Hoe lang drinken?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door DaisySanches, 24 mrt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Vraag oma gewoon even wat zij zelf doet als ze dorst heeft. Neemt ze dan een slok of wacht ze tot het koffietijd, luchtijd, theetijd is?
    Dat maakt het waarschijnlijk een stuk duidelijker. (En er zijn volwassenen die hun dorst inderdaad uitstellen. Dan wordt het uitleggen een stuk lastiger.)
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Daarom moet je ook nooit klakkeloos naar regels kijken, maar altijd naar het WAAROM van iets. En om uitleg vragen als je iets niet snapt.
    Want uiteindelijk, ook met dat klokkijken: er zijn babies die het beter doen als alles op de klok gaat (het zijn er misschien niet veel, maar ze bestaan wel). Net zoals het ene kind meer behoefte heeft aan vaste regelmaat en rituelen als het andere. 't Zijn eigenlijk net mensen hoor, die babies.
     
  3. AnneLiesje

    AnneLiesje Fanatiek lid

    4 dec 2006
    3.241
    0
    0
    @DM, je laatste zin, geweldig! Dat zouden meer mensen zich moeten realiseren! Het zijn geen voor-geprogrammeerde robots, zoals velen denken.
     

Deel Deze Pagina