Sessie duurt een half uur. Ja ben er echt blij om. Heb er goede hoop in. Maar wel bang dat het weer terug zal komen als ik weer zwanger hoop te worden. Aha vandaar. Misschien haar een keer laten gaan? Zodat ze het zelf kan gaan proberen? Of doet ze totaal geen aanstalte? Ik vind het ideaal dat ze het nu zelf kan. Kan zich nu nog beter vermaken. Samen spelen doe ik eigenlijk nauwelijks. Puur omdat ze zo goed alleen kan spelen. Hihi wie weet gaat dat nog gebeuren hoor? Of is je moeder al aardig op leeftijd? Mijn oma was vandaag 73 geworden. Een achter achter kleinkind zal ze niet mee gaan maken denk ik.
Balen zeg, dat het hoesten nog niet minder is bij E! Hopelijk heb je gauw baat bij de oefeningen Meisje. Leuk die 4 generatiefoto. Die hebben wij ook vrijwel direct na de geboorte gemaakt. Bijzonder hoor. Jammer dat dat bij jullie niet gaat lukken Sabine.. Dat is ook wel de reden dat ik I nooit zelf op dr billen heb gezet, zodat ze leert het zelfstandig te doen. Zelfde reden zet ik haar nu niet op haar voetjes, zodat ze zelf leert te komen staan. I gaat nu echt super soepel van zit naar lig en andersom en soms rolt ze de hele kamer door haha. Ik zou gek worden als ik haar de hele tijd moet vermaken... Is dat niet erg vermoeiend Sabine? Zeker met twee kids.. Het optrekken gaat steeds beter, nog even en ze kan hopelijk zelf tot stand komen. Vandaag naar een feestje geweest van het kindje van een vriendin van mij, is 1 geworden. I heeft het weer heel goed gedaan. Was lekker vrolijk. Nog niet echt bezig met de voorbereiding van I haar feestje. In principe komt alleen familie, maar er vragen steeds meer vriendinnnen of ik het gezellig vind als ze ook komen. Natuurlijk is iedereen welkom, even extra taart maken en hapjes bedenken Een cadeautje hebben we nog niet. Weet ook eerlijk gezegd niet of ik wat ga kopen. Ze krijgt als het goed is genoeg
Ja echt balen. Zo sneu dat hoesten. Soms gaat het helaas gepaard met spugen. Ja echt bijzonder! Hier kwam het er iedere keer niet van. Ook wel weer leuk nu ze wat groter is. Kan je goed gezichten vergelijken. Wat fijn dat I het zo goed deed. Hihi oke. Weet je al wanneer je het gaat vieren? Ik zit vooral te dubben over de tijden. Och ja een cadeautje. Anders doe je toch geld op haar spaarrekening. Of een leuk setje kleding? Ik denk dat ik duplo aan ga schaffen. En heb een loopbakfietsje die ik nu aan het opknappen ben. Wat goed zeg dat het optrekken steeds beter gaat. Ineens gaat het zo snel heh. E word ook steeds bijdehander. Als ik nee zeg gaat ze heel hard nee schudden en vervolgens zegt ze ja ja jaaa hihi. Boterham eten van een bordje gaat nu ook super goed! Uit een beker drinken heb ik nog niet geoefend.
Agh ja dat spugen is ook zo sneu! Ik vier het volgende week zaterdag, donderdag als ze jarig is dan werken we allebei gewoon. We vieren het van 15u tot 17u. Dan is ze sowieso wakker. Twee vriendinnen komen al met de lunch, maar het is niet erg dat I dan slaapt. Ik denk inderdaad dat ik een leuk setje kleding koop. Ik heb ook al wel een super leuk klein rugzakje voor haar gekocht, voor als ze kan lopen en we gaan op vakantie. Ik zie haar er al helemaal mee lopen haha. I zit 's ochtends trouwens continu rechtop in bed haha. Soms valt ze dan weer in slaap en dan ligt ze met haar kont omhoog. Super schattig. Ohh ja dat bijdehandje. Leuk is dat he? Wat goed dat het boterham eten lukt! Eet ze dan helemaal zelf? Dan kan je dat ook met fruit proberen Wanneer wil je het bekertje gaan oefenen?
