Hoi meiden, ik heb een vraagje over temperaturen. Gisteren ben ik begonnen met tempen (ik zit al een paar dagen voor mijn ei dus ik ben erg/te laat begonnen ). Gisteren morgen had ik een temp van 34.7 en deze morgen van 35.8 dat scheeld ruim 1 graad, is dit een teken dat ik vandaag/morgen mijn ei al kan verwachten? Normaal gesproken zou ik die vrijdag pas hebben... Alvast bedankt. groetjes Inger
Hoe / waar temp je? En heb je het op hetzelfde tijdstip en direct na wakker worden gedaan? Normaal gesproken daalt je temp in de aanloop naar je eisprong. Ná je eisprong stijgt je temp dan 0.3-0.5 graden. Het beste is om rectaal te tempen; onder je oksel of in je mond kan een afwijking geven door dingen als met je mond open slapen, op een bepaalde zij slapen, etc.
Hoi Miep. Ik heb niet meteen na het wakker worden getempt (helaas) en ik heb de termometer onder mijn oksel gebruikt... bedankt! liefs Inger
En ik sluit me hierop weer bij Danjo aan ... volgende ronde maar "echt" beginnen. Het is echt belangrijk dat je gelijk als je wakker wordt, en elke dag op hetzelfde tijdstip tempt, anders krijg je inderdaad hele rare pieken en dalen waar je geen pijl op kan trekken. Succes ermee!
IK sluit me overal bij aan. Maar heb nog een aanvulling. Je moet direct bij het wakker worden tempen, het maakt niet heel veel uit hoe laat het is. Je lichaam stijgt pas in temp als je aktief word. Je moet wel rectaal tempen inderdaad. Rectaal stijgt je temp het langzaamst (past zich na een half uur pas aan aan de rest van het lichaam, geleerd in mijn studie). 34.5 is Trouwens wel een hele lage temp. Succes met tempen, ik vind het een super methode.
Ja 34.5 vind ik ook wel erg laag. Je temp moet officieel tussen de 36.5 en de 37.5 zijn.. Natuurlijk zijn er mensen die normaal van zichzelf af kunnen wijken.... Maar als je niet rectaal tempt dan moet je er 0.5 bij op tellen... anders klopt de waarde niet. Dus het handigst is toch denk rectaal en inderdaad voor dat je opstaat tempen.
34,5 is inderdaad wel heel erg laag! Heb hier meestal ergens een temp. tussen 35,7 en 36,3 Dus 'officieel' zit ik tegen onderkoeling aan haha.. maar wil alleen maar ff zeggen dat mijn temp. al redelijk aan de lage kant, dus dit wel heel laag is.. Je kunt al wel vast beginnen met tempen, maar je hebt er niet zoveel aan, denk ik.. wel misschien handig, om alvast te 'oefenen'?! Succes ermee! En lees wat door op de site bij temperatuurkaartjes, kun je veel leren!
Dat snap ik Daarom zei ik ook normaal gesproken als je níet rectaal meet, moet je er 0.5 graden bij op tellen.... Maar dan is het nog erg laag.. 8-[
Bij mij wordt mn temp juist een heel stuk lager wanneer ik actief ben. En het maakt bij mij wel uit of het op hetzelfde tijdstip is of niet. Je moet dus voor jezelf gewoon even uitvogelen wat het beste werkt voor je. En nu is een mooie tijd om te oefenen
Ik zie aan je banner dat je eisprong nog moet komen? Misschien kun je gewoon doorgaan met tempen? Kijken of je je ei kan vinden. Baat het niet, schaad het niet toch?