gaat het gebeuren?!

Discussie in 'De lounge' gestart door amvr, 11 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Merel69

    Merel69 Fanatiek lid

    16 feb 2007
    1.852
    0
    0
    Wat een toestand zeg!

    Ik heb ooit in zo'n zelfde situatie gezeten, alleen nooit echt de vrouw in kwestie gezien, of gezien dat hij vreemd ging. Op dat moment zou het me wel heel veel pijn hebben gedaan, maar dan weet je het wel zeker (je weet het al zeker na al die geile praat natuurlijk, maar dan blijft er toch altijd nog een stemmetje in je achterhoofd zitten, die zegt: ja maar wat als het niet echt was, een grapje oid). Nu (ik ben gelukkig getrouwd) als ik er toevallig nog eens aan terug denk, dan vind ik het toch jammer dat ik het nooit met eigen ogen heb gezien. Er blijft altijd nog een vraag teken hangen en als je het zelf hebt mogen aanschouwen (hoe pijnlijk ook) zijn die vraagtekens weg.....

    Als het me nu zou gebeuren, zou ik het dus ook echt helemaal zeker willen weten. Als alle storm is gaan liggen (want ja, het ontdekken van zulke chats/mails, bezorgen een orkaan in je emoties natuurlijk) na het lezen van alle geile praat en er is niks gebeurt irl, zou ik het mijn man denk ik nog wel kunnen vergeven, maar als ik het gezien heb is het schluss, finito, einde oefening voor mijn man!

    Heel veel succes morgen, wat je ook gaat doen. Het is zwaar klote natuurlijk zoiets..........
     
  2. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Misschien is ze wel diep ongelukkig, is haar vriend helemaal niet goed voor haar en heeft ze in TS haar man/vriend de ware gevonden?
    Denk dat we niet te snel moeten oordelen, hoe vervelend het ook is voor TS dat haar man dit doet.

    Ik zou trouwens ook alles willen weten én ik denk dat ik ze geconfronteerd had met alles tijdens hun afspraakje.
     
  3. amvr

    amvr Niet meer actief

    verder geen foto's
    denk dat haar man er niet op staat

    ik heb net kortgesloten dat mijn vriendin(zus) er morgen heen gaat, en als ze bij elkaa in stappen dan belt ze mij en dan kom ik daar ook heen en wacht ze op, in de tussen tijd past zij op mijn kind
     
  4. marleentje26

    marleentje26 Fanatiek lid

    25 aug 2007
    4.754
    0
    0
    Bemiddelingsmedewerker gastouderopvang
    Rondom nijmegen
    Ik heb zojuist even alles gelezen. Maar bah meid wat een kl*** situatie zeg.
    Kan me voorstellen dat je echt wil weten of hij er ook daadwerkelijk op in gaat in het echt.
    In iedere geval veel sterkte morgen! Ik denk aan je.
    Wat een moeilijke tijd zeg voor je. Maar moet zeggen dat ik je heel sterk vind overkomen!
     
  5. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Nou sorry, maar als ze dan de ware in de man van TS heeft gevonden en hij in haar, dan kunnen ze op zijn minst het fatsoen opbrengen om TS daarover in te lichten en te wachten tot de man van TS vrij is!! En als die vrouw haar vriend rot voor haar is, geeft dat haar niet het recht ook het leven van TS maar te verzieken!!
    (sorry, beetje fel geloof ik :) Bedoel het niet persoonlijk hoor!)
     
  6. Seth

    Seth Niet meer actief

    Laat je wel even weten hoe het afgelopen is.....

    Ga heel veel aan je denken vandaag en morgen... dit is echt weer zo'n topic wat ik niet los kan laten...;)

    Nogmaals heeeeeeeel veel succes.... en doe wat het beste is voor jou en je kind, ok??!!
     
  7. Seth

    Seth Niet meer actief

    Vind ik ook...

    nogmaals... GEVOELENS HEB JE NIET IN DE HAND, MAAR HET HANDELEN ERNAAR WEL!!!!
     
  8. amvr

    amvr Niet meer actief

    ik ben het helemaal met bebek istiyorum eens, als hij een greintje fatsen had gehad, had hij eerst knopen moeten doohakken

    word steeds kwaaier! bah..

    ik houd jullie op de hoogte
    bedankt voor alle steun!
     
