Nu ben ik het echt kotsbeu. Gisteren 2 literfles Coca Cola gekocht voor tijdens de bbq met vrienden. Zaten zeker nog 4 glazen in en neem net een glas en denk je dat de prik er nog in zat? Baal er echt van gebeurd altijd heb van alles geprobeerd: dop strak dop los, liggend staand grrr HELP!
2 liter flessen koop ik nooit om die reden, en zou het gewoon binnen 2 dagen opmaken. Weet trouwens niet of het tijdens die bbq lang buiten de koelkast heeft gestaan?
Inderdaad kleinere flessen kopen. Hier nooit problemen (wel een ander merk), terwijl we best lang over een fles doen.
Op z'n kop in de koelkast. Ik ben in m'n uppie en zet frisdranken altijd op z'n kop. Prik blijft er hier zeker minimaal 2 weken op zitten. Doordat hij op z'n kop staat kan er geen lucht bij komen. Hetzelfde doe ik trouwens met bijv pot appelmoes. Als ik hem gewoon in de koelkast zet dan zit er vrij snel schimmel bij de rand. Wanneer ik hem op z'n kop zet niet. Kan er zo best lang mee doen.
Heb alles geprobeerd buiten de koelkast bewaren maakt geen verschil. Fles heeft hele tijd in de koelkast gestaan (gewoon binnen gevuld.) Heb net een klacht gemeld op klacht.nl want de afgelopen 4 maanden is het niet anders dan slechte cola daarvoor veel minder last van!
wij kopen om die reden dus nooit 2liter flessen. hubby drinkt die prikloze bende gewoon, maakt hem niks uit. maar na 1 dag hoef ik de cola al niet meer. zonde vind ik het. mijn oplossing: freeway cola flesjes(6st) van Lidl. goedkoper en t heeft geen tijd om prikloos te worden aangezien het kleine flesjes zijn
hier nooit problemen maar ik koop 1.5l flessen en die is binnen 2 dagen op, soms het laatste beetje zonder prik maar dat is minimaal. als je het niet vaak drinkt blikjes kopen als ze in de aanbieding zijn?
Om die reden staat er nu een blikje cola naast me. Ik ben het met je eens en ook ik gooi vaak cola weg, zo zonde! Ik heb coca cola meteen een email gestuurd met deze vraag
Kleine flesjes of zelfs blikjes nemen. Dan hoef je nooit (veel) meer aan te breken als opgaat. En die 500ml flesjes zijn ook nog handig als je een dagje weggaat ofzo.
Ik wacht altijd op die aanbiedingen van de Sisi, Pepsi en 7-Up....72 blikjes voor 14,95! Altijd prik en de visite kan altijd kiezen.......
Geen 2 liter flessen meer kopen. De literfles van glas blijft het langst goed. We hebben anderhalve literflessen maar deze is in een avond op. 500ml flesjes vind ik helemaal niets, dan liever blikjes.
Inderdaad de glazen flessen kopen. Glas is niet poreus en plastic wel. De goede supermarkt of slijter kan deze zo voor je bestellen.
Ik verbaas me over de reacties. Ik koop altijd 2 liter flessen, doe er rustig 2 weken mee, maar de prik gaat er hier niet af. En geloof me, ik doe er niets bijzonders mee.