mamavandaisy gefeliciteerd!!!!!! roos mijn duimen draaien overuren je bent al heel de dag in me gedachte !!!
Meiden, ik duim ook mee voor Roosenzo. Verder weinig activiteit van mij, ben zo vreselijk misselijk. Hang bijna de hele dag boven de wc. En dat met een dreumes rond je benen is niet heel prettig. Inmiddels ook al 2 kg afgevallen... Maar goed, even voor de lijst, zie dat mijn termijn echo er nog niet bij staat (had het al wel eerder aangegeven maar ja, er gebeurt ook zo veel) dus bij deze nogmaals: 19 juli 2e echo, termijn echo
pfff kan merken dat ik zwanger ben!!! vergeet gewoon mijn handtas op de parkeerplaats bij het winkelcentrum!! gelukkig kwam de man van de stomerij hem net terug brengen!!
Jullie zijn echt lief Ben net terug, mijn man is toch maar meegegaan. Eigenlijk zou hij thuis bij de kinderen blijven, maar de oudste was bij een vriendje en de jongste heb ik een koekje gegeven dus die was ook stil tijdens de echo. Maar ik heb een beetje raar nieuws. Weet eigenlijk nog niet veel meer. Alleen dat ik de komende weken waarschijnlijk nog heel veel bij jullie kom zeuren omdat ik zo onzeker ben. Het goede nieuws was dat er een vruchtje zat, met een kloppend hartje. Ik denk ook dat ik nu weet dat het een jongetje wordt. Het was een echt jongenshart. Maar mijn hele baarmoeder zit vol hematomen. Dat is ook meteen de verklaring voor mijn bloedverlies. Het leek er op dat er eerst 2 vruchtjes zaten. De hematomen zorgen ervoor dat het nestelen niet goed gaat en dat blijft de eerste 12 tot 14 weken nog heel spannend. Ik mag niks meer tillen, niet te veel lopen, geen inspanning. Niks. Denk dat ik mijn abonnement bij de sportschool maar stop ga zetten voorlopig. Dus al met al weet ik nog niet zo goed wat ik er van moet denken. Ik dacht vanaf het begin van mijn zwangerschap dat het 2 kindjes waren. Heel raar, heb het hier ook nog wel genoemd volgens mij. Heb het er volgens mij met elance over gehad. Ook met mijn man en schoonmoeder trouwens. Dus waarschijnlijk heb ik al 1 kindje verloren. Dat dit kindje zo zijn best aan het doen is vind ik wel heel bijzonder. Ik probeer maar zo min mogelijk te doen zodat hij een zo goed mogelijke kans heeft om het te halen.
Hoi allemaal! Net ff paar bladzijden bijgelezen, heb al vanaf zondag verzaakt.. erg slecht. @roos.. Sterkte hoor, maar lekker kalm aan doen en je laten vertroetelen. Ik heb verder weinig te melden eigenlijk, geen pijntjes, niet misselijk, goed slapen, eten nog steeds vies, en fruit lekker, maar wel veel dromen, compleet met afzwaaiende handen en voeten en gegil. Laatst betrok ik in mijn slaap mijn vriend. Die was not amused. Maar raar hoor, die zwangere vrouwen was zijn conclusie.
Woow Roosenzo, wat een nieuws! Kan me voorstellen dat je er een beetje een dubbel gevoel bij hebt... maarrr, we gaan van het positieve uit! Het vruchtje dat er nu zit leeft nog! Dat kloppende hartje zegt genoeg Bovendien is het een vechtertje, dat blijkt! Inderdaad erg bijzonder. Ik heb er niet heel veel verstand van en stel dus wellicht een domme vraag... maar hoe kunnen hematomen dan ontstaan eigenlijk? We blijven hoop houden!! Knuffel!
@Roos: fijn dat je man toch mee kon. En inderdaad positief dat er een kloppend hartje gezien is! Hou vol, dan komt het goed en heb je over 7 maanden een mooie knul (of toch een meisje?) in je armen.
@ roos: je hebt een echte vechter in je buik meid! Rustig aan doen de komende tijd en laat je lekker veel helpen! Dikke knuffel!
@ roos.. Wat fijn dat je een hartje hebt kunnen zien... Dat is natuurlijk wel positief.. Ik hoop voor je dat het kleine vechtertje blijft plakken...
roos meid wat een nieuws ik had geloof ik ook al tegen je verteld dat het ook hematomen kunnen zijn rustig aan en hopen dat dit vechtertje bij je blijft!!!!
Roos, wat een berichtje zeg. Op zich super dat je er hartje is, maar wel heel jammer van het brusje..dus toch 2, ja daar hebben we het inderdaad nog over gehad. Jij testte toch ook 1d na NOD 3+ ? krijg je nu dan wel vaker een echo gezien de situatie? Probeer toch een beetje te genieten meid
Heej meiden! Even bijlezen hoor! Wat een hitte he?! Was echt pittig met werken ook vond ik! @ Mama in spe, pff dat lijkt me wel vreselijk hoor dat echte misselijke Weten ze het op je werk wel al? @ Pijnlijke borsten, eerste weken eigenlijk alleen mn tepels, maar nu gaan de rest van mijn borsten ook mee doen @ Fliertje, fijn van je echo! Hoever ben je geschat? Hoe groot was het vruchtje? @ Mamavandaisy, wat superfijn van jullie echo! En natuurlijk de reactie van dochter! @ Leonizzie, niet elke krampje geeft een miskraam aan hoor meis. Er gebeurd heel veel in je lichaam, dus daar reageert ie ook op. Ik heb goede hoop nog voor jou! @ Woezel, hoop dat je misselijkheid snel zakt! @ Lovelymom, aardig van die vent (zoals het hoort!) @ Roosenzo, pff nog steeds in onzekerheid dus. Wat superbalen. Maar wat een vechtertje heb jij in je! Dat is iets om heel trots op te zijn! Kan er iets aan die hematomen gedaan worden? Hier gister trouwens ook niks gedronken, hoefde niet zei de gyn. Ben toch wel benieuwd naar je foto! @ Niekje, heerlijk dat je zo weinig klachten hebt toch! Geniet er van zou ik zeggen! @ June, hoe is het met jou?
Hier alles okay.. Geen bloed meer verloren sinds dinsdagochtend.. ook geen krampen gehad ofzo.. Dus blijf positief... Lief dat je het vroeg..
Buikslapen, hier ook één Gaat prima totdat de buik wat in de weg gaat zitten Fliertje, o das niet niks om flauw te vallen Maar gelukkig alles goed met de beeb Janken, ik jank ook sneller dan anders hihi ben anders toch echt niet emo hoor Weg nuchtere ik Mamavandaisy, wow zeg! Das echt al een kindje wat je op de echo ziet Wordt er zelf ook helemaal vrolijk van Gefeliciteerd!!! En welkom ik ben ook op de 4e uitgerekend Roosenzo, phoeh zeg!! Fijn dat je een kloppend hartje hebt gezien maar er een behoorlijk dubbel gevoel aan over houdt . Bah! O en klagen, zeuren mag en kan hier gewoon hoor Hier alles oké weinig te melden
Thanks damesss!! @Roosenzo, wat fijn dat ze een hartje hebben zien kloppen! Maar wel naar om te horen dat het een tweeling was.. Maar je vechtertje zit lekker binnen zo te horen @Noorus, 6weken en een paar dagen was nog moeilijk te zien zei ze Ik zie nergens afmetingen op de echo staan hoort dat wel? Voor de lijst nieuwe afspraak op 01-08 bij het ziekenhuis voor de daadwerkelijke termijnecho