Gezocht: witte babykamer

Discussie in 'Te koop gevraagd' gestart door Nicoletta, 24 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Ter voorbereiding op de komst van ons pleegkindje zijn wij op zoek naar een echte witte babykamer. Op marktplaats kijk ik geregeld maar of het is niet echt mijn smaak of het is net weg.
    Omdat het niet duidelijk is hoe oud het kindje zal zijn, vinden we het eigenlijk een beetje zonde om iets nieuws te kopen omdat we niet weten hoe lang we het zullen gebruiken (ivm de leeftijd). De bedoeling is dat het niet bij één kindje blijft maar dat is allemaal nu nog koffiedik kijken.

    Hierom mijn vraag, is er iemand in de omgeving van Rotterdam die binnenkort zijn witte babykamer tegen een fatsoenlijke prijs op marktplaats gaat zetten? Ik zoek een modern kamertje waar de commode en kledingkast geen glazen ruitjes hebben.
     
  2. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ik weet niet wanneer je nodig hebt..
    begin van het volgende jaar gaan we voor mijn dochter een junior kamertje kopen
    deze babykamer is niet geheel wit hij is met bruin maar erg mooi ik heb deze kamer gekocht in okt 2008
     
  3. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    je zou ook misschien bij de ikea kunnen kijken?
     
  4. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Hi Mammamanuela, we hebben het denk ik over niet al te lange tijd nodig. Misschien deze maand wel, hoop ik dan ;) . Ook wil ik echt alleen maar wit omdat we anders met het behang zitten. Het is toch al niet heel eenvoudig om een kamertje in te richten wat voor zowel jongens als meisjes kan en dan ook nog eens voor een baby of een peuter. Daarnaast moet het ook rustig zijn omdat felle kleurtjes in deze situatie te veel prikkels kunnen geven.

    @Blackeyedgirl, daar heb ik ook overna gedacht maar wil ik als nood-oplossing houden maar bedankt voor de tip!
     
  5. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ben je al is in een babydump geweest daar verkopen ze vaak kamertjes voor echt spot prijsjes...

    hier heb je een site
    www.babypark.nl
    daar hebben ze echt vaak uit verkoopjes en zeker de moeite waard
     
  6. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Hey dat is een goede tip!! Nee ik ben daar nog nooit geweest omdat ik als de dood was voor de vragen van de verkoopster... 'wanneer ben je uitgerekend'. Dat kon ik eerst echt niet aan, maar dat gaat nu een heel stuk beter dus nu durf ik er wel heen!

    Thanks! Ik ga daar eens kijken!
     
  7. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ja meis dat zijn ook geen leuke dingen nee
    maar moet je nu is kijken je krijgt je wens meis
    gefeliciteerd hoor en geniet er van hoor..
    zijn leuke tijden geniet van elke dag als de kleine schat er is
     
  8. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Nee dat is echt een enorme drempel geweest maar het gaat stukken beter en we zijn heel gelukkig met onze keuze om pleegzorg te gaan doen.
    Van de week maar eens gaan kijken, maar mocht iemand iets leuks hebben blijf ik me natuurlijk aanbevolen houden!
     
  9. suus02

    suus02 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.387
    864
    113
    home sweet home
    ik heb alleen een wit ledikantje? Mocht je die niet kunnen vinden. Woon alleen niet in de buurt.....

    gr
     
  10. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.062
    2.201
    113
    Brabant
    heb geen kamertje over, maar volg als trouwe stalker al je topics;)
    Wij hebben ons kamertje bij de ikea gekocht. Gewoon een wit ledikantje met een hemneslade kast als commode en een hemnes "grote-mensen-kast" als kast.
    Met het idee: als ze een grote meiden kamer krijgt kunnen de ladekast en kast gewoon blijven. Zodoende is het niet zo zonde..
    Ik was namelijk niet van de instant babykamers...

    Nou succes,
    Taliaa
     
  11. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ja meis ik denk dat dit ook een erg moeilijke keuze voor jullie geweest moet zijn
    ik blijf je volgen en ik hoop dat je pleegkindje snel mag komen:)
     
  12. Ireen

    Ireen Fanatiek lid

    8 sep 2008
    2.305
    1
    0
    Wel eens in een goede kringloopwinkel geweest? Die schijnen soms echt goede dingen te hebben. Ben er nog nooit geweest eerlijk gezegd maar iemand zei dat laatst.

    Veel geluk voor de toekomst.
     
  13. MamaSon

    MamaSon Niet meer actief

    Hoi Nicoletta,

    Wij wonen in Rotterdam en hebben een witte babykamer. Maar deze maand is te snel, onze jongste is 20 maanden. Zijn wel al bezig om haar over te halen in een peuterbedje te gaan liggen wat ook in haar kamer staat nu, maar daar wil ze nog even niets van weten.
    Maar aangezien je nog niet precies weet wanneer het nodig zal zijn... kun je mij misschien mailen als het speelt? Dan kan ik kijken of het een goed moment is voor ons om het weg te doen.
    Wij hebben een kledingkast, commode en ledikant.

    Groeten MamaSon
     
  14. catwomen1985

    catwomen1985 Actief lid

    28 dec 2007
    398
    125
    43
    medische wereld
    Noord Limburg
    Volgens mij heeft mijn schoonzus nog een wit kamertje zal even vragen en dan foto´s sturen als je wilt

    Gr. Cat
     
  15. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    weet niet of je de site www.babyentiener.nl kan ?
    Heb gisteren de folder binnen gekregen en van die witte kamertjes helemaal nieuw dan. Echt gewoon zonder ruitjes glas enz voor 400 euro al . Dat is dan commode, bedje en kast :D

    Weet niet of dat wat is?
     
  16. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Klinkt goed! Heb je er misschien ook foto's van? Dan weet ik of ik het zou willen anders hoef ik je misschien ook niet te mailen ;)
     
  17. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Graag!! Helemaal super.

    @Wonders2, dank je wel voor de tip, ik zal eens rustig gaan kijken!
     
  18. Petra1980

    Petra1980 VIP lid

    12 jan 2008
    5.146
    0
    0
    Accountant
    Den Haag
  19. MamaSon

    MamaSon Niet meer actief

    Hoi, lees je berichtje nu pas. Zal kijken of ik foto's heb en ze later posten.
     
  20. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0

Deel Deze Pagina