garage voor 1e verjaardag

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Pleak, 6 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pleak

    Pleak Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.620
    218
    63
    zuid-holland
    Ik weet niet of dit de juiste plek is om het te vragen, maar over kleine 2 maandjes wordt ons mannetje 1.
    Nu houden mijn man en ik van speelgoed waar een kind ook echt iets van kan leren.
    Nu leek het ons leuk om van de opa/oma's een parkeergarage te vragen. Ik weet er twee die mij leuk lijken, die van fisher price en die van v-tech.
    Hebben jullie ervaringen met 1 van de parkeergarages en wat zijn voor- of nadelen.

    Zover ben ik al:
    Fisher price: nadeel is dat de lift erg stroef gaat.
    V-Tech: in combinatie met de autootjes maakt het erg veel geluid.

    welke denken jullie dat het leerzaamst is?

    Al vast bedankt voor het mee denken!!
     
  2. lolly

    lolly Fanatiek lid

    20 sep 2006
    3.475
    0
    0
    Ons zoontje is afgelopen zondag 1 jaar geworden en hij heeft de toettoet garage gekregen van vtech. Een erg leuk garage waar hij ook graag mee speelt. De auto ambulance van toet toet vind hij trouwens ook leuk.
    Vtech Toet Toet Auto Ambulance 587440

    Misschien nog een andre tip. Hij heeft ook de 3 in 1 zebra step gekregen van vtech. Nou hij loopt er de hele kamer mee door.

    Vtech 3 in 1 Zebra Step 569847
     
  3. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    En een houten garage?

    Wij hebben overigens de vtech met alle uitbreidingsdelen. Hier een groot succes.
     
  4. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Wij hebben de toet toet dat ding is nog geen dag met rust gelaten oowja in de vakantie toen we weg waren. Hij heeft ook uitbreidingen alleen de grote ambulance heeft hij nog niet.
     
  5. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Hij maakt wel geluid maar je kan ook de auto's uitzetten ofzo
     
  6. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Ik lees even mee want ik wil onze zoon een garage geven voor sinterklaas. Ben er alleen nog niet uit wat voor een.

    Wilde ook een houten garage maar als je daar met die metalen autootjes op gaat rijden wordt het hout heel snel lelijk en beschadigd het. Daar attendeerde de verkoopster van de winkel mij op.

    Toet toet vind ik ook erg leuk maar zoonlief speelt het liefst met die metalen autootjes en denk niet dat dat kan op die. Mn vriend zag bij makro die klassieke van fisher price (zo'n beetje dezelfde als hij als kind had) dus dat is een optie.

    Maar meer opties zijn natuurlijk altijd leuk om te bekijken! X
     
  7. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    hier de toet toet garage en gelukkig kun je de boel ook uitzetten :)
    Anders was ik allang dol geworden!
    Er wordt heel veel mee gespeeld, is ook een leuk ding.

    Maar we hebben ook nog een hele oude little people garage en daar blijken de duplo auto`s ook af te kunnen. Sinds hij dat heeft ontdekt wordt daar ook weer mee gespeeld.

    Maar de toet toet is nog steeds het populairst.
     
  8. Sunlover

    Sunlover Bekend lid

    26 jan 2011
    764
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben de garage van little people gegeven, staat nog op zolder, is van 1.5 jaar..
     
  9. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Totdat ze begrijpen hoe ze 'm zelf weer aan moeten zetten.

    Dan helpt nog maar 1 ding en dat is de batterij eruit :D
     
  10. XmoniqueX

    XmoniqueX Bekend lid

    1 jan 2011
    945
    0
    0
    Uden
    Hier heeft hij de toet toet garage gekregen met twee extra autootjes. Hij vind hem geweldig en speelt er elke dag mee.
     
  11. Ushi1982

    Ushi1982 Actief lid

    4 jun 2010
    141
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier ook een succes de toet toet garage. Auto's en de garage zelf kun je gewoon uitzetten. Is inderdaad soms ook wel even prettig:)
     
  12. Pleak

    Pleak Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.620
    218
    63
    zuid-holland
    Nou de toet-toet is duidelijk in de meerderheid ;)
     
  13. Emmarijn

    Emmarijn Fanatiek lid

    21 jun 2011
    2.548
    2
    0
    Wij gaan de toet toet ook kopen voor de eerste verjaardag van onze 2e. Hoor daar zoveel goede verhalen over!
     
  14. yossie

    yossie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.784
    0
    36
    Hier de little people garage, en die is hier ook een succes hoor. Wordt iedere dag mee gespeeld!
     
  15. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid


    Hihi die optie bedoelde ik ook :D, want aan en uitzetten had zoon zo door! Ah helaas baterij is weer op....:p
     
  16. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Dat is een leuke garage!! Super idee voor zijn eerste verjaardag, en misschien al een auto ervan voor Sinterklaas.
     
  17. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Niemand ervaring met een garage voor die metalen autootjes? Mijn zoon speelt echt alleen met die autootjes!
     
  18. Storm

    Storm Niet meer actief

    Hier ook de V-tech garage. Hebben de jongens vorig jaar voor Sinterklaas gekregen. Ze spelen er allebei mee. De jongste veel, die loopt bijna altijd met 1 van de autootjes door huis heen. Tim Takelwagen en Hetty Helikopter zijn hier erg populair.
    Klein nadeeltje inderdaad is dat het ding veel lawaai maakt. Maar aan de andere kant, de jongens zelf ook!
     
  19. lolly

    lolly Fanatiek lid

    20 sep 2006
    3.475
    0
    0
  20. Pleak

    Pleak Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.620
    218
    63
    zuid-holland
    Haha.. ik zie (hoor) het helemaal voor me ;)

    ach ja.. Mijn zoontje speelt nu met een tractor van little people. Hij weet al precies hoe hij het muziekje aan moet zetten dus als het aan hem ligt hoor ik de hele dag het zelfde riedeltje. Maar als ik hem zo lekker bezig zie maakt het me toch een stuk minder uit ;)

    Ik moet na alle positieve reacties over de toet-toet garage toch wel zeggen dat ik daar nu erg naar neig. mijn man vind die garage ook helemaal leuk.
    Ik had ergens gelezen dat de autootjes alleen wel lastig te verkrijgen zijn maar zag er bij bartsmit meerdere staan. Vind ik ook wel leuk dat je dan af en toe een autootje cadeau kan doen :)
     

Deel Deze Pagina