Hcg 61

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Kaaat, 27 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.052
    941
    113
    Vrouw
    Hai Dames,

    Even een vraagje, misschien stel ik me aan maar ben erg onzeker..

    Ik heb 15 oktober een tp gehad na ICSi en nu 12 dagen later een bloedtest, nu was de uitslag dus 61. Ziekenhuis zei het is niet heel hoog maar goed voor dit termijn, volgende week nog eens prikken dan zien we of het goed stijgt.. Dus ze waren positief en ik ook wel hoor, maar toch denk ik stiekem had het niet al boven de 80 moeten zitten nu..

    Heb totaal niet het gevoel dat ik ongesteld ga worden wat ik bij me miskraam wel had, dus voel me daarin wel zekerder.. Maar had gister ochtend en vanochtend na het inbrengen van de bollen wel wat bruinverlies gehad wat bij het inbrengen van de middag bollen alweer bverdwenen was en daarna ook niet meer gezien.. Hier wordt ik natuurlijk ook onzeker van..

    Wie helpt of kan mij een beetje geruststellen, is 61 op dag 12 oke?
     
  2. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    TP datum zegt niet zo veel, belangrijker is te weten hoeveel dagen na de punctie je nu zit.

    Gemiddels nesteld een emmy 4 tot 9 dagen NA de punctie (punctiedag niet meegerekend).
    4 dagen is heeeeeel snel, 9 dagen is aan de late kant. Maar er zijn ook dames die nog later de innesteling hebben (ik noem een Klingel, die kreeg eerst te horen: niet zwanger aan de hand van haar HCG. Toch is haar dochter onlangs 1 geworden.)

    HCG verdubbeld zich om de dag, bij de 1 wat sneller, bij de 1 wat langzamer.

    Op hCG waarden gedurende de zwangerschap kun je kijken dat er veel verschil zit in wat normaal is.

    Ik zelf had bij 17 dagen na punctie op 196.
    Als jij een dag 3 embryo hebt gehad kan jij straks wel rond hetzelfde aantal zitten.

    Maar ook als je waarde wel lager blijkt dan die van mij, dan hoeft dat nog niets te zeggen.

    Sterkte met afwachten!
     
  3. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.052
    941
    113
    Vrouw
    Dankjewel! Ik zit nu idd 15 dagen na de punctie en ik weet dat het enigste wat ik kan doen is afwachten, maar is wel heel moeilijk.. Maja dat weten we allemaal!

    Dankjewel voor je antwoord!
     

Deel Deze Pagina