gras maaien

Discussie in 'De lounge' gestart door marline1983, 18 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Gras kan je best in het najaar of in het voorjaar zaaien. Bij een van de twee krijg je minder onkruid, ik denk als je in het najaar zaait. Wij hebben 2 jaar geleden ook pas in april gezaaid en na 4 weken al een mooi gazon. Een van de dagen wordt er bij ons voor het huis nog een heel perk gezaaid. Onze anti-worteldoek is helemaal weggewaaid en vermits het een berg van ong. 3 meter hoog is en we geen weggeregende modder willen, gaan we dat nu zaaien.

    Wij hebben afgelopen weekend voor het eerst gemaaid en zullen waarschijnlijk binnenkort nog wat meststoffen gooien. Daar wordt het gras weer mooi groen van, maar het groeit ook wel sneller dan.
     
  2. mila2008

    mila2008 Bekend lid

    12 jun 2009
    628
    0
    0
    wij verticuteren altijd eerst in het voorjaar (geen idee of dat woord zo klopt haha). alle mos en zooi er weer uit. en dan straks weer bijzaaien dat is t weer helemaal mooi
     
  3. wannie

    wannie Niet meer actief

    Ik maai pas me gras als ik me buurman gras hoor maaien:D
    Das een man van bijna 80 die altijd met zijn tuin/moestuin bezig is en altijd alles weet:p
     
  4. Roodkapje1979

    Roodkapje1979 Fanatiek lid

    22 feb 2009
    2.729
    0
    0
    Gaan wij ook doen. Door de sneeuw is ons 2 jaar jonge grasveldje helemaal verpest helaas.... Zie nu meer grond als gras en het gras wat ik zie is geel/bruin. Dus de helft gaat er uit en daar komen tegels de andere helft word nepgras (wel de dure variant die er echt uit ziet)
     
  5. Roodkapje1979

    Roodkapje1979 Fanatiek lid

    22 feb 2009
    2.729
    0
    0
    Onze buren hebben dat dus ook en ziet (en voelt) er super uit! Maar daar betaal je ook wel voor.
     
  6. Alita

    Alita Niet meer actief

    mijn broer heeft het ook, en ook niet de goedkoopste en ik vindt het wel leijk..maar dat is smaak!!
    Ik hou gewoon meer van het echte werk zeg maar!!!

    Verticuteren moeten wij ok doen hier!!
     
  7. Roodkapje1979

    Roodkapje1979 Fanatiek lid

    22 feb 2009
    2.729
    0
    0
    ik zou ook niet onze hele tuin er mee willen (grote tuin) maar het stukje wat we gaan doen voor het speeltoestel van onze dochter kan er makkelijk mee vind ik. Dat is 4x4 ongeveer. Kan de grasmaaier ook weg hebben we weer meer ruimte in de schuur haha
     

Deel Deze Pagina