Die persoon die ik sprak heeft heel erg last gehad van bekkeninstabiliteit bij de eerste 2 zwangerschappen. Ze moest ook echt een band dragen. Bij de laatste twee zwangerschappen heeft ze er helemaal geen last van gehad. Wie weet heb je geluk en komt het bij jou ook niet terug, aangezien het ook niet zwangerschapsgerelateerd is. Net zoals met het omrollen moet ik echt met haar oefenen, anders doet ze het niet. Maar ik zou echt niet weten hoe ik met haar moet oefenen om tot zit te komen. Als ik haar knietjes een beetje onder haar lijfje probeer te krijgen werkt ze alleen maar tegen en gaat met haar gezicht op de grond liggen. Ze kan zich prima even vermaken maar als ze dat zat is wilt ze zitten. Als ik haar dan op haar billen zet vermaakt ze zich weer prima. Mijn moeder is nog geen 60 jaar, maar zorgt zeer slecht voor zichzelf. Ondanks dat ze daardoor diabetes heeft gekregen blijft ze slecht voor zich zelf zorgen. We zeggen er nu ook niets meer van want het dringt toch niet tot haar door. Ze is heel vaak ziek en heeft nog wat problemen waar ik liever niet teveel over uitweid op het internet. Z moest ik echt continu vermaken als baby zijnde, deed ik dat niet dan had ik de hele tijd een huilende baby om mij heen. Toen zij eenmaal kon zitten kon ze zich al wat beter vermaken en anders was het loopkarretje nog de enige oplossing om even twee tellen rust te hebben. M vermaakt zich wat dat te gaat best goed hoor zelf, maar bepaalde dingen moet ik wel echt met haar oefenen. Ik vind het leuk om met ze te spelen, heb niet voor kinderen gekozen om ze ergens neer te zetten en zelf wat anders te gaan doen. Door met ze te spelen stimuleer je ook andere ontwikkelingen, dus ja ik vind spel wel erg belangrijk. Waarom koop je niet iets voor haar verjaardag wat je later anders toch al zou kopen? Wij wisten bijvoorbeeld dat we graag een driewieler wilde kopen voor Z, dus hebben we dat voor haar verjaardag gegeven. Ze kon er niet meteen wat mee maar zo had de grote uitgave meteen een dubbel doel. Vind het zo'n raar idee om mijn kind niks te geven voor der verjaardag. Gisteren bij het consultatiebureau geweest en tot mijn verbazing kreeg ik inderdaad nu ook het advies dat ik vast wat normale melk mocht gaan introduceren. Gewoon een klein beetje zodat ze kan wennen aan de smaak. Vandaag dus mee begonnen. Geen bv meer na de lunch maar een heel klein beetje halfvolle melk (50cc) in een open beker, daar drinkt ze dus amper wat van maar zo went ze aan twee dingen tegelijk, de open beker en de smaak van gewone melk. Kunnen we misschien toch wat eerder al afgebouwd zijn. Zij vond het overigens niet zorgwekkend dat ze nog niet van lig naar zit kan komen omdat ik zelf weet en bewust en van hoe dat komt. Luieruitslag in de gaten houden dat het niet te lang blijft zitten anders even naar de huisarts. Verder super goed gegroeid en ze was weer een hele knappe grote meid met de prikjes. Maar eventjes gehuild en gelukkig merken we verder weer niets aan haar.
