hee dames kenden jullie voorheen foliumzuur al? jeetje ik heb never geweten dat je 4! weken vtv dat al moet slikken?!vandaag bij de apo zeiden ze t ook en hier op deze site (anders wist ik t nie) weet wel dat mn moeder er nix van snapt:' ik heb 3 gezonde kids gebaard en dat nooit gebruikt' maar goed, de laatste dagen maar ff slikken..
Ja ik kende het al. Ben drogiste geweest, dus daarvan kende ik het. Mn zusje is zwanger geweest 3x, dus daarvan wist ik het ook nog. Vroeger werden er ook veel meer kindjes geboren met een open ruggetje of hazenlip. Tegenwoordig kan je dat dus meer voorkomen door de foliumzuur!
kende het ook al hoor ben zodra we de eerste wilden meteen gaan struinen op internet en daar stond dat het beter was dit van te voren al te slikken en dan tot 10e of 12e wk sowieso. het is voor de celbouw en ter voorkoming van een openruggetje tenminste het is beter als je het dan slikt zeg maar heb je er minder kans op maar de kans is er natuurlijk nogwel. het is dus zeg maar gewoon iets beter dan dat je eht niet doet maar betekent niet dat las je het niet slikt er wat met het kindje hoeft te zijn er zijn genoeg gezonde kindjes geboren waarbij de mama het niet slikte.
Ja, ik kende het ook al. Ben er mee begonnen toen ik stopte met de pil, maar omdat ik in de eerste ronde zwanger werd heb ik het in principe iets te kort geslikt (is geen probleem hoor!) Verder veel aardbeien eten -> deze zitten vol met foliumzuur!
echt! ow ik ben dol op aardbeien!oh heaven! ik blijf wel die pillen slikken maar aardbeien blijven eten ok supa~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ik kreeg een keer een folder mee bij de apotheek toen ik weer voor 3 maanden de pil haalde. Het ging over stoppen met de pil en starten met foliumzuur als ik zwanger zou willen worden. Dat vond ik wel heel goed. Zo maak je het wel bekend onder vrouwen.
thasista je hebt ook speciale multi-vitamines voor het zwanger worden en zijn. Daar zit ook de juiste dosis foliumzuur in en allerlei andere vitamines en mineralen die goed voor jou en je kindje zijn. Misschien heb je hier nog wat aan?