Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. laura28

    laura28 Fanatiek lid

    15 okt 2008
    1.277
    0
    0
    ik hoop voor jou ook dan het na 12 weken over is...

    slaap lekker straks en een goeie nacht en een prettig weekend.

    ik zie trouwens al weer meer mensen online!
    gezellig!
     
  2. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Heee Laura, het is inderdaad errug rustig! Hahaha volgens mij als we straks allemaal met verlof zijn (jaja het is nog een eindje weg) zitten we non stop te beppen hoor, en helemaal als de maand februari is aangebroken en iedereen op springen staat!
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Moon, hoop ook dat alle ongemakkelijkheden voorbij zijn met 12 weken, kunnen we ons weer klaarstomen voor de laatste zware weken ;)
     
  4. laura28

    laura28 Fanatiek lid

    15 okt 2008
    1.277
    0
    0
    ik geloof idd ook wel dat vanaf de kerst het hier erg druk gaat worden op het forum, dan zijn de eerste al met verlof denk ik zo?
    ach tegen die tijd zitten we op 3000 pagina's denk ik zo?

    nou ja we zullen wel zien.
    ik zit half film te kijken op dit moment en de rest van het forum te bekijken, staan leuke dingen op en soms ook handige tips enzo.
     
  5. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ja er zullen er zeker al met kerst verlof zijn, was ik van mijn dochter ook trouwens! Wel fijn hoor, niet meer te hoeven werken tijdens de feestdagen ;)
    En ik denk dat we allemaal aan het beeld gekluisterd zitten wanneer we gaan bevallen, wie is er vandaag bevallen?! Wel leuk om over na te denken trouwens!

    He ik ga je weer verlaten want ik ga Lost kijken, heb ik zolang op zitten wachten, volgend seizoen ga ik maar downloaden want net5 doet maar moeilijk!
    Dus toedeloe, fijn weekend!
     
  6. liedel 1

    liedel 1 Actief lid

    7 jun 2009
    445
    0
    0
    NULL
    NULL
    hey meiden,

    heb zonet ff 'oppervalkkig' bijgelezen, maar was 2 dagen niet geweest dus was errug veel om bij te lezen...

    @minimouse: wat een heftig verhaal zeg. Ik hoop dat je gelukkigere tijden tegemoetgaat. Ik vind het ook heftig dat je zegt dat je je rot voelt als je 'genegeerd word op het forum'. Lieve meid, ik vind dat nogal een behoorlijke uitspraak. Er zitten ruim 50 (?) meiden op dit forum en niet iedereen kan op elkaar reageren... Trek je dat alsjeblieft niet persoonlijk aan want dat is nergens voor nodig. (En dit is absoluut niet negatief bedoelt hoor, maar ik probeer gewoon een realistische kanttekening te plaatsen...poeh klinkt wel deftig he ;))

    @Alina: YESSSSSS Gefeliciteerd!!

    Tja, rond kerst zal het hier wel erg druk zijn denk ik.hihi..inderdaad grappig om over na te denken Sassa.

    @hier: niets bijzonders behalve dat ik zonet 5 chocoladekoekjes naar binnen heb gestouwd en nu zeker weet dat ik morgenvroeg errug misselijk zal zijn, als ik 's avonds eet ben ik 's ochtends zo ziek als een hond...Maar ik moet zeggen..de choco-koekjes zijn het waard :)

    oh ja, en nog 2 weekjes en dan heb ik 6 weken vakantie YEAH!! Heb vandaag mijn laatste les gegeven, nu nog 2 weken vergaderen en dan ben ik voorlopig ff van de pubers af ;)
     
  7. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Hey dames

    Idd rustig, ben zelf echt kapot, dus lekker bankhangen ;)
    Hahah kleine meid ligt heerlijk te slapen en ik duik ook zo me bedje in!

    Slaap lekker allemaal en tot morgen ;)!!
     
  8. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Slaap lekker allemaal!

    het is hier nog steeds benauwd! Ik ga proberen te slapen!