Oke. Tja weekend is ook wel lekker. Denk dat ik het gewoon op de dag zelf doe. En dan overdags en s avonds. Nog even goed over nadenken. Superschattig zo'n rugtasje Haha moet ik gelijk aan die reclame denken waarbij vader moeder kind en baby zo liggen te slapen. Ho beetje onduidelijk neergezet. Boterham zelf eten ging al goed. Legde elke keer een stukje voor haar neus. Maar vd week begonnen met een bordje voor haar met een hele boterham. En ze doet het super. Laat het bordje gewoon netjes staan. Sommige fruitsoorten eet ze idd. Zelf. Maar heb ook nog wel eens zelfgemaakte fruithapjes met de lepel. Denk dat ik de beker ga introduceren als ze weer opgeknapt is. Hoesten word helaas erger. Nu ook af en toe slijm ophoesten. Morgen horen we de uitslag of het daadwerkelijk kinkhoest is. Laten we het hopen dat ik dan geluk heb! Nu even er flink ertegenaan en goed aan mezelf denken. Al kan ik dat zo slecht. Vanochtend stond ik helaas alleen op 2 woningen. Waardoor ik 1e mensen uit bed moest halen. Helaas ben ik dan weer zo dat ik verstand op 0 zet en ervoor gaat. En nu op de blaren zitten. zou eigenlijk vanaf vandaag de zorg niet meer ingaan. Het tot zit komen heb ik nooit geoefend met E. Ineens kon ze het. Gaat M niet op haar knieën zitten? Zo begon het bij E. Wat doe je dan zoal als spel met ze? E vind bal over rollen erg leuk maar verder kom ik niet echt. Als ik bij haar ga liggen. Kruipt ze toch weg en gaat wat anders doen. Het huis is veel leuker dan mama. En hoe vond M de gewone melk? Hier nu even stop ivm zoveel slijmvorming Ieder kindje ontwikkeld op eigen tempo. Ik ging ook heel laat zitten. Ik trok me aan alles op om vervolgens te gaan zitten. Wat fijn dat ze goed gegroeid is. Wat zijn haar metingen? Ook fijn dat de prikjes goed gegaan zijn. Heb ze al lang luieruitslag? Kan natuurlijk ook een schimmel zijn. Wij moeten 23febr. Weer naar het bureau. Al denk ik dat ik de vaccinatie uitstel. Zeker als het blijkt dat ze kinkhoest heeft. Dan zijn we voorlopig nog wel even zoet. Andere kindjes/mensen kan ze in iedergeval niet meer besmetten.
Het was geen aanval hoor Sabine, je hoeft je niet te verdedigen we doen het allemaal op onze eigen manier, wat goed voelt, en dat is prima! Ik hoef I niet de hele dag te vermaken omdat ze het heerlijk vindt om zelf te rommelen, zo is elk kind anders. Als I aandacht wil dan laat ze het merken en ga ik daar natuurlijk op in. Ook ben ik van mening dat een kindje ook zichzelf moet kunnen vermaken (niet de hele dag natuurlijk). Het leuke was dat I echt ging zitten zoals de fysio het geleerd heeft. Nu heeft ze haar eigen maniertjes en doet ze het steeds op een andere manier. Uiteindelijk doet een kindje wel wat het prettigst voor ze is. Oh ja wat betreft het cadeautje voor haar eerste verjaardag; ik deel de mening niet dat het raar is om niet met een (groot) cadeau aan te komen. Ik heb wat verzoekjes bij de opa's en oma's gedaan en ze krijgt hele leuke dingen die ik anders zelf had gekocht (een tipi tent, een speelgoedkist en een loopkar). Een tasje en een leuk setje kleding vind ik meer dan genoeg om erbij te kopen. Speelgoed voorlopig genoeg, I heeft toch nog niet door wat ze krijgt. Wat fijn dat de prikjes goed zijn gegaan Sabine. Hoe zwaar was ze nu? Waarom dacht je dat gewone melk nog niet geïntroduceerd mocht worden? Je zou het eventueel ook wel kunnen mengen met borstvoeding om te wennen aan de smaak? Of kolf je helemaal niet? Ohhh Meisje! Toch weer in de zorg gewerkt? Ja ik snap wel dat je die mensen dan niet kan laten zitten.. maar wie heeft dan dan voor je gepand? Toch diegene even aanspreken dat je niet meer in de zorg zou werken? Pff nou spannend de uitslag morgen! Hoe lang duurt kinkhoest normaal? Ik zou dan ook zeker niet enten, verstoort toch weer de natuurlijke weerstand... Hmm kan luieruitslag ook schimmel zijn? I heeft er best vaak last van... heeft ze ook echt wel last van met verschonen, zo zielig!
Gisteren werd ik gebeld dat er geen vervanging voor me was en of ik asjeblieft de zorg in wou.. Tja dan kan ik geen nee zeggen. En had voorgenomen het dan rustig aan te doen etc. Helaas was mijn collega verhinderd waardoor ik de zorg van 13 bewoners zelf moest doen. Nu hopen dat het weekend wel goed geregeld is. Ik las dat het 2-4 maanden kan gaan duren. Erg lang dus! Het schijnt dan op uitslag te lijken maar dan is het een schimmel. Kan je micanozol opsmeren. Sneu hoor. Hier gelukkig geen last van. Alleen als er tandjes op komst zijn.
