ivje 14-15 maanden lijkt me echt te jong voor een groot bed. Mijn dochter is 12 en een halve maand maar die zie ik echt niet over 6-10 weken naar een groot bed verhuizen. Ze loopt nu nog niet eens los. Ik durf haar niet eens los op ons bed te laten want dan zou ze er uit vallen. Ik zou gewoon bij ikea een 2e ledikantje kopen voor 35 euro. truus, wat schrikken van je bloedverlies. Dat is ook de reden dat wij het bijna niet meer doen. Ik ben als de dood voor bloedverlies. En dat ik me dan zorgen ga maken...
Truus is t slijm/bloed al iets minder nu? in de 6 weken zwangerschap al 2 a 3 keer gesekst??? Ben ik dan echt zo abnormaal hahaha, wij doen t nog steeds bijna elke dag.. en nee hier ook verder geen probleempjes ofzo hoor .
Bijna elke dag? Haha dat is veel. Dat deden wij sowieso niet. Maar het 'bloed' word inderdaad steeds minder (niet dat het veel was), gelukkig!
wij hebben het ook pas een paar keer gedaan sinds ik zwanger ben..heb er ook niet echt behoefte aan nu.
Seks? Uhh nee bedankt, ben te druk met misselijk zijn en kotsen helaas. Maar op goeie dagen doen we het natuurlijk nog wel hoor Peuterbedje, als dit kindje geboren wordt is mijn zoontje bijna of net 2 jaar. Ik vind dat net op het randje voor een peuterbedje. Ik weet nog niet wat ik ga doen. Sowieso slaapt dit kindje de eerste maanden in een wiegje op onze kamer. Truus, fijn dat het bloed al minder wordt. Was het echt helderrood of alleen bruin of roze?
Nee het was rood, en zat een beetje door mijn slijm heen (lekker verhaal ) Er is niks uitgedrupt ofzo, alleen met afvegen zag ik het op het wc papiertje.
@Truus klinkt als een gesprongen bloedvaatje idd... Heerlijk me computer slaat weer eens op hol...heeft ook last van de warmte denk
@Truus Gelukkig was het niet veel bloed, het klinkt inderdaad als een gesprongen vaatje. Misschien de volgende keer het ietsje minder gezellig maken. @MG Wat kl*te dat je je zo misselijk voelt. De misselijkheid is bij mij gelukkig grotendeels over op een paar slechte momenten na, maar wat kun je je toch beroerd voelen. @Seksen Ik heb ook niet echt zin op het moment. Het is ook og veel te warm daarvoor.
Hihi nou wij hebben het helemaal niet meer gedaan sinds ik weet dat ik zwanger ben, ik weet dat het geen kwaad kan, maar ik ben veel te bang iets te beschadigen. Dus als het straks allemaal goed is op de echo, dan durf ik wel weer.
Twitty: ik was zo vroeg omdat ik moest gaan werken Ivje: 14-15 maanden is wel heel jong voor een groot bed. Ik heb het geprobeerd met Reese toen hij 2 was en hij kwam er telkens uit. Nu ligt die nog steeds in zijn ledikantje Truus: balen van je bloedverlies, hopelijk is het niks ernstigs. Lees net dat het bloeden al gestopt is, gelukkig maar Hihi, ik heb gekke schoonouders. Ze willen graag een kleindochter en dan geven ze me een setje jongensrompers
Haai meiden!! Net weer Wall-e gekeken, mijn favoriete film Toen ik uit de narcose kwam van mijn operatie schijn ik ook een heel verhaal opgehangen te hebben dat ik over wall-e had gedroomd, en dat de knuffel (die ik voor de operatie van mijn vrien had gekregen) ineens wall-e was geworden ofzo.. Hahahaha, ik weet er zelf niks meer van, maar vindt de film op 1 of andere manier ech leuk @ Klussen: ook ik ben dus best bang om iets te beschadigen, en bij mij voelt het van binnen echt heel, heel anders aan... En voor de zwangerschap deden wij het ook echt bijna elke dag... Op zich wel jammer dus, maar die ene keer dat we het gedaan hebben kon ik er ook niet super van genieten ofzo(doordat het zo anders voelde dan normaal)... Vond ik zooo jammer! En voor hubbie natuurlijk ook niet leuk. En ook hij durfde niet helemaal hahaha, ook hij is bang dat ie tegen ons kleintje aan zal komen ofzo @ Klachten: vandaag echt zoo vaag... Eet heel de dag kleine dingetjes alleen ben dan na 10 minuten weer misselijk (en weer honger:S), niet tot overgeven aan toe maar wel aanwezig. Dus echt vaag... Hoop dat het morgen weer over is want moet weer van 11.30-21.30 werken....Pfff wordt alweer moe als ik eraan denk... @ Truus: Super dat het bloeden over is! Maar kan me goed voorstellen dat je geschrokken bent! Volgende keer inderdaad maar ietsje minder enthousiast hahaha. Lekker slapen meiden! Liefs Ananas
