Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Axioma

    Axioma Fanatiek lid

    13 jun 2008
    1.127
    0
    0
    Gouda
    @ Mieke8 je vroeg naar de datum tja dan moet ik een beetje gissen, toen ik de pil nog slikte werd ik dus ongesteld, daarna zijn we gestopt, en een paar dagen erna werd ik weer heel heftig ongi....
    Dus als ik van die laatste ongi de datum neem dan zou ik 17 februari 2009 uitgerekend zijn....
     
  2. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Hey Mup,

    Gewoon nieuwe urine pakken. Mijn test heb ik na de middag gedaan en dus ook de urine van na de middag gebruikt. Is geen probleem voor die test.

    Liefs Vaam
     
  3. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Dit herken ik wel...Ik moet mezelf ook echt inhouden anders jank ik om alles :( .
     
  4. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Hier nog een die echt om alles kan huilen :( Ik was al emotioneel maar woww nu vooral in het weekend gemerkt dat het wel erg is nu hihi :) Verder heb ik niet echt veel symptomen aleen heel soms misselijk en brandende tepels niete cht pijn maar ze branden. Soms heb ik zoiets van had ik maar meer kwaaltjes zodat ik zeker kon weten dat ik echt zwanger ben maar daarna denk ik weer die 5 testen liegen toch niet. Ik heb 23 juni mijn eerste echo denken jullie dat er dan iets te zien is ik ben dan 6 weken en 4 dagen als alles goed verloopt. De echo krijg ik inwendig denken jullie dat ik het hartje zie kloppen?

    Alle nieuwe feb mama's allemaal van harte gefeliciteerd wat een heerlijk gevoel he :)
     
  5. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    @ vaam, ik heb er net nog een paar druppels uit kunnen persen. Dus de vrouw van MvM kan kiezen ;) Het eerste plasje is bijna oranje, de tweede donker geel. Dus zit allebei denk ik wel goed.

    Weet je wat ik erg merk sinds vandaag. Dat mijn boops weer flink gegroeit zijn en zelfs pijnlijk tijdens het wandelen.

    Heb nog wel steeds een beetje last van mijn onder buik :( Maar is vast niks.
     
  6. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    @mupkuh meid het zal vast niks zijn. Maak je geen zorgen zou ik willen zeggen maar ik weet hoe moeilijk het is. Zoals anderen al zeiden je beebje zit heel veilig binnen.

    Ik heb ook af en toe last van mijn onderbuik en onderrug soort ongi krampen maar later gaat het weer weg. En omdat ik niet zoveel symptomen heb maak ik me af en toe ook wel weer orgen pfff sorry meiden dat ikzo klaag. Ik wil zo graag volop genieten zonder mij steeds zorgen te maken
     
  7. Knorretjuh

    Knorretjuh Actief lid

    21 apr 2008
    369
    0
    0
    @Mobielfreak Bij me eerste hebben ze ook meteen bij de eerste afspraak even naar hartje geluisteret dus denk wel dat ze het weer zullen doen, zo niet vraag ik er gewoon om haha, brutale mens heeft de halve wereld toch

    @vaamrile en tirtilisko ben blij dat ik niet de enigste ben, had de dokter gebelt om tezeggen dat ik zwanger ben en meteen gevraagt over me hormonen maar ze zei dat het eerste paar weken zou zijn en dat dan als goed is over zal gaan, want de lichaam is behoorlijk aan het veranderen zei ze.

    Gr Knorretjuh
     
  8. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    @knorretjuh gelukkig maar :) hihi trouwens volgens mij had ik het eerder ook gezegd maar weet het even niet zeker :oops: :oops: :oops:
    We lopen gelijk wat gezellie :)
     
  9. sonya one love

    sonya one love Niet meer actief

    goede morgen allemaal..en voor alle nieuwe zwangere welkom!
    zo te lezen was mei een vruchtbare maand.hahhahaha
    hier voel ik me helaas niet zo goed..ben erg misselijk en heb last van mijn onderrug.
    gisteren heel de dag wat op de bank gehangen maar nu ben ik alleen thuis met mijn dochtertje..
    ze loopt en kruipt nog niet en weegt toch bijna 10 kili.
    pfffffffffffffffff
    heel de dag optillen dus..gelukkig zit ze nu heel lief te spelen opde grond en lig ik languit achter de laptop...
    denk echt nu al hoe ga ik die maanden door brengen..echt waar ik ben er zooooooo mee bezig gat ik er bang van wordt.
    baal ook echt dat ik pas in juli in het zhuis terecht kan.ik heb zoveel vragen en ben nu ongerust over alles.
    Ze zeggen dat je niet zo veel meer mag tillen maar mijn meisje weegt toch 10 kilo :confused:

    maar goed mijn klaaggezang is eruit...sorry dames maar ik heb mijn dag niet zo vandaag..hormonen? ;)
     
  10. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    @sonya one love ik heb gehoord dat je niet meer dan 5 kilo mag optillen. Maar aan de andere kant wat kan je anders als je alleen met je dochter thuis bent als ze ook niet kruipt of loopt. Kan je niet even de vk belleen om sommige vragen telefonisch te bespreken? Mischien dat, dat je gerust stelt
     
  11. sonya one love

    sonya one love Niet meer actief

    ja mischien wel ja...ik sta helaas niet bij een verloskundige meer bekent...

    ik moet nu naar een gync vanwege de vroeggeboorte van mijn dochter.
    ik ga het zhuis maar eens bellen.........
     
