Moest van kraamzorg toch regelen dat het bed omhoog kon (= nu 60 cm, maar heb med. indicatie voor z'huis bevalling) dus ik klossen gehaald bij thuiszorg, wij die klossen eronder gezet, haha nou kan ik mijn bed niet meer in, 't is veel te hoog! heb gewoon een trapje nodig!! Morgen maar even thuiszorg bellen of ze geen lagere klossen hebben
Hoe hoog zijn de klossen dan? Ik denk zo'n 25cm? Volgens mij waren ze bij ons wel zo hoog... maar jullie hebben met 60cm sowieso wel een hoog bed of niet? De bovenkant van ons bed is inclusief matras zo'n 45 cm hoog . Maar ik had wel een opstapje nodig op het eind en na de bevalling om erin te komen, maar kan me voorstellen dat jij een trapje nodig hebt!!! Kan je niet een matras regelen voor in de kraamweek?
Haha, ik zie je al met een trapje je bed in klimmen. Kunnen die klossen niet op hoogte gesteld worden (ik ben nog onervaren dus weet het niet) Anders kijken of je iets anders onder je bed kunt zetten zodat het minder hoog is?
Hoi hoi Kan je niet gewoon die klossen eronder doen na je bevalling. Ik ben zelf erg klein en zei gelijk al dat ik die dingen niet onder mijn bed ging doen zolang ik zwanger was. Ik was veel te bang uit bed te vallen... Bij mij was het geen probleem ze deed er niet moeilijk over omdat ik toch in zh zou bevallen. Ik had dan ook nog geluk dat mijn kraamverzorgster het niet erg vond zonder klossen en dus heb ik die er dus helemaal niet onder gehad
hihi wij hebben ook een hoog bed (55cm) en wij hebben er kratten onder gedaan want klossen pasten niet.. Dus ik slaap nu ook op 85cm (ben zelf 165) best hoog hoor, maar het went wel Volgens mij zijn klossen er maar in 1 maat, anders zou je er nog houten blokken ofzo onder kunnen doen misschien?
de klossen zelf zijn niet verstelbaar, maar ik ga morgen idd even vragen of er lagere klossen zijn en zo niet, probeert mijn vriend nog even te kijken voor houten blokken op het werk, en als dat niet lukt, heeft kraamzorg pech hoor, ik heb mijn best gedaan! 60 cm is toch best hoog genoeg lijkt mij, en we hadden ook al afgesproken dat mijn vriend het bed verschoont. En de optie na de bevalling de klossen eronder, gaat ook niet, want nu kom ik het bed al niet in, laat staan als ik 'pijn van onderen' heb Nou ja het was wel hilarisch, mijn vriend zegt zo: het lijkt wel een hoogslaper nu!Je kunt ook onder het bed gaan liggen! En dan ben ik nog 1.74 m ook, en kom er nog niet normaal in! en trapje vind ik echt te gevaarlijk, ik moet snachts wel 3 keer plassen ofzo...
Wij hebben hetzelfde 'probleem'. 88 cm hoog! Heb het er met de verloskundige over gehad en zij gaf aan dat 85 cm wel een hele fijne werkhoogte is voor hen, maar zeker ook voor de kraamhulp. 70 cm is echt wel het minimale volgens haar. Ik heb er een stevig kunststof campingopstapje voor gezet. Vannacht slapen we voor het eerst zo hoog. Bij mijn dochter hadden we nog een andere matras, was zeker 5-10 cm lager, maar het went wel.
hahaha ons bed is ook 60 hoog, dus kunnen ook geen echte klossen er onder. mn vader wil iets met hout blokken maken. ben benieuwd.
Ik heb de klossen afgeschaft. LEVENSGEVAARLIJK die rotdingen! Bed wordt er onstabiel van, kinderen en hond kruipen eronder door... stoten of vallen tegen een klos en weg is de teen van de hond. Tsja bed viel boven op het pootje van onze hond. Klossen eronderuit gehaald en gezegt dat we zelf het bed wel verschonen. Ondingen! Ik had trouwens beiden keren (en nu weer) een medische indicatie om in het ziekenhuis te bevallen. De kraamzorg heeft er eigenlijk nooit moeilijk om gedaan.
ons bed was na martijn's geboorte ook veel te hoog maar het kon niet anders, toen hebben we er maar een keukentrapje naast gezet want anders kon ik er niet op komen. de kraamverzorgster vond het trouwens wel fijn zo hoog.
Hier heb ik de klossen omgeruild voor de kortste in zijn soort. Moest ik nog met een opstapje mijn bed in, maar het was niet meer zo extreem hoog. Na de bevalling vond ik het wel prettig. Kon zo mijn bed uit "glijden" maar erin kostte me wat meer moeite.
misschiene een domme vraag maar wanneer zijn die klossen verplicht?ben nog langggg niet zo ver maar weet nu al dat er onder ons bed geen klossen kunnen. het is de ombouw van een waterbed, tis dus een grote bak met gekruisde planken daar kunnen geen klossen onder! tis wel de bedoeling om in t ziekenhuis te bevallen maar toch.... nou anders verschoond me man het bed wel als t alleen daarom gaat! xxx
Hier ook een bed van 60 cm hoog, maar vorige x ook gewoon de klossen (12 stuks) eronder gehad hoor, no problem!
jeetje, arme hond!! Nou dat laatste wat je zegt, ik had dus toen ik zo'n 6 maanden zwanger was, netjes kraamzorg gebeld en gevraagd of het een probleem was dat ons bed 60 cm was, en dat ik een z'huis bevalling krijg, en dat vriend het bed zou verschonen, en toen werd mij verteld dat ik dan geen klossen hoefde te halen. Maar met de intake kwam er dus iemand anders, en die vond het dus wel echt nodig, ivm hulp geven met borstvoeding en het temperaturen en checken van mijn 'onderste' . Maar ja ik heb nu zoiets van, als ik geen lagere klossen kan regelen, en ook geen houten blokken ofzo (ga er geen geld aan uitgeven in ieder geval) dan is het jammer dan...dan heb ik mijn best gedaan hoor, maar ik ga geen trapje naast mijn bed zetten want het wiegje hangt er ook al naast, en de deur zit gelijk al naast het bed, dat is gewoon te gevaarlijk en wordt ook veel te krap!
Ons bed is nu vanaf de bovenkant van het matras ongeveer 90 cm van de grond met klossen. Is toch veel te hoog lijkt me! Wij lagen hier helemaal in een deuk!
Bij onze thuiszorg hebben ze klossen in drie maten: 20, 25 en 30 cm. Mijn logeerbed staat nu ook op 90cm. Ik ben er nog niet in geweest (durf ik ook nog niet), maar tegen die tijd zal het wel goedkomen met een trapje erbij. Verder lig ik gewoon lekker in mijn eigen bedje dat standaard op 70 cm staat . Groetjes, Josien
Hier geen klossen onder het bed hoor.. t was ook niet nodig zeiden ze tijdens de intake omdat ik tog in het ziekenhuis wil bevallen.. t wordt wel aangeraden zei ze, maar t is niet verplicht! dus ik plaats ze niet!
vaak worden er ook lege bierkratjes onder het bed geplaatst als klossen niet passen ......... Hier is het wel verplicht ...Ik ga ook in het ziekenhuis bevallen maar als het goed is wel direct weer naar huis en dan moet je bed verhoogd zijn ....volgens de arbowet .......