Hoelang zwanger

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Sarahhhh, 9 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Ja maar de clearblue was met middag urine en de andere met ochtendurine. Ik dacht stel het is wel zo. Dat t miss nog te vroeg is om met middag urine te testen. Maar als ie dan straks weer negatief is weet ik dat t echt niet zo is
     
  2. Doornroosje94

    Doornroosje94 Fanatiek lid

    13 okt 2017
    1.229
    1.190
    113
    Vrouw
    De kv test geeft de laatste tijd best vaak valse streepjes
     
  3. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Hmm.. ik kijk wel even. Maar kan dat geen kwaad nu al in een potje plassen en pas later testen?
     
  4. Mj89

    Mj89 Fanatiek lid

    28 nov 2011
    2.591
    655
    113
    Groningen
    Nee, dat kan geen kwaad. Ben benieuwd naar je test zometeen.
     
  5. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.479
    5.839
    113
    Misschien kun je beter de Predictor Early halen. Die is heel betrouwbaar en gevoelig.
     
    Proudmommy4 vindt dit leuk.
  6. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    De KV testen zijn gevoelig maar geven de laatste tijd vaak valse strepen. Je kunt het beste een predictor early of express halen. Die zijn het gevoeligst en betrouwbaarst. Als daar geen streep op staat ben je écht niet zwanger. En ja je kunt nu je urine opvangen en bewaren.
     
  7. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Bedankt voor je tip ik zal kijken of ik hem kan vinden! Anders gaan we voor de kv testen. Heb ik eigg nog nooit valse testen mee gehad.

    Als de eerste test dus echt een valse test was. Ben ik best een beetje teleurgesteld. Ik weet dat het de tijd nog niet is. Maja je schrikt wel even natuurlijk. Maar doordat mn cyclussen zo lang waren toen ik een bijna een jaar gestoot was (36-63-85-21-37) dacht ik wel dat er iets niet goed was. Dus als je dat denkt de hele tijd en dan zon test ziet ben je wel een soort van opgelucht dat t dus wel kan. Dus als t nu een valse test was ben ik wel even in een dipje
     
  8. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Gebaseerd op antibiotica in februari en eventueel een innesteling vorige week dan zou de test ondertussen ook al knallen van middag urine. Je schreef al eerder bijna zeker te weten zwanger te zijn, die gedachte kan ook een boel klachten veroorzaken. De stress rondom.
     
  9. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Meid, niemand geeft je die garantie. Ook niet de dames met een hele mooie cyclus. Er zijn vrouwen die 2 kinderen hebben en voor de derde alsnog in de mmm belanