helluuuuuuuup!

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door SweetMammie, 15 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ik ben nu 4 dagen overtijd en nog steeds niet ongi... maar heb gisteren ook een test gedaan maar die was negatief, was ik te vroeg met testen of niet?

    ik heb ook last van witte vlokken in de urine en veel afscheiding in me slip en veel last van stemmingswisselingen... zou het nou toch zo zijn dat ik misschien zwanger ben?
     
  2. Harmless

    Harmless Fanatiek lid

    14 okt 2006
    1.986
    0
    0
    Zuid-Holland
    Het zou kunnen dat je toch zwanger bent en inderdaad te vroeg getest hebt. Nog een paar dagen wachten en blijven de :evil: :evil: nog uit, nog een testje tegenaan gooien. Doe dit preferable met ochtend urine en als je de urine opvangt en met je teststaafje roert heb je de meeste kans om HCG op te vangen. (En dat is waar zo'n testje op aanslaat.)

    Suc6!
     
  3. Jente

    Jente Actief lid

    18 feb 2007
    273
    0
    0
    Heb je altijd dezelfde cyclus? Zo ja, dan moet een test nu betrouwbaar zijn. Maar er kan altijd en uitzondering zijn. Anders over een paar dagen nog eens testen.

    Stemmingswisselingen zeggen niet alles. Ik heb hier juist last van wanneer ik ongesteld moet worden. Tijdens mijn zwangerschap had ik nergens last van.

    Jente
     
  4. Loess

    Loess Actief lid

    14 feb 2007
    267
    0
    0
    je kan er helemaal nixx van zeggen, helaas :D
    ik was 20 dgn overtijd en had allerlei dingen, zere borsten, veel plassen, vlokjes in urine, veel afscheiding, stemmingswisselingen etc.. en ben ik woensdag ongi geworden.
    je lichaam neemt je soms egt zwaar in de maling en je wordtd er zelf helemaal gekk van :confused:
     

Deel Deze Pagina