    Liefs Melek
     
  9. liedel 1

    liedel 1 Actief lid

    7 jun 2009
    445
    0
    0
    NULL
    NULL
    trusten meiden!
    ga ook mn bedje opzoeken
     
  10. laura28

    laura28 Fanatiek lid

    15 okt 2008
    1.277
    0
    0
    weltrusten allemaal!

    ik ga ook zo naar bed, nog ff flimpje afkijken en dan naar bed, manlief mag lekker de honden uitlaten..... vind ie vast fijn, not!

    tot gauw.........................................
     
  11. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    ik doe snappen liedel :) maa heb dan gewoon dat gevoel weer heel sterk.. en dat blijft toch hangen na al die jaren. kan ik heel boos om worden, alleen weet dat het eigenlijk aan mezelf ligt dat ik dat denk, want het hoeft nu helemaal niet meer zo te zijn. heb het verleden af gesloten en ga nu de toekomst in en hopelijk in februari met ons kleintje!

    weet niet meer wie dat nou zei, dat ze vroeger ook gepest was en nu lerares in rdam.. ik kan zo goed met kinderen. is echt heel appart. ze trekken ook gelijk naar me toe op de een of andere mannier. mn schoonzus zegt ook vaak dat ik gewoon een super tante ben voor hun kids. ze mogen best veel van me, maar als ze over mijn grens gaan of iets doen waar ik het niet mee eens ben kan ik het daar rustig met ze over hebben. ook als ze ruzie maken ofzo. is wel heel bijzonder vind ik zelf.. hihi en zelfs mn neefje van 1,5 krijg ik aan het eten als iedereen het al geprobeert heeft en eet ie alles helemaal op :D

    nou meiden.. ik ga ook maar eens op bedje!

    tot morgen!
     
  12. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemorgen Dames

    Hier net uit bed. Pffffff best al warm weer, hier. Ben nog steeds moe, kan wel weer slapen. Maar ja kleine meid riep me ;)

    vandaag 7 weken joehoeeeeeeeee

    Verder gaat het wel, beetje misselijk, beetje bandenpijn.
    Hoort erbij.
    Nou ik ga mijn meissie maar ff fles geven.
    Ben er zometeen weer.

    Fijne dag allemaal!!
     
  13. hanneke78

    hanneke78 Bekend lid

    25 aug 2008
    550
    0
    0
    verpleegkundige
    Hallo!

    De echo was goed. 7 weken en 2 dagen, dus vandaag 7 weken en 3 dagen!!!
    Ik heb gisteren niet meer kunnen reageren, ben nu aan het werk dus kan even snel. Vanavond zal ik alles bijlezen!
    15 Juli volgende echo.
    Wisten jullie dan na 8 weken zwangerschap 97 % goed verloopt! fijn he

    Liefs Hanneke
     
  14. FutureMama81

    FutureMama81 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.326
    0
    0
    @ Hanneke: gefeliciteerd!! :) En nee dat wist ik niet. Dan hoop ik dat de 14e mijn echo ook goed is..

    Verder heb ik niet bijgelezen, las wel dat Riar bij de vlindertjes staat :( Wat verdrietig. Veel sterkte!

    @ hier: het gaat redelijk. Afgelopen donderdag was ik op mijn werk en werd ik ineens zo vreselijk misselijk. Heb dus weer overgegeven. Ogen stonden helemaal rood in m'n kop. Wat zullen ze wel gedacht hebben ;) haha.. Is voor mij de 2e keer deze zwangerschap. 1e keer was het met 4,3 weken ofzo en dacht dat het eenmalig was. Niet dus ;) Verder ben ik erg gespannen voor de echo. Heb het gevoel dat mijn borsten minder gespannen en gevoelig aan het worden zijn en ja dan maak ik mezelf weer bang.. Ach ik kan niets meer doen dan afwachten en hopen dat het goed is he? Al is dat soms wel erg moeilijk hoor..

