Hoe voelt toeschietreflex?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Domino85, 5 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Domino85

    Domino85 Bekend lid

    17 okt 2007
    700
    0
    0
    Chemisch analist
    Nou de vraag staat er al; Hoe voelt toeschietreflex?

    Had altijd het idee dat ik het niet voelde, maar sinds een poosje valt me op wanneer Thijmen drinkt ik onzettende jeuk onder mijn oksels krijg, is dit nou mijn toeschietreflex? :(
     
  2. SheDevil

    SheDevil Fanatiek lid

    13 dec 2006
    1.617
    1
    38
    Rotterdam
    zou kunnen, ik ervaar het als een soort heel prikkelend effect bij en in mn tepel.
    als je eerst niets voelt als hij drinkt en hij gaat ineens goed drinken dat de melk goed toeschiet, dan op dat moment voel je aan de andere kant ook vaak de melk toeschieten, dus dat jeukende prikkelende gevoel.
    als je het zkr wil weten, moet je even kijken als je het voelt, dan zie je de melk eruitkomen ;)
    zonde trouwens, want bij mij loopt er zo 20/30 cc weg!
     
  3. Lara1978

    Lara1978 Bekend lid

    14 nov 2007
    614
    0
    0
    Prikkelend gevoel inderdaad, zo zou ik het ook omschrijven.
    Meestal voel ik het 30 sec (soms langer) na het aanleggen. In het begin voelde ik nauwelijks wanneer ik toeschietreflex had maar nu voel ik het steeds beter.
    Bij mij loopt er trouwens geen druppel weg, mijn borsten zijn inmiddels aardig 'zindelijk' (ik geef ook al bijna 1 jaar borstvoeding :D ).
     
  4. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Ik voel het als een 'warme druk' in mijn borst naar de tepel toe.
     
  5. SheDevil

    SheDevil Fanatiek lid

    13 dec 2006
    1.617
    1
    38
    Rotterdam
    hahah zindelijk :p
    maar in het begin voelde ik het ook niet, maar idd nu steeds beter.
    qua lekkage heb ik alleen last als het over de eettijd is of als ze dus drinkt aan de andere borst.
    voorheen was het echt heel de dag door compressen verschonen, pfff :p
     
  6. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    Ik voel het als een soort stroomstootje, maar dan heel licht. Voel het ook wel eens als ik niet aan het voeden ben :( Maar dat wordt geloof ik wel minder!
    En zindelijk, idd nu je dat zegt, ik 'lek' steeds minder!
    Heb ook minder vaak knettervolle borsten.
     
  7. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hier hetzelfde, prikkend, stekend gevoel, soms alsof er iets samentrekt, maar dus gewoon in m'n borsten, rond m'n tepels. Zou me wel voor kunnen stellen dat je het bij je oksels nog voelt, dat het gevoel daarheen wegtrekt...
    Ik heb het hier vanaf dat m'n productie goed op gang kwam (2e-3e dag) gevoeld. Ook hier steeds minder last van lekkage, ;) Was wel zonde vaak: ik heb de compressen wel eens gewogen en op z'n heftigst zat er dan 50-60 cc in! Dan droop het ook zo de compressen uit trouwens :( Lekte het nog zo erdoorheen m'n bh en kleren in...
    Maar steeds minder last van en idd ook steeds minder last van die enorm volle borsten, terwijl Thirza er wel steeds meer uit lijkt te drinken, ;)
     
  8. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    ik noem het altijd tietenkramp hahahah ik voel alles prikkelend samen trekken in mijn borst en tepels.
    Nog steeds kan ik het behoorlijk voelen! Mijn borsten lekken dan niet meer hoor.
     
  9. Konijn

    Konijn Niet meer actief

    Ik voel het als een warm, trekkend gevoel. Overigens is het de laatste tijd pas echt heel duidelijk. Ik voel het nu precies wanneer de melk eraan komt, terwijl ik er eerder geen touw aan vast kon knopen. Handig hoor, om er na negen maanden eindelijk een beetje vat op te krijgen... ;)

    Ik las ook nog iets over lekken bij de reacties: hier al een heel tijdje geen lekkage meer. Alleen als ik voor de klas sta heb ik voor de zekerheid soms nog zoogkompressen (wil namelijk echt niet het risico lopen dat ik daar met twee natte plekken sta), maar die zijn overbodig.

    Je hoort wel van die verhalen over vrouwen die toeschietreflexen krijgen als andere baby's huilen... Ik krijgt ook als mijn eigen dochter huilt nog geen toeschietreflex, alleen als ze aan de borst hangt. (Lastig met afkolven, dat lukt dus ook alleen als zij aan de andere borst hangt... en het kolfapparaat is voor haar een superinteressant speeltje. Ik heb het kolven dus maar opgegeven...)
     
  10. yake

    yake Fanatiek lid

    25 jun 2006
    2.791
    0
    0
    De eerste twee maanden voelde het erg pijnlijk aan, soms echt kiezen op elkaar! Daarna eigenlijk nooit meer gevoeld, terwijl ik wel altijd genoeg melk had!
     
  11. Alita

    Alita Niet meer actief

    pff ik voel niks... maar geef ik nog niet zolang bv
     
  12. SheDevil

    SheDevil Fanatiek lid

    13 dec 2006
    1.617
    1
    38
    Rotterdam
    dat had ik idd toen ik eens aan de telefoon zat met een vriendin en haar zoontje, zelfde leeftijd als mijn dochtertje, zat te jengelen op de achtergrond, terwijl mijn eigen dochtertje lag gewoon op bed! :)
     
  13. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Hier ook een prikkelend gevoel rond de tepel, vooral als Sasha een tijdje niet gedronken heeft.

    Gister kneep Sasha heel hard in mn tepel, ze was niet aan het drinken ofzo, ze had toevallig mijn tepel te pakken en ja hoor, voelde het toen ook.

    Mijn puppy's zijn ook al een tijdje zindelijk.
     
  14. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    ik had het vanaf het begin eigenlijk
     
  15. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Hier ook nog nooit iets gevoeld hoor meid!
    En toch een tijdje borstvoeding gegeven ;)!
    Heel enkele keer een kriebel, maar die heb ik ook weleens als ik niet voed ;)!
     
  16. MacG

    MacG Bekend lid

    3 mrt 2009
    538
    0
    0
    Oh, bij mij is het echt heel duidelijk. Het doet ook een klein beetje zeer eigenlijk, alsof er een knijper op m'n tepels staat. Ik voel het trouwens vooral in de borst waaruit ik niet aan het voeden ben.
     

Deel Deze Pagina