Spoilers vanaf hier: Zondag is op RTL4 een man te zien die een erg duur foutje maakt bij Miljoenenjacht. Midden in het spel met nog miljoenen euro's in de dichte koffers drukt hij per ongeluk op de dealknop bij een bod van 125.000 euro.De man wil het kastje dichtdoen en verder spelen aangezien er nog hogere bedragen in de koffers zitten maar dat mag niet van de notaris. Deal is deal. Hij moet wel voor spek en bonen verderspelen en dan blijkt dat hij 5 miljoen euro in zijn eigen koffer heeft. Het laatste fictieve bod van de bank is 2,2 miljoen euro. De man moet overigens nog 29 procent over de 125.000 euro betalen. Miljoenenjacht wordt zondagavond om 20.00 uur uitgezonden. Ow wat erg!
Haha geniaal. Vriend is fan, en ik ben m nu aan vervelen dat ik weet wat er gaat gebeuren.. Maar eh, hoe weet jij dat nu al?
Ik heb via via gehoord dat die man echt op de knop drukte, maar achteraf spijt kreeg en zei dat hij het kastje dicht deed. De notaris heeft zelfs de beelden teruggekeken om te kijken of het echt geen misverstand was.
Ow wat erg zeg! Weet je 't zeker of heb je het van horen zeggen? Ben nu aan 't kijken, ben benieuwd zo na de reclame.
Haha ik ook.. Zit vol spanning af te wachten.. Wel zielig, maar snap wel dat hij dan ook niet meer verder mag spelen... Maar toch 125.000 is alsnog een lekker bedrag om zo even te krijgen..