    Fijne dag vandaag allemaal! Ik denk dat ik ff ga shoppen. (Negatieve) gedachten weer even proberen te verzetten :)
     
  15. laura28

    laura28 Fanatiek lid

    15 okt 2008
    1.277
    0
    0
    goedemorgen meiden,

    lekker geslapen allemaal? ik wel in ieder geval....wel vroeg wakker mar dat geeft niet, komt door een vervelende mug die mij gisteren te pakken heeft genomen! 3 enorme bulten die vreselijk jeuken!

    verder zag ik een goede echo voorbij komen, gefeliciteerd hoor! geniet ervan....

    o ja en de 7 weken wave! joepieeeeee, ook voor mijzelf natuurlijk een beetje!

    verder een rustige dag vandaag, zo te voelen word het weer een lekkere warme dag, vanavond BBQen bij vrienden van ons. zal dan toch maar een beetje voorslapen straks anders houd ik het echt niet vol.

    zal kijken of ik nog kom maar zal wel bijlezen vanmiddag of vanavond.

    iedereen een fijn weekend en geniet van het mooie weer!

    doei doei
     
  16. Angelsfire

    Angelsfire Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.322
    0
    0
    Hanneke gefeliciteerd met de goede echo!

    Ik zal hier vandaag niet zijn! Zo eerst naar Ikea voor een kinderbedje voor de jongste. Hij klimt namelijk uit zijn ledikant. Daarna drukke middag met boodschappen enzo en vanavond een bruiloft. Morgen ook al druk met eerst een kinderverjaardag en daarna een meeting met allemaal meiden die een web-log bijhouden. Erg leuk.

    Ik voel me trouwens redelijk, minder misselijk en nog wat suf door de Emesafene. Op aanraden van een vriendin neem ik nu een halve per keer. Dat gaat beter.

    Succes allemaal en tot morgen :D
     
  17. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Minimouse, je word vast een goede moeder :D

    @ Hanneke, gefeliciteerd met de goede echo meid!

    @ FM, vervelend dat je zo moet spugen meid! Maar denk niet dat je je veel aan moet trekken hoor van die borsten, dat verschilt per dag joh!

    @ Laura, lekker BBQ! Gaan wij ook een keer doen denk ik, heb ik wel zin in in ieder geval!

    @ Angel, veel plezier met je drukke dagen!

    Hier goed geslapen alleen ik werd wakker om 5 uur en dacht dat ik maar 1 uurtje geslapen had terwijl dit dus al 5 uur was, dat is dan wel weer vervelend. Misselijkheid nu op dit moment niet aanwezig, gelukkig!
    Straks even manlief helpen in de winkel, dan naar me moeder lekker in de tuin in het badje met de kids! Dus ik zal er straks ook niet meer zijn!
     
  18. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Hahahaha ik zat net ff te kijken maar wij zijn echt een stel kletskousen, januari mama's zitten nog geen eens aan de 300 pagina's en wij al over de 400! Hahahaha lol!
     
  19. Prulleke

    Prulleke Bekend lid

    16 jun 2009
    719
    0
    0
    dag meiden,

    gister een dagje naar zee geweest. was heerlijk, al schilde het 10 graden met hier in brabant :)

    vandaag naar de kermis in best. en dan morgen weer op wacht op te gaan werken!

    hanneke gefeliciteerd met je goede echo!!!

    iedereen een fijn weekend!
     
  20. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    De 7 weken WAVE voor laura en ook beetje voor mezelf ;)

    Zegt me moeder net, zo jij lijkt wel langer zwanger :$
    Ja zegt ze je hebt echt een buikje hoor.

    Net maar ff gegeten, pfff zit er ook weer in.
    Wij gaan niet zoveel doen vandaag, ff lekker wandelen met de kleine meid denk ik, als ik energie heb hahaha

    Nou meiden fijn weekend!! (ik ga niet weg hoor ;), dus ben er regelmatig)
     

Deel Deze Pagina