geen eisprong:?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door maybee2, 19 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Zeg nou zelf.... Het was toch best grappig ;) kom op je moet wel beetje zelfspot hebben hoor :)
     
  2. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Niet als je continue commentaar/kritiek/gezeur krijgt terwijl ik geen kwade bedoelingen heb;)
     
  3. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Ja maar zeg nou zelf het is toch logisch als je een spiraal hebt en je al zoveel topics heb geopend over misschien zwanger met spiraal, vruchtbaar slijm, wel/geen eisprong, korte LF, ovulatietesten etc dat hier vragen over komen? Jij zegt vriendlief en ik wachten nog even. Maar het is je vriend die wil wachten en jij niet. En ik denk dat je het echt naast je neer moet leggen, door de pil heen zwanger raken kan nog. Maar met een koperspiraal.... Nee dat is echt niet goed hoor!
     
  4. Logan

    Logan Niet meer actief

    Zelfs nog gevaarlijk ook, meen ik.
     
  5. R85

    R85 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    1.987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Ja verhoogde kans op bbz of miskraam
     
  6. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Jaaa maar dat wil ik toch ook niet zeg ik? Ik wil pas zwanger worden als vriendlief er ook klaar voor is en dan gaan de spiraal eruit.
     
  7. Logan

    Logan Niet meer actief

    Laat dan je cyclus even zn gang gaan en haal die focus op je eisprong en lf eraf. Geeft jezelf veel meer rust.
     
  8. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    +1
    Nogmaals waarom er dan zo mee bezig zijn? Nergens voor nodig!!! Pfff
     
  9. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Waarom maak je je daarom zorgen? Als je elke keer een week eerder ongesteld wordt, dan heb je toch gewoon een kortere cyclus? Dan ben je niet een week te vroeg, maar gewoon op tijd?

    ... of snap ik iets niet? :)
     
  10. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Omdat ik dus mijn ei opspoor met testen.. dus weet dat mn lf te kort is.. weet dat ik me daar nog geen zorgen over moet maken maar doe het toch..
     
  11. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    TS: heb je al met je partner gesproken over je kinderwens? Wanneer gaan jullie de koperspiraal naar de prullenbak verwijzen? Want we steken hier wel de draak aan met je, maar ik merk dat je gewoon dolgraag een kindje wil. En je vriend er nog niet klaar voor is. Vind ik best sneu voor je eigenlijk.
     
  12. pindatjuh

    pindatjuh Actief lid

    3 jul 2013
    364
    60
    28
    Vrouw
    Flevoland
    Goed, hier snap ik nog steeds niks van....
    Ik vraag me af hoelang je cyclus is, als die namelijk erg kort is dan zou ik enigszins kunnen begrijpen waarom je je hiermee bezighoud, maar dan nog is het geen goede reden want hiervoor zou je dan naar de huisarts moeten gaan. Daarnaast snap ik niet waarom je je nu zorgen maakt om je lf, dit moet voor jou helemaal niet aan de orde zijn...
    Aangezien je het echt hebt over je 'ei opsporen' snap ik nog steeds niet goed waarom je dat spiraal nog in je lichaam hebt.
    Zoals bij andere reacties al aangegeven: alles wijst erop dat je een kindje wilt, maar je partner schijnbaar nog niet. Laat ik je wel dit zeggen: Als je nu echt nog geen kindje wilt, hou je er dan nu gewoon niet mee bezig om een miskraam of bbz te voorkomen. Een miskraam of bbz gun je niemand, nee zelfs jou niet.
    Weet je vriend wel dat je actief bent op een zwangerschapsforum? En weet hij überhaupt dat je bezig bent met middelen om je zwangerschap te bevorderen en je vruchtbaarheid te meten?

    Groetjes Pindatjuh
     
  13. zwangernr5

    zwangernr5 Bekend lid

    18 aug 2012
    927
    1
    0
    Dat lees ik tussen de regels door ook.

    Ik begrijp anders ook niet waarom je op een zwangerschapsforum een vraag in een zwanger worden topic stelt terwijl je niet zwanger wilt worden en een spiraal hebt.
    En dan ook ovu testen gebruiken en tarwekiemolie slikken. Wat vind je vriend daarvan dat je zo gefocussed bent op je cyclus?
     
  14. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Jaa heb ik met hem besproken.. hij wil voorlopig nog niet en ik komende 3 jaar ook nog niet want ik ga aan een nieuwe opleiding beginnen dit jaar. Hoop dat jullie nu wel geloven dat ik echt niet ga proberen zwanger te worden. En het liefst heb ik nu ook een kindje.. maar helaas zit dat er gewoon nog niet in en daar heb ik me bij neer gelegd.
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ga je dan de komende drie jaar tarwekiemolie slikken en je cyclus bijhouden? Ik bedoel dit echt niet vervelend hoor, maar dan wordt je helemaal gek?
     
  16. zwangernr5

    zwangernr5 Bekend lid

    18 aug 2012
    927
    1
    0
    Sterkte, ik weet uit ervaring dat het héél moeilijk is om een zwangerschapswens uit te stellen
     
  17. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Jaa enorm. Het blijft je wel hele tijd bezig houden in je hoofd. Maar ook dat zal ook wel afnemen. Dankjewel in ieder geval!
     
  18. maybee2

    maybee2 Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    1.247
    8
    38
    Noord brabant
    Nee tuurlijk niet! Ik had al gezegt dat ik dat doe omdat ik nu pas een halfjaar gestopt ben met de pil en dus eerst mijn cyclus wil leren herkennen. Zodat ik gewoon weet wanneer ik ongesteld word. Alleen valt er dus afgelopen maanden geen peil op te trekken. Vandaar dat ik het dus een paar maanden probeer met tarwekiemolie. Want had ook gelezen dat een paar dames die een paar maanden slikte en dat toen die lf goed bleef.. maarja we zien het wel
     
  19. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Het is en blijft een vreeeeeemd verhaal.
    Over 3 haar pas met kinderen willen beginnen maar wel ovulatie testen gebruiken....je kunt beter dat geld in een potje duwen voor de "aankomende" babykamer. ;)

    Toen ik nog niet bewust met zwanger worden bezig was had ik nog nooit van een ovutest en lf gehoord.
    Dus daaruit blijkt ook hoe zeer jij er mee bezig bent...waarschijnlijk weet je vriend hier niets vanaf lijkt me zo!
     
  20. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ik melde me aan op dit forum omdat ik een enorme kinderwens heb, maar mijn vriend nog niet. Niets om je voor te schamen.
    Ik had toen nog nooit van ovulatietesten gehoord, en eigenlijk weet ik nog steeds niet wat een 'IF' is. (schaam)

    Mijn punt is; je kunt gewoon eerlijk zijn :) Een kindje willen is echt niet iets om je voor te schamen en willen weten hoe en wat met je cyclus ook niet.
    Ik ben het ook aan het bijhouden, en heb ook rare reacties gehad van vrouwen hier op het forum omdat ik het wel mijn cyclus aan het bijhouden was, maar niet aan het proberen was om zwanger te worden. (blijkbaar is dat heel erg vreemd, of zo.)

    Hoe het zit met je cyclus, dat weet ik niet. Maar maak jezelf niet te gek, en focus niet teveel op al dat gedoe. Laat het gebeuren en richt je op je studie straks. - Een kindje komt wel als het komt :)
     

Deel Deze Pagina