Wij gaan de verjaardag van M ook in het weekend vieren. Ze is op een vrijdag jarig, dus we vieren het de zaterdag erna. Op de dag zelf doen we eerst een fotosessie en daarna boodschappen doen en voorbereidingen treffen. Onze familie kan ook niet doordeweeks ivm werk dus wij doen dat altijd in het weekend. Wat vervelend dat het alleen maar erger word meisje, ik zou de enting dan inderdaad ook wel even uitstellen. Eerst weer even herstellen. Nee ze gaat helaas niet op haar knietjes zitten en als ik haar knietjes een beetje onder haar lijfje probeer te doen gaat ze met haar hoofd op de grond liggen, ze komt niet overeind en ik moet het ook behoorlijk forceren om dat überhaupt voor elkaar te krijgen dus dat is ook niet de bedoeling. Haha nee dat schiet niet op als ze steeds weg kruipt. Ik rol met een bal, stapel blokken die ze dan om kan gooien, doe de vormenstoof voor, lees een boekje met ze. Maar ze kan zich ook prima even zelf vermaken, ondanks dat het op het moment wat minder goed gaat, sprongetje misschien? Gewone melk vond ze geloof ik niet echt lekker. Heeft denk ook niet echt wat binnen gekregen, maar ze krijgt dan gewoon wat anders te drinken erna zodat we de bv al wel weg kunnen laten vallen. Gisteren ging dat goed. 74,5cm en 9355gram, op de borstvoedingscurve gaat ze naar de +1 lijn, op de flesvoedingscurve zit ze op de gemiddelde lijn. Ze heeft inderdaad gecontroleerd of het geen schimmel is en daar zag het ook niet naar uit. Het is nu ook al bijna weg. Ze zei allleen dat als het wel lang bleef dat het dan misschien toch schimmel kon zijn en we dan met de huisarts moesten bellen. Ze heeft dat al eens gehad, met de spruw in het begin. Het was niet zozeer een verdediging als een uitleg/toelichting waarom ik het zo (moet) doen. Toen ik zwanger was van de eerste dacht ik het ook zo te kunnen doen zoals jij het doet maar helaas heb ik kinderen die daar anders over denken Ik baal er wel eens van, lijkt me heel leuk om te zien hoe ze het hele huis door teigeren maar helaas. Absoluut dat moeten ze ook leren, ik ben wel van mening dat dat met de leeftijd ook steeds meer word. In het begin hebben ze ook behoefte aan aandacht en knuffels (verschilt natuurlijk ook per kindje). Dus je moet gewoon kijken naar je eigen kind en daarin een ritme vinden. Gewone melk mag pas vanaf 1 jaar, althans dat was toen de regel. Bij Z hebben ze ook nooit gezegd dat je het eerder al mocht intoduceren. Nee ik kolf niet, zoveel rompslomp, geen zin in. Schimmel en uitslag ziet er inderdaad hetzelfde uit alleen zei de verpleegster dat het bij schimmel meer op eilandjes lijkt (de groepering zeg maar) en uitslag zit gewoon "overal". Hoop ook dat het werk voor het weekend wel goed geregeld is, vervelend ook dat je collega niet kon komen.
E is op maandag jarig. Duurt dan weer zolang voor het weer weekend is. fotosessie bij een fotograaf of gewoon thuis? Jij bent er al helemaal uit dus. uit het bloeduitslag van mijn zusje is gekomen dat het geen kinkhoest is. Gelukkig maar. maar wat het dan is. oke, nee lijkt mij ook niet. Denk dat je haar maar haar gang moet laten gaan? oh ja stapeltoren doe ik ook wel eens. boekje lezen nog nooit gedaan. Heeft ze ook niet echt geduld voor. Blijft M dan gewoon lekker bij je zitten? die is zeker goed gegroeid! Geen klein meisje meer. beetje hetzelfde als E. hihi wie weet komt dat teigeren wel. zit zeker verschil in de behoeftes van een kindje. E is geen kroelbaby. Al heel snel niet meer. :'( ik hoop het. we gaan het wel zien. ik hoef pas om 10:30 te beginnen. Heb nog geen belletje gehad, dat er nog geen vervanging is voor me.