  12. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Zo moeders voor moeders is weer weg. De test kon beter, maar ze telt hem goed. Heb nog steeds niet echt 2 dikke strepen.

    Twijfelde zelfs even om de gyn of ha te bellen. Maar het zal wel goed zijn. De vrouw van MvM zei dat ik me geen zorgen moest maken.
     
  13. martine

    martine Bekend lid

    23 nov 2006
    673
    0
    0
    @sucre: wat leuk zeg een honeymoonbaby!

    @anne: hmm vervelend maar zolang geen bloedverlies hebt gata het vast goed1 succes bij de vlk

    @eppie25: gefeliciteerd, jekan gelijk bellen met de vlk

    @axioma: gefeliciteerd

    @sonya: ja ik ken het hier een van acht maanden die al bijna 10 kl weegt!

    hier nog niet echt ergens last van behalve vermoeidheid, dus mag niet klagen!
     
  14. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Je onderbuik is vast de banden die rekken. Bij mij idem dito hor en eigenlijk pas sinds gisteren dat ik het bijna de hele tijd wel merk.

    Laat wel even weten hoe je testje was he! :D

    Liefs Vaam
     
  15. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Hey Mup,

    Is de streep wel dikker dan vorige keer dan? Anders zet eens een fotootje erbij als je wil. Het zal ook echt wel goed zitten hor, de een heeft immers meer HCG als de de ander.

    Liefs Vaam
     
  16. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Hey meiden, lekker klagen hoor!
    Ik denk dat we dat de eerst komende weken toch allemaal lekker hier komen doen en dat is toch helemaal niet erg.
    Voor de meesten onder ons is alles allemaal nieuw.

    Ik voel helaas nog niet veel, ook geen krampjes :(
    Heb gister nog wel een test gedaan, de laatste, nu test ik echt niet meer.
    En hij is echt super mooi positief! :D
    Hij staat in mijn album te pronken.
     
  17. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    @mieke wowww dat is een prachtige test :) Fijn he om steeds weer te zien dat de testen positief zijn :) Ik heb er ook al 5 gehad maar wil nog een keer. :) of het er nog wel zit :oops: :rolleyes: Ik weet dat het raar klinkt maar soms ben ik echt bang dat ons wondertje ineens gaat verdwijnen :(
     
  18. martine

    martine Bekend lid

    23 nov 2006
    673
    0
    0
    ik zit toch met zon dilemma....ik ben net aangenomen voor mijn nieuwe baan, en krijg van de week mijn contract binnen, maar nu weet ik dus net dat ik zwanger ben.....(wist het pas na mijn soll gesprek)

    Het is zelfs extra "lastig" omdat ik vorig jaar net na mijn studie daar zou gaan werken voor een paar maanden in de zomer. Dat heb ik toen uiteindelijk niet gedaan omdat ik toen dus ook zwanger werd en ergens anders een vast contract kon krijgen.
    Nu zit ik dus weer met hetzelfde "probleem" Dit contract kwam namelijk nogal onverwacht. ik was niet van plan van baan te veranderen totdat deze baan (mijn droombaan) op mijn pad kwam

    ik denk dat ik het nu toch maar ga vertellen aan mijn nieuwe werkgever, want ik heb helemaal geen zin in scheve gezichten straks...

    zou ik mijn werkgever een brief kunnen sturen of moet ik dit in een persoonlijk gesprek doen, wat denken jullie?
     
  19. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Dat heb ik ook hoor, mede omdat ik niks voel.
    Maar ik probeer daar maar niet te veel aan te denken en gewoon van het positieve uit te gaan.
    Waarom zou het fout gaan, daar is vooralsnog geen reden toe.
    Anders maak je jezelf alleen maar gek en verdrietig denk ik.
     
  20. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Martine, inprincipe kunnen ze je op basis van je zwangerschap niet weigeren hoor!
    En je moet doen waar jij je goed bij voelt.
    Als ze jou echt heel graag willen hebben dan moet je zwangerschap hiervoor niet in de weg staan.
    En daarbij ga je pas in januari met verlof, dus dat duurt nog wel even!
    Succes met het nemen van je beslissing.
     

Deel Deze Pagina