gestreken kleding opvouwen

Discussie in 'De lounge' gestart door Angel1980, 19 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Nog even en dan gaan we eindelijk op vakantie! ;) Nu heb ik alleen een vraagje over het inpakken. Sinds de kids strijk ik alles, dus nu loop ik tegen het probleem aan, hoe pak ik gestreken kleding in zonde dat het weer kreukelt? Vouwen gaat dus niet omdat er dan meteen een vouw in zit ( buiten de broeken) Hoe doen jullie dat? Is er een trucje? Of ben ik nu gewoon een zeur en moet ik me niet zo druk maken? ;)
     
  2. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Dat denk ik wel :p Ik zou het gewoon opvouwen, zoveel vouwen en kreukels krijg je er daardoor niet in.. En anders zullen het er altijd nog minder zijn dan voor het strijken ;)
     
  3. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    idd gewoon netjes opvouwen dan vallen de kreukels heel erg mee hoor..

    en anders zal je de truitjes enz gewoon in zijn geheel in de koffer moeten leggen en dan alles op elkaar,maar of dan de kreukels eruit blijven?
    ( dus gewoon helemaal open geslagen)
     
  4. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    Oprollen :) en een reisstrijkijzer mee
     

Deel Deze Pagina