  9. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Waarheid als een koei :D
     
  10. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Succes morgen meid, ben het ermee eens dat dit zo'n topic is wat je niet loslaat!! Enne; denk aan jezelf en je kindje!!
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Precies, wanneer deze vrouw ongelukkig is met haar man moet ze haar man eerlijk verlaten en niet vreemdgaan met ander mans vent.
     
  12. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Hey amvr, ik wil je ook een hart onder de riem steken. Je ziet je bent niet alleen. Kan me voorstellen dat je kapot gaat van binnen.
    Heel veel knuffels en sterkte meid!
     
  13. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Heb alles gelezen. En wil je ook veel sterkte wensen. Erg heftig waar je nu inzit. Hopelijk maak je de juiste keuzes. Las ook hoe hij is als hij thuis komt. En echt meid, jij en de kleine verdienen veel beter.

    liefs Jada
     
  14. butterfly1984

    butterfly1984 Niet meer actief

    Gister hier ook al wat geplaatst, maar wou je nog even heel veel sterkte wensen voor morgen!
    Zal aan je denken!

    Hou je topic in de gaten!
     
  15. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Heel veel sterkte morgen meid!
     
  16. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    wow jeetje wat een verhaal!!! TS hoe kun je zo rustig met iemand onder 1 dag blijven wonen???
    als ik die opgeilende gesprekken had gelezen had ik zijn koffers al gepakt (ja dat doe ik dan wel even voor hem) en zet ze buiten!!!
    meid je bent meer waard en je kindje ook dan je te laten afkatten door zo'n giga looser!!!
    en ja die andere vrouw is een sloerie als ze weet dat jij bij je vriend hoort, maar wie weet is hij daar ook niet eerlijk in geweest

    hij verwacht wel snel terug te zijn, tis dus puur voor even snel een ....
    bah wordt er kotsmisselijk van
     
  17. amvr

    amvr Niet meer actief

    zij weet ook dat hij een gezinnetje heeft..slettebak

    ik heb in een vorige relatie al heel erg veel meegemaakt, die jonge maakte mij letterlijk en figuurlijk kapot en deed ook waar die zin in had

    en dat heeft mij een heel stuk sterker gemaakt,
    nu heb ik alles beter geregeld dan toen..toen kwam ik letterlijk op straat te staan en ging helemaal kapot

    nu staat het huis op mijn naam , heb een leuke baan en een geweldig kind, lieve familie en vrienden

    dus ben door die situatie heel sterk geworden..
    het vreet evengoed aan mij hoor, mn hart klopt met elke minuut harder en sta lichtelijk te beven op mn benen

    nog 1 nachtje en dan word er een heleboel duidelijk
     
  18. mamavanjesper

    mamavanjesper Fanatiek lid

    22 feb 2008
    1.135
    0
    36
    Tukkerland
    ik wil je heel veel sterkte wensen voor morgen.
     
  19. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    meid als je zo sterk bent dump hem dan ook al houd ie morgen zijn poten thuis, die geile verhalen hang je niet op met een ander dan je partner en zoals je zelf zegt kat hij jou en jullie kindje af!!! kom op zeg kom op voor jullie zelf en kies voor jou en je kindje
     
  20. mendie

    mendie Fanatiek lid

    14 jan 2009
    1.645
    0
    0
    den haag
    ik snap dat dit verschrikkelijk moeilijk voor je moet zijn. ik wil je dan ook heel veel sterkte wensen meis.
    mijn eerste reactie was dat ik die van mij er meteen mee zou confronteren, maar toen ik verder las had ik ook wel zoiets van ik zou willen weten of hij ook echt daadwerkelijk wat doet, want mooie verhalen kunnen ze allemaal wel goed vertellen idd.
    maar t zou ook wel heel moeilijk zijn om mijn mond te moeten houden. als ik zoiets zou lezen, denk ik niet dat ik t erg lang voor me kan houden.
    dus ik zou echt niet weten hoe ik zou reageren. denk dat je dat echt pas kan zeggen als je in die situatie zit.
    erg moeilijk dit.

    nogmaals heel veel sterkte.
     

Deel Deze Pagina