Salcia wat naar heel veel sterkte meis @MG2009, Twitty 1980 en Wupje Allemaal goede echo's wat fijn - klagende zwangeren: Ik heb een hele goede vriendin bij wie het niet wil lukken. Ik ben helemaal niet zo blij als ik misschien wel verwacht had niet zozeer door klachten, maar ik wil zo graag eerst een goede echo voor ik het echt helemaal durf te vertrouwen. Voel me best schuldig tegen over haar. Ik hoop dat ze er zelf binnenkort achter komt dat het na een posi test nog steeds heel spannend is. @ Peetjuh Gefeliciteerd nog met je verjaardag @ Debby ik had ook nog nooit van een prenatale depressie gehoord, wat jammer dat zo iets moois dan iets naars wordt gelukkig is het allemaal goed gekomen, hopelijk kan je meer van deze zwangerschap genieten. @ babijtjeI k heb net als jij wat roodverlies gehad (alleen op wc papiertje) , bij hard persen bij harde ontlastig, ik dacht meteen dat het daar van kwam, het hield ook meteen weer op (gelukkig) maar het maakt het toch allemaal weer een beetje spannender. Dit was donderdag tot nu toe weg gebleven bij jou ook? @ Truus gelukkig dat het 'bloeden' bij jou ook gestopt is Sex de gedachte dat het daardoor zou kunnen gaan bloeden ookal zou dat niet zo erg zijn (heb ik begrepen ) windt me nou niet bepaald op. We hebben het 1x gedaan sinds ik zwanger ben en ik was erna helemaal in de stress Is niet de bedoeling dat dat 9 maanden gaat duren hoor Shoppen ik heb wat lopen neuzen maar echt geen enkele behoefte om wat te kopen, wat Michel zegt eerst maar eens een goed echo en dan eigenlijk nog weten of het een jongen of meisje is voor ik helemaal los kan gaan @ Blondiedfu: Hoezo Murphy's law afdwingen, of hebben ze gewoon niet door dat het jongens rompertjes zijn? Hoi hoi nieuwe meiden welkom en gefeliciteerd met jullie zwangerschappen
Ik heb trouwens ook nog niets gekocht, ik wil ook eerst wachten tot de eerste echo. Maar het scheelt dat Kyra de tweede is en we dus al de babykamer etc etc al hebben. Wel heb ik al op internet de kamer voor Kyra uitgezocht, maar die is zo besteld en daar wachten we mee tot september want ze krijgt hem voor haar verjaardag.
@Mime28; bij mij is het niet meer rood bloedverlies geweest, maar wel als ik naar de wc ga zeer regelmatig bruin slijmverlies, gisteren zelfs redelijk veel. Gelukkig geen helderrood. Gisteren de huisartsenpost gebeld wat te doen, want ben toch wel errug bang dat dit de verkeerde kant op gaat. Ik moest gewoon afwachten en de natuur zijn gang laten gaan (het kan goed gaan, maar ook fout), dat doen we dan maar.
@Mime gelukkig klinkt dat inderdaad als gewoon wat teveel je best gedaan te hebben op het toilet. Maar leuk is anders. @Babijtje Wat vervelend dat het niet stopt. Gelukkig is het inderdaad niet helderrood maar natuurlijk wordt je er wel ongerust van. Hopelijk is het snel over. Wel vervelend dat ze niet aanboden om een echo te maken maar anders gewoon contact opnemen met de verloskundige/gyn om te vragen of zij iets voor je kunnen betekenen.
Goeiemorgen meiden, hier een kleine man die t half 7 wel had gehad met slapen grrr . Babijtje, in t septmama's 2010 topic waren er ook een aantal meiden met bruinverlies, forumdinnetje heeft t zelfs tot 15 weken gehad en alles is goed met de kleine frum, ze is nu ondertussen alweer 29 weken dus ik hoop dat dat een beetje goede moed geeft . Mag straks om kwart voor tien nog lekker even mn bedje in.. heerlijk nog ff een uurtje of 2 slapen .
thriska mijn dochter vond het om 6 uur al genoeg geweest... zucht... maar wat lekker dat je nog even je bedje in kan... misschien ik ook wel, als mijn man niet al te chagerijnig is.