fotosessie bij de fotograaf. Wij gaan voor de verjaardag van M een tuinset kopen. twee stoeltjes en een tafel met parasol. voorlopig heeft ze er nog niets aan maar als ze wat groter is wel. En het is toch iets wat we toch wel zouden kopen voor de meiden. Dat geven we overigens wel op haar verjaardag zelf. Kan ze vast oefenen op het uitpakken zonder dat er een hele horde mensen om haar heen staat te kijken. Gelukkig dat het geen kinkhoest is, maar wat is het dan inderdaad wel, ze reageert ook niet echt op de antibiotica toch? Ja denk dat dat wel het beste is, ik zie het wel wanneer ze dat allemaal gaat leren. Ja die vind het super interessant, lekker bij mama op schoot zitten en bladeren door zo'n boekje. Nou is het ook wel een enorme knuffelkont, soms huilt ze net zolang tot je haar een knuffel geeft en als je haar dan weer neer zet begint ze direct weer kei hard te huilen. Ze gaat haar zus achterna 0,5cm langer maar 20 gram lichter Z was ook nooit een kroelkont, dat werd ze naarmate ze ouder werd wel steeds meer. Nu vind ze het van tijd tot tijd heerlijk om te knuffelen maar ook niet altijd hoor. 's avonds vind ze het wel heerlijk om bij ons op schoot te hangen, na het avondeten, voor ze naar bed gaat.
Leuk hoor. Ga je een cake smash doen? Of gewoon een fotoshoot. Leuk hoor. Dat kan nu lekker in jullie tuin. De antibiotica was niet voor het genezen maar was om verdere verspreiding te voorkomen. Maar die kuur blijkt nu onnodig te zijn geweest. Ene kant fijn een knuffelkont en soms lijkt het me best vermoeiend op zijn tijd. Hihi grappig dat ze qua gewicht en lengte aardig hetzelfde zijn. Ik ga het de 23e horen hoeveel ze weer gegroeid is. Ze lijkt weer aardig in de lengte gegroeid te zijn. Maand geleden was ze al 76cm Merk je nog iets aan M ivm het prikje? Of heeft ze het allemaal goed doorstaan
Een gewone fotosessie. Geen cakesmah. Oké vandaar. Nou hopelijk knap ze snel op. Is soms wel wat lastig maar ook schattig. Ik geniet er wel van, kan zo ineens over zijn. Oh dan is E wel een stukje groter dan M. Nee helemaal niks. Ze heeft er gelukkig geen last van. Van de volgende gaan we denk ik wel wat merken. Was bij Z ook zo.
Wij willen in het voorjaar een fotosessie gaan doen. Lijkt me leuk op de hei of in het bos ofzo, met een mooi zonnetje erbij. Vind het wel fijn als I dan ook kan staan en hopelijk lopen. Zojuist is het haar gelukt om zichzelf op te trekken! Nog gelukt om rustig aan te doen met werken Meisje?
Leuk hoor. Met hele gezin dan zeker? Fijn hoor dat ze er gren last van heeft. Welke heeft ze nu gehad? Mooi hoor zo in het voorjaar! Ja wat goed! Toppertje. Hier trekt ze zich ook aan alles op. Niets is meer veilig. Zojuist met vaatwasser uitruimen moest mw. Ook gaan staan. Terwijl die klep best laag hangt. Ja moest om 10:30 beginnen. Helaas had niemand mijn dienst overgenomen waardoor mijn collega nu 2 woningen moest doen. Wel samen met een stagiair die gelukkig wel wat ervaring heeft. Maar eenmaal op het werk kan ik moeilijk rustig aandoen. Nu helaas weer wat meer pijn. Voor morgen heb ik wel wat administratieve klusjes staan. Dus heb ik wat meer zittend werk. Zojuist brief gekregen dat ik donderdagochtend bij de arbo arts moet zijn. Om 8:30 al. Dus daarna ga ik ook maar aan het werk denk ik.
Ja met het hele gezinnetje! Heb er zin in, hoop op mooie foto's. Haha hier klimt mevrouw ook graag in de vaatwasser. Gaat vervolgens aan het rek liggen trekken Hoe gaat het nu met je bekken? Succes morgen bij de arboarts. Besloten morgen vrij te nemen, dan kunnen we 's ochtends de verjaardag van I met z'n drietjes vieren. Zojuist de traktaties voor het kdv gemaakt. Toch wel bijzonder hoor, 1 jaar!
