Wat me overkomen is weet ik niet, kan op internet uiteraard ook niet veel helderheid krijgen. Rond 7 januari had ik dus moeten menstrueren, alle klachten gekregen en zwanger zijn. Maar.... gisterenavond ineens trekkerig krampen in de buik. Ik naar toillet, en wat druppels bloed met wit slijmpropje. Hele erge krampen en na een uur was het "bloedden" voorbij. 10 uur later, vanochtend dus begon ik weer te bloedden en uit hygiënisch oogpunt verschoon ik me niet omdat ik zoveel vloei. Wat wil mijn lichaam laten weten. Oh ja alle testen waren tot aan dit negatief maar bij mijn eerste dochter testte ik ook pas rond 8 weken positief.
Ze bedoeld volgens mij. uit hygiënisch oogpunt verschoon ik me , ze vloeid niet veel dus het had niet gehoeven omdat er weinig bloed was .
Niet een innestelingsbloeding? Dat je ei later is geweest dan gedacht? En je daarom ook nog niey positief test? Is je cyclus regelmatig?