Waarom mag je opgenomen worden dan? Is het erg nu of niet....uitdroging is toch best gevaarlijk lijkt mij? Wat zijn ketonen eigenlijk?
Sammy ik had vanmiddag al gelezen dat alles goed was, wat fijn dat alles ok was, wat een opluchting zeg! Kimmarijn gefeliciteerd met de goede echo Liefsvanmama denk aan jezelf en je baby he, goed inschatten wanneer het niet meer gaat
Ketonen zijn afvalstoffen in je urine als je gaat uitdrogen. Dat is met kleuren. Ik zit nog in de veilige kleur, maar zit een kleur van uitdrogen af. Als ik wil mag ik blijven voor rust etc, maar het hoeft nog niet. Ben nog niet uitgedroogd
Helpen waterijsjes je misschien ?? Mijn heeft het geholpen...kon niet drinken nog steeds niet maar eet gewoon veel waterijsjes Ja eten kan ik welgewoon
Zo dames, hoe is t hier? Ben er even een paar dagen van tussen geweest, ga morgen is even beetje bij lezen, Slaap lekker!
Weltrusten! Missmaryw Gelukkig sammy, super nieuws! Hang in there twins! Mooie echo kimmarijn! Geficiteerd! Goed gedaan mamasince: let goed op jezelf Hier opa's en oma's verteld: super leuk!!!
Pffff het om 7uur beginnen valt me op het moment erg zwaar Kon der al nooit zo goed tegen maar nu pffff Dit is al de 2e dag dat ik eerst een half uur kon wc knuffelen waardoor ik me daarna lichtelijk moet haasten Gelukkig hierna 3dagen vrij. Kan ik weer ff bijtanken
Miffy heel erg vervelend! Kan je niet iets later beginnen als je het uitlegt op je werk of weten ze nog niet dat je zwanger bent. Vandaag 9 weken zwanger! Nog 2 dagen en dan de echo!
Lau we doen een dansje Goedemorgen dames..... Het gaat weer warmer worden de komende dagen, erg leuk maar je kan dan zo slecht slapen. En dat slecht slapen doe ik toch al slaap zo licht en moet 2 keer opper nacht eruit om te plassen grrr.. Vorige week opeens weer wat ongi krampjes gehad,,,,ergens wel blij maar werd er ook even onzeker van. Hebben jullie dat ook?
heel soms wat, of bedoel je dat onzeker worden haha (dat houd een vrouw denk ik heel de zwangerschap wel ) Ik heb gisteren echt heerlijk geslapen ik ben gelijk met de kids naar bed gegaan (19-1930 uur ofzo) en geslapen tot half 8 dus weer een beetje bijgeslapen..
Goedemorgen meiden! Ik zit met m'n vriend in een zomerhuisje niet zo ver van Kopenhagen. We zijn naar een kasteel geweest en het was leuk. Leuke foto's gemaakt en zijn over over over over overgroot vader bewonderd. Hier af en toe krampen ook. Ik heb het hetzelfde lov23, opeens een steek en dan opeens weg. Ipv waterwijsten maak ik slush puppie! Maar gewoon water is bah bah. Daar ga ik helemaal over m'n nek.
Doet een dansje Lau! Mmhh bbq dat lijkt mij dan wel weer wat. Nu scheelt het ik kan echt alles eten en drinken en van geuren word ik ook niet naar. Meiden die nog zo misselijk zijn.veel sterkte!
@lov die krakpjes.heb ik ook nog steeds paar nachten geleden werd ik er zelf een paar keer wakker van. En plassen ja elke nacht prijs haha Mopelientje wat leuk even er tussen uit heerlijk!
Leuk Kahlan, dus de opa's en oma's helemaal blij nu Wat vervelend voor je Miffy, idd een goed idee om op het werk te overleggen? Jeee Lau 9weken!! Op naar een goede echo!
Hey miffy. Ik draai ook vroege ochtend diensten. Ik begin 6 uur, en het is zo moeilijk! Ik voel me echt bleeergh. Ik ga maandag met m'n baas praten of ik middag diensten mag draaien. Maar ik moet ff doorbijten, het is tijdelijk.