wel veel jongetjes hier :eek:

    Nog even voor de lijst:
    - thuisbevalling (als het mag; is nog niet 100% zeker)
    - flesvoeding
    - we denken at het een jongetje wordt

    Mooi trouwens dat de kalendervoorspelling uit de lijst is gehaald. Zo vind ik het veel rustiger. Mooi!
     
  8. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    nee ben nog niet onderweg, had eten besteld maar de helft was er niet, dus zit er nu op te wachten :(
     
  9. febr21

    febr21 Actief lid

    25 jul 2008
    246
    0
    0
    waar de wind waait...
    O ja, en Noppie, gefeliciteerd met die baan! Geweldig! Is alles al rond?

    Zie je heeft die ouwe baas toch gewoon dikke pech! Fout gegokt!

    En Dayenne, wat geweldig gaaf dat filmpje! Wat mooi!

    Voor de meiden die nog geen keuze hebben gemaakt watvoor kinderwagen-buggy.
    Ik zag nog wat moois op geenstijl.nl.

    http://www.autoblog.com/photos/kid-kust ... e/1052126/
    en
    http://www.kidkustoms.com/

    Het wordt alleen dan nog wel even doorsparen..... (1000 - 6000 dollar ) :pale: :pale:
     
  10. Chantal1508

    Chantal1508 Actief lid

    3 jun 2008
    100
    0
    0
    serveerster
    Heerlen
    Nog even voor de lijst:

    Ziekenhuisbevalling
    Flesvoeding
    En het word een klein prinssesje
     
  11. febr21

    febr21 Actief lid

    25 jul 2008
    246
    0
    0
    waar de wind waait...
    Chantal1508,
    Gefeliciteerd!! Nu shoppen bij de doldwaze kortingsavond van Prenatal? Op zoek naar roze?

    Wat leuk dat er al zoveel meiden weten wat het geslacht gaat worden. Ik moet nog even geduld hebben tot 20 kwn..... voordat we richting scan gaan. begin wel steeds benieuwder te worden :) :)
    Ook overigens om wat te gaan voelen. Steeds als ik wat lees, kijk ik meteen naar het aantal weken. Hmmmm, zijn oha wat verder dan mijn 18 weken...
     
  12. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Hey dames,

    Zo lekker geshopt bij de Prenatal! Vooral ook wat zwangerschapskleding, er was in het warenhuis heel veel! Het was ook helemaal niet druk dus heerlijk!
     
  13. Neggers

    Neggers Lid

    11 apr 2008
    36
    0
    0
    hoi hier ook weer een berichtje van mij. Ben al weken ziek van de hoofdpijn, daardoor niet veel hier geweest. Ik ben intussen al meer dan 2 weken in de ziektewet en werk alleen op therapie basis een aantal uren per dag. Helaas gaat het nu helemaal niet goed. Mag voorlopig niet meer werken tot er voldoende vooruitgang in zit. Balen want ik ben echt een bezige bij en kan niet goed stil zitten, maar ja zo gaat het ook niet langer.

    Aan de nieuwe dames: welkom
    Voor iedereen die een goede 20-weken echo heeft gehad gefeliciteerd.

    Voor iedereen die vandaag of een van de komende dagen inkopen gaat doen. Heel veel plezier.

    Iemand vroeg naar de flesvoeding. Ik geef ook flesvoeding en ga dit bij deze baby ook weer doen. Ik heb de vorige keer veel informatie gezocht en overal geinformeerd. Mijn verloskundige zij toen tegen mij dat alle babyvoeding aan zo strenge eisen moet voldoen dat het niet uitmaak welke je kiest. De ene baby doet het nu eenmaal goed op het ene merk en de andere op een ander merk. Dat merk je toch pas na een aantal dagen/weken. Het enig verschil tussen de merken is dat de ene fabrikant een bepaalde samenstelling wel pattenteerd (en daar betala je dus voor), de ander doet dat dus niet.
    Wel zou je kunnen overwegen om hyperallergene voeding te gebruiken als er in de famillie (veel) allergien voorkomen.
    Ik zelf zweer bij de voeding van het Kruidvat (eigen merk). Teun groeit daar heel erg goed op en vind het prima.

    Voor de lijst:
    ik denk dat het een jongen wordt (mijn man denkt een meisje)
    ik wil als het enigzins kan thuis bevallen en ik ga dus flesvoeding geven
     
  14. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Febr.:vandaag is mijn vriend voor de tweede keer bij die 'nieuwe club' geweest. Hij heeft nog wat andere mensen daar gesproken, die hij erg aardig vond. Hij heeft nu ook een concreet goed voorstel meegekregen met een goed salaris en mag ook een dikke leasewagen huren :D :D :D.

    Toen hij thuis kwam kreeg hij van een andere werkgever een afwijzing. Werd ie toch een beetje depri van, had gehoopt te kunnen kiezen. Verder vindt hij het nu toch wel moeilijk om te beslissen om het te gaan doen en komt ineens met allerlei bezwaren als: 'ja maar, het ligt aan de snelweg en je kan er alleen maar met een auto komen'. Hij zou het liefst op zijn fiets naar het werk gaan of bijvoorbeeld middenin in Amsterdam aan de Bloemgracht of aan de Prins Hendrikkade (werkte hij eerst) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .
    Mijn vriend is nogal een no-nonsense type en hecht voor geen meter aan statussymbolen als een lease-auto. Ik vind dat juist wel geinig, maar zou er weer nooit mijn vrijheid voor opgeven, maar als het dan in je schoot geworpen wordt: geen bezwaar!
    Kortom: hij heeft het moeilijk, volgens mij denkt ie 'als ik nu teken, dan zit ik er voor altijd aan vast', wat natuurlijk niet zo is. Die plek is qua locatie aan de snelweg inderdaad niet de gezelligste, maar ze hebben wel een pool-tafel ;) .
    Ik vind het wel moeilijk om hem echt te steunen: vooral dat gezeur over 'ik wil in de binnenstad' werken vind ik erg verwend. Bovendien gaat het mij erom dat we snel financieel vastigheid met het oog op de baby krijgen en voor hem ligt het dus net weer anders.
    Sorry voor het lange verhaal, kunnen jullie het een beetje volgen?
     
  15. martinenur

    martinenur Actief lid

    19 jul 2008
    290
    0
    0
    Hoi Meiden

    Wat is er veel getypt.

    Zo te lezen zijn er veel dames naar de Prenatal geweest, hopelijk zijn jullie geslaagt.

    Heb vanmidag de 20 weken echo gehad, geweldig, het profiel van het hoofdje was precies net als bij mijn dochtertje, erg leuk.
    Alles was goed, moet alleen maandag nog even terug komen omdat ze het ruggetje er niet goed op kreeg de kleine wilde met geen mogelijkheid draaien. dus ik mag maandag nog een keer.
    We wilden bijde niet weten wat het word, we hebben dus ook de andere kant op gekeken, beide konden we het stiekem tog niet laten om even te spieken, toen we terug liepen zeiden we tegelijk volgens mij is het een meisje (geen iedee of het ook echt zo is) mischien keken we wel helemaal verkeerd.
    Ik vind het wel leuk dat ik het tijdens de bevalling nog niet weet, bij de eerste was ik zo nieuwschierig dat ik erg goed mijn best deed met persen.

    Morgen moet ik al weer naar de gynaecoloog ze zeiden al tegen me je kan hier net zo goed blijven slapen.

    Fles voeding: Ik heb inderdaad ook de voeding van kruidvat eigen merk gebruikt dit beviel me prima en is een stuk goedkoper, zorg wel altijd dat je voldoende vooraad hebt, het is altijd snel uitverkocht bij kruidvat.

    Groetjes Martine
     
  16. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    Nou dames,

    Ik ben geslaagd hoor bij Prenatal :D

    Was 142 euro kwijt inclusief een handkolf en een slaapzak voor Tim :D De rest is allemaal voor de baby :D

    @ Tirtilisko: heb nog gekeken, viel mee met hoofddoekdragers, maar zag je toch echt niet :(
     
  17. Boterkoek

    Boterkoek Bekend lid

    19 apr 2006
    818
    0
    16
    Sjongejonge wat was het enorm druk bij de Prenatal in Rotterdam. We hadden Via bekers van Avent (de deksels waren al op) en nog wat kleine dingen.

    De rij stond gewoon bij de TRAP! Ongelofelijk. Ik heb tegen manlief gezegd dat hij alles terug mocht zetten en we zijn lekker naar huis gegaan. Een uur in de rij vind ik de korting niet waard, we kochten zo weinig.
    Kijk als je hele dure dingen koopt vind ik 20% echt veel. Maar nu..
     
  18. Kelly1980

    Kelly1980 Bekend lid

    16 sep 2007
    865
    0
    0
    gelderland
    Jeetje wat is hier veel geschreven in 1 dag!

    Dayenne: wat een mooi filmpje! Echt super, ben ook al beetje jaloers ;) Voel af en toe alleen een plopje....
    Heb nog geen foto gemaakt van mijn buik want vond het niet zo leuk om op de foto te gaan met mijn werkkleding aan. Maak er eentje komend weekend!

    Hoe staat het met de shoppers? Zijn jullie al terug?
    Ik was laat thuis en had de puf niet meer om naar de stad te gaan, en eigenlijk wil ik wachten tot we weten wat het wordt..........

    Voor de lijst: ik denk dat het een jongetje word, wil in het ziekenhuis bevallen en ga borstvoeding proberen te geven....

    Wat betreft die verstandskies van een aantal pagina's geleden: laat er voor de zekerheid even naar kijken, hoeft er vaak niet direct uit. Je kunt waterstofperoxide 3% gaan halen en steriele gaasjes van 5x5 en deze in de vloeisof drenken. Gaasje 2x dubbel vouwen en ter plaatse van de verstandskies op gaan kauwen ( schuimt heel erg) ongeveer minuutje volhouden en daarna alles uitspugen. Dit kun je een aantal keren per dag herhalen.....
     
  19. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    @ Sinnamon: jij bent dan zeker naar Zuidplein gegaan? Coolsingel was ook wel druk, maar op zich goed te doen ;)
     
  20. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Jaja hier een arme toekomstige mama ;)

    De kinderwagen met veel accessoires wordt besteld.
    Maxicosi + voetenzak, avent startersset + flessenserilisator, wat bedzeiltjes, dekentje en wat kleding gekocht.
    Dus lekker geshopt en fijn geholpen en was blij dat ik zo vroeg was.
    De wachtrij viel toen nog mee, maar toen ik klaar was waren de rijen veel langer.

    Ben helemaal happy met de aankopen, maar mag voorlopig niks meer kopen van mannetje, haha (had hij gedacht).
    Na onze volgende vakantie gaan we voor meubeltjes kijken.
    Meneer vindt dat we nog tijd zat hebben :confused:
     

Deel Deze Pagina