Haha kleine deugnietjes. Probeer de vaatwasser zoveel mogelijk zonder haar bijzijn uit te ruimen. Met m'n bekken gaat het nog niet echt super. 3 dagen vrij gehad maar nog steeds veel pijn. Helaas. Ben benieuwd wat de arbo arts er van zal zeggen. Al geven die toch alleen maar een advies. Vrijdag weer therapie. Leuk dat je vrij genomen hebt. Denk dat je die dag veel terug moet denken aan de bevalling. Ik moeg er zoiezo nog vaak aan denken. Morgen alweer 1! Wat gaat het toch hard. Hoe gaat het met jullie kindjes? E heeft 3 dagen lang maar 1 slaapje gedaan. Vandaag was ze al vroeg wakker waardoor ze wel 2 slaapjes gedaan heeft. Verbaasd me dat ze het zo goed doet op 1 slaapje. Verder is ze erg hard aan het ontwikkelen in alles. Zit nu veel op haar knieën te spelen. Trekt zich overal aan op. Kruipt erg goed op haar knieën. Legt spullen terug op de plek die ik aanwijs. Ook haar fijne motoriek is verbeterd. Zondag zat ze achter elkaar haar erwten 1 voor 1 op te eten. Zonder mis te grijpen. Heb haar nu 2x als ontbijt 2 boterhammen gegeven en dat ging goed. Is het nog te vroeg om de fv te vervangen voor 2 boterhammen en een beker thee/water? E hoest nog steeds erg helaas. Wacht het nog even weekje af en anders ga ik even naar de huisarts. Assistente had gezegd dat ik afspraak moest maken als ze 3 weken zou hoesten. Volgens mij hebben we dat nu al gepasseerd. Hoe gaat eigenlijk met je rug ZaZaM?
Haha ja vaatwasser ruim ik ook liever uit als ze niet in de buurt is. Vanmorgen ging ik stofzuigen waar ze bij was, nou dat vond ze ook helemaal geweldig haha. Kraaien van het lachen. Balen zeg dat er nog geen verbetering in zit. Doe je wel trouw je oefeningen? Och ja ik dacht vandaag al aan de bevalling. Precies een jaar geleden was ik nu net aangekomen in het ziekenhuis en man man man wat had ik het toen al zwaar. Dan te bedenken dat het vanaf nu nog 6 uur had geduurd... Geweldig dat E zich zo goed ontwikkelt! Echt leuk. Ja bizar he, 1 slaapje.. Deed I ook vanaf 11 maanden ongeveer. Had ik ook écht niet verwacht... Ohhh ja die fijne motoriek is echt bijzonder goed en leuk om te zien. Laatst zat ze ook de doperwtjes netjes één voor één in haar mond te stoppen, leuk he? Ach ik denk niet dat het te vroeg is om de fv te vervangen als jij denkt dat ze het daarop red. I volg ik ook gewoon in wat zij wil. Ik merk nog heel duidelijk dat ik de melk niet af kan bouwen. Zelfs al drinkt ze 400cc andere dingen dan nog heeft ze behoefte aan de melk en 's avonds gaat er nog 210cc in 😳 Dan zou E nog 1 fles krijgen toch? Met mijn rug gaat het goed, thnx! Geen last meer van gelukkig. Ik heb rijstewafels verpakt in vershoudfolie en daar plaatsjes op geplakt (een schaap, een konijn en een haasje, zijn knipsels die je kan downloaden van internet). Moet tegenwoordig allemaal gezond dus weinig keus haha.
Haha leuk heh als ze zoveel plezier erom hebben. Ja echt balen. Oefeningen doe ik heel trouw. Elke dag doe ik ze. Pijn lijkt ook verplaatst te zijn. Pff ja dat is dan niet echt leuk ok aan terug te denken. Ja zo leuk! Snap je toch niet dat ze met die kleine vingertjes zo makkelijk erwten op kunnen peuzelen. Ja ze redt er goed op. Drinkt daarnaast ook een heel rietjesbeker leeg. Dan gaat er dus op een dag 2-2,5 beker leeg. Ja dan zou ze nog 1 fles krijgen. Hier krijgt E als laatste fles ook nog 210/7. Heeft ze ook nog echt nodig. Avondeten gaat niet altijd top. En het is nog even dat kroelmomentje Enige keer dat ze bij me wilt liggen. Fijn dat het met je rug goed gaat. Wat leuk! Ja inderdaad moet allemaal gezond tegenwoordig. ZaZaM van harte gefeliciteerd met de 1e verjaardag van jullie kleine mooie meid! Fijne dag! X Wat heeft ze uiteindelijk van jullie gekregen?