Grrrrr rare freak!

Discussie in 'De lounge' gestart door Kaat2000, 22 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Ik zal eens mijn verhaal doen want ik ben het helemaal zat!

    2 jaar geleden kon ik op mijn werk goed met een collega opschieten, we konden goed ouwehoeren en we fietsen samen terug naar huis of naar het werk.
    Die collega (60jr) ging steeds raarder doen waar ik me niet op me gemak bij voelde. Ik kreeg elke keer hele rare mailtjes en als ik 's ochtends niet aan kwam fietsen ging hij richting mijn huis fietsen!!!
    Het ging van kwaad tot erger, hij ging heel erg bezitterig doen en als ik 's ochtend eerder op mijn werk was, was hij kwaad. Ik heb er toen natuurlijk wat van gezegt want dit kon niet langer. Toen ging hij nog raarder doen met allelei mailtjes. Ik heb toen gezegt dat het afgelopen was en dat ik niets meer met hem te maken wilde hebben.

    Hij was toen kwaad, onze afdelingen liggen naast elkaar en wij gaan voor elkaar om de beurt koffie of thee halen. Iedereen op mijn afdeling haalde hij voor maar mij sloeg hij over. Dat boeide me niets. Wat me wel bang maakte is dat tie na werktijd net zo lang bleef wachten tot ik naar huis ging fietsen. Hij ging dan expres heel langzaam voor me fietsen en bleef achterom kijken. Dat vond ik echt niet prettig. Manlief wist natuurlijk van de hele situatie af en stelde voor om die kerel op te wachten. Nou ik op die dag naar huis fietsen en weer ging hij zo raar doen. Manlief liep toen naar die kerel toe en zei hem dat hij mij met rust moest laten. Hij fietste toen heel hard door.

    Het zat me allemaal heel hoog, ik ben niet iemand die er snel iemand zal bijnaaien maar hiermee ben ik naar de directie gegaan.

    Het bleek dat dit niet de eerste keer was van die kerel. De bal is toen aan het rollen gegaan. Er is toen een advocaat bij geweest om te zien wat mogelijk was. Uiteindelijk heeft hij een een laatste waarschuwing gehad.

    Hij is toen een half jaar overspannen thuis geweest. Na een half jaar kwam hij terug en heeft hij zijn excuses aangeboden. Ik was zo blij dat het voorbij was!!

    Maar nu sinds een half jaar weer zit hij me alleen maar aan te staren. Zodra hij me ziet alleen maar staren! Ik krijg er de kriebels van. Als hij werkt haal ik geen koffie of thee voor die afdeling. Ik wil hem dan ontlopen en ga dan naar boven om wat voor onze afdeling te halen.

    Vanochtend ging ik weer naar boven. Nu zag hij helaas dat ik naar boven sniekte en hij begint keihard te lachen. Nou ben ik lang boven geweest en met een andere collega gepraat, kom ik beneden zit tie me expres op te wachten. Toen knapte er wat bij mij ik werd kwaad! Dus ik zeg wat moet je? Gaat tie gauw een hok in en ik blijf wachten dus ik zeg tegen hem 'hou eens op met dat aanstaren de hele tijd! Wuift tie met z'n handen en zegt ahh joh rot jij op!

    Pffff lang verhaal maar ik ben het echt helemaal zat!!!!!!!!!
     
  2. Jizzy

    Jizzy Bekend lid

    10 okt 2009
    550
    0
    0
    NULL
    NULL
    jakkes inderdaad wat een freak zeg! ik zou gelijk mijn leidinggevende of de directie op de hoogte stellen! succes ermee!
     
  3. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    snap niet dat zo iemand nog een waarschuwing heeft gekregen .. als het al eens eerder is gebeurd dan hadden ze die vent gewoon moeten ontslaan !

    en als ik jou was zou ik weer naar je baas gaan om aan te geven dat hij weer begonnen is ... als je er miss langer mee wacht word het straks alleen maar erger
     
  4. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    Ik zou idd weer naar de directie gaan. Straks begint het hele feest weer van voor af aan.

    Sterkte dit zijn geen leuke dingen.
     
  5. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Pfff rare vent! Misschien nogmaals de directie erop wijzen dattie weer vaag doet?

    Ik herken het wel hoor. Ik heb een tijdje geleden bij connexxion gewerkt. Daar werkte een gozer/man die mij nogal zag zitten. Ik hem niet want ik had m'n mannetje al gevonden. Hij maakte steeds gekkere opmerkingen, stalkte mij op de telefoon van me werk, belde dan op of ik "gezellig"mee naar het strand ging na werktijd om daar lekker te gaan liggen en dan dingen gaan uitspoken met elkaar. HELLLOOOO vent wordt eens wakker! Ik ben gelukkig met mijn leven zoals hij nu is! Maar het werd van kwaad tot erger. Als ik in de pauze een sigaretje ging roken, stond ook hij me steeds op te wachten, kneep stiekum in mijn kont en zat te fozen en te flirten (waar ik natuurlijk geen gehoor aan gaf!) Maakte seksistische opmerkingen enz. enz. enz. Op een gegeven moment kreeg ik ook mailtjes op mijn werk van hem. Dat was het punt dat het niet langer zo kon doorgaan. Ik ben ook naar de directie gestapt en heb heel mijn hebben en houden op tafel gegooid. Wat bleek, ook bij hem was het niet de eerste keer, kwam er toen achter dat hij thuis een vrouw en kind had?!?!?! Lekker trouw figuur ben je dan als je daar mee getrouwd ben. Afijn, hij heeft zijn excuses aangeboden en zei tegen mij dat ik het allemaal niet zo letterlijk moest nemen. Wtf, alsof hij het allemaal niet meende.

    Naja iig, als je het zo zat bent kun je natuurlijk altijd nog aangifte doen. Misschien is ermee dreigen tegen hem al voldoende!
     
  6. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Oh gatver, jij gaat ook niet prettig naar je werk. Ik zou het toch weer aangeven bij je leidinggevende, misschien kan hij/zij je helpen dat die malloot stopt. Spui het maar hier, het lijkt mij ontzettende vervelend. Sterkte.
     
  7. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Thanx Meiden! Je wordt er zelf ook zo onzeker van, dan denk ik echt mhh stel ik me nu aan?! Ik heb besloten om nu deze week af te wachten. Misschien heeft het geholpen dat ik zo kwaad was. Houd het niet op dan ga ik a.s dinsdag weer naar de directie. Ik vind dat echt niet leuk om te doen maar ja dan moet tie maar normaal doen.
     
  8. mum2be2

    mum2be2 Fanatiek lid

    4 jan 2010
    3.916
    3.396
    113
    Vrouw
    Ik zou het ook wederom aangeven bij je directie! Echt geen leuke situatie!
     
  9. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Belliebel, Ja dat is net zoiets wat jij hebt meegemaakt! Ohh wat een rare freaks leven er op deze aarbol zeg!! Heeft hij daarna nooit meer wat gedaan?
     
  10. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    Ik heb dit meegemaakt met een leidinggevende van een ander team! Hij kwam nieuw op de afdeling en vanaf dag 1 zat hij mij te begluren. Op een vrijdag kreeg ik in ene mailtjes van hem, ben er niet op in gegaan maar had ze wel bewaard (voor later) eerst mailtjes van "wat kijk je serieus als je werkt" en later (een collega trakteerde op lollies) mailt hij mij "wat sexy ben je met die lollie in je mond" maar goed dit was mailen... toen had hij in mijn dossier gekeken en zodoende mijn 06 nummer gezien gaat hij mij smsén. eerst echt van 1,2,3 raadt maar wie (moest raden wie mij smste e.d.) maar had het al snel door. Hij smste ook dat hij mijn 06 uit mijn dossier had gehaald. Later smste hij mij dus Pornofoto's van hem zelf. Ik heb hier lang mee rond gelopen maar plots op een middag knapte bij mij de bom (waarom weet ik niet) maar ik was helemaal overstuur en moest bij de directie komen. stotterend heb ik verteld wat er gaande was en al de smsjes, mailtjes en foto's laten zien. de directie schrok hier echt van en is meteen aan de slag gegaan, mijn leidinggevende heeft meer collega's van mij gepolst en zodoende kwamen ze er achter dat ik niet de enigste was die hij lastig viel... en de maandag na het weekend is deze man direct op straat gezet, zijn lease auto moest hij laten staan en leeg halen en is zonder pardon op de trein gezet! er is nog onderzoek geweest en er is aangifte gedaan bij de politie 4 jaar geleden door ons. Ik moest ook verhoord worden, maar tot op de dag van vandaag is er nog niks mee gedaan door de politie...Maar de directie heeft mij en mijn collega's direct goed geholpen en namen ons heel serieus. ikw as blij dat ik alles bewaard had om het te bewijzen. dus mijn advies is echt: ga naar de directie! dit kan echt zo niet langer. jij gaat er aan onder door, want dat ging ik ook nl. En op een dag barst bij jou ook de bom, en dat geeft niks maar ik hoop dat jou directie net als mijn directie het ook zo goed op lost.

    Wat ik verder gehoord heb is dat deze man die ons lastig viel nergens meer aan de bak kan komen in Leeuwarden e.o. ivm slechte referenties van zijn oud werkgever. Ik heb er geen medelijden mee want hij gaat op een ander bedrijf gewoon verder. waar hij nu woont weet ik niet... maar ik heb sinds zijn ontslag geen last meer van hem gehad. Maar heb er wel een grote dreun van gekregen! Maar dit gaat al stukken beter inm. maar op het gebied van leidinggevenden ben ik nog steeds afwachtend, zenuwachtig e.d. gewoon overgehouden van deze vent toendertijd.

    O ja deze man had ook een vrouw en 2 kids thuis.
     
  11. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
    Wat 'n creep! Ik zou idd ook weer naar de directie gaan en aangeven dat 't gesodemieter wéér begint..
     
  12. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Annetske, Jeetje wat een verhaal, ik krijg er kippenvel van! Goed dat het zo goed is opgelost. De vorige keer toen ik naar de directie ging hadden ze het ook gelijk serieus genomen. Hij had van de vorige helaas geen waarschuwing op papier gekregen en daarom kon hij volgens de advocaat nu niet ontslagen worden.

    Ik ben alleen bang dat ze er nu niets mee kunnen, want in pricipe doet hij niets, hij zit me alleen aan te staren en dat mag volgens mij gewoon:(
     
  13. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    inderdaad..gewoon weer aangeven.
    Je hoeft je daar ook niet raar onder te voelen dat je het vertelt ofzo, hij doet zo vreemd..
     
  14. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    dit is de 1e keer dat ik mijn verhaal openbaar maak bedenk ik me net ;) vrienden en familie weten het wel maar verder ben ik altijd over gesloten ;)

    Staren mag natuurlijk, maar misch als je het verteld kan de directie hem in de gaten houden en zodoende hem kan "betrappen" op het staren. Wel mooi dat je vriend hem al eens op zijn nummer heeft gezet! Het is echt niet leuk dat een vent zo iets doet op het werk, het maakt het werk er niet leuker op nl. en voor jou is het ook erg vervelend.
     
  15. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Ja dit is nu ook de eerste keer dat ik het echt naar buiten gooi. Ik heb wel getwijfeld hoor. Het is toch iets waarvoor je je schaamt. Ik ben niet iemand die snel een grote waffel heeft of snel iets zegt.
    En ik ben ergens bang dat die kerel meeleest, onzin natuurlijk maar dat is wel een beetje m'n angst.
     
  16. Seksuele intimidatie we hebben er allemaal wel eens van gehoord, maar wat houdt het nou precies in?
    Ongewenste seksueel getinte aandacht die tot uiting komt in verbaal, fysiek of non-verbaal gedrag. Dit gedrag wordt door degene die het ondergaat, ongeacht sekse en/of seksuele voorkeur, ervaren als ongewenst en onplezierig.
    Seksueel intimiderend gedrag kan zowel opzettelijk als onopzettelijk zijn.

    Voorbeelden van vormen van seksuele intimidatie:

    non verbaal
    het langdurig van top tot teen bekijken, iemand met de ogen uitkleden, het maken van obscene gebaren, het doen toekomen van seksueel geladen afbeeldingen, brieven, schriftelijke uitnodigingen met seksuele ondertoon, het overhandigen van seksueel getinte presentjes;

    verbaal
    opmerkingen van seksuele aard, intieme vragen, dubbelzinnige opmerkingen, schuine moppen en dergelijke


    fysiek

    van hinderlijk aanraken tot aanranding en verkrachting




    Heb ik even van internet geplukt!
    Dat kijken en staren de hele tijd is ook een vorm van intimidatie.
    Je voelt je er toch helemaal niet prettig bij?
     
  17. Kiwi08

    Kiwi08 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    1.169
    0
    0
    wat een rare.. hou die man goed in de gaten.. nadeel is wel dat hij weet waar je woont.. wat gaat hij doen als hij ontslagen word ooit in de toekomst..
     
  18. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre
    Ok dat wist ik helemaal niet, ik voel me er zeker niet prettig bij! Bedankt!!!
     
  19. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland

    Ja dat dacht ik ook al toen ik mijn verhaal hier neer zette. Stel je voor hij leest het of zijn vrouw? zijn vrouw moet inm. toch ook alles wel weten? maar goed wat kan ons het schelen wij hoeven onze mond niet te houden voor deze mannen ;) Misch als hij het leest weet hij dat jij je er niet over stil houdt en misch denkt hij dan eens na... (denk het niet eerlijk gezegd :()
     
  20. Kaat2000

    Kaat2000 Fanatiek lid

    22 dec 2008
    1.129
    0
    0
    In de buurt van Utre

    Ja precies, bij de vorige heeft hij ook echt voor het raam gestaan. Gelukkig is dat bij mij nooit gebeurt. Mijn buren waren toen ook aan het opletten.
     

Deel Deze Pagina