Moet het hier even kwijt... Vanmiddag is onze lieve Floortje overleden. Floortje was een blauw/bont Nederlands hangoorkonijntje. Echt een schatje. Ze was 4 maanden oud.. Ik ging haar vanmorgen eten geven,toen ik haar op haar zij aantrof. Ze gaf geen reactie en at niets. Ben direct naar DA gegaan en toen werd ze opgenomen en in de couveuse gelegd. Ze heeft een oppepper gekregen,maar deze mocht niet meer baten. Floortje is na 3,5 uur alsnog overleden. Ze heeft,volgens de DA, een herseninfarct/bloeding gehad. Zo jong... Ik kan het gewoon niet begrijpen. Maar aan de andere kant is het misschien wel beter zo. Als ze het had overleefd,was het misschien wel een wrak geworden en dat gun je zo'n beestje ook niet..
Sterkte! Het blijft toch altijd heel erg, een dier verliezen. Zeker als het nog niet oud was... Maar je hebt in ieder geval alles gedaan wat je kon!
Wat erg! Heel veel sterkte! (moet wel zeggen dat ik erg schrok van de titel, dacht even dat het om een kindje ging.Niet dat dit niet erg is natuurlijk.)
Het is nog niet aangepast hoor... Ik schrok namelijk ook wel van de titel. Misschien even een modje vragen om het te veranderen? Blijft zielig voor zo'n beestje . Maar ik geloof wel in "moeder natuur" misschien is het beestje nooit helemaal 100% geweest en koste het leven haar veel kracht.
Nou sorry hoor meiden,maar het lijkt me onwaarschijnlijk dat als je kindje overlijd je het hier zo neerzet!! En om iemand daar nou 3 keer op te wijzen als diegene zijn konijn net heeft verloren,en diegene daar nog sorry voor zegt ook,nou daar zakt mijn broek echt een beetje vanaf!!
Ik vind het nochtans niet onrealitisch om, als je kindje overleden is en je wilt erover praten/zoekt er steun over dat je het zo zou neerzetten. Hoe zou je het anders moeten zeggen? 2 van die reacties kwamen trouwens voor de TS sorry heeft gezegd (wat ik ook heel netjes vind) en waren in mijn ogen helemaal niet onbeschoft ofzo. Ik heb zelf ook gezegd dat het heel naar was en de TS veel sterkte gewenst. En B en N heeft TS er alleen maar op gewezen dat de titel nog niet gewijzigd was, dat was volgens mij helemaal niet rot bedoeld.
Ik zeg ook niet dat het rot bedoelt was,en ik heb ook helemaal niet gezegd dat iets onbeschoft was!! maar normaal staan die verhalen toch bij de vlindertjes En buiten dat,als je met je muis er even op gaat staan,kan je al een gedeelte lezen,dat het dus om een hangoor konijntje gaat!
Maar buiten dat wou IK mijn mening geven,en ik wil het hier ook gelijk weer bij laten,want dit topic hoeft er niet door verpest te worden.. Bij deze sorry Ts,maar dat is hoe ik het zag
Tuurlijk meid, normaal staat dat bij de vlindertjes, maar kan me voorstellen dat op zo'n moment je hoofd niet staat naar het juiste forumonderwerp zoeken. En het kwam door mij doordat ik op de forumindex was, daar zie je alleen de titel en ben dus van daaruit meteen naar het topic geklikt. En ik heb ook niet gezegd dat jij het onbeschoft vond ofzo, maar het kwam in je berichtje zo over alsof je het wel vond. Mijn excuses.
Heel veel sterkte meid! Het is altijd sneu, maar zoals je al zegt al had ze het wel overleefd, dan weet je ook niet hoe ze eruit was gekomen.
Veel sterkte meid. Zo jong nog. Laat je nog onderzoeken wat er precies gebreurt is of wist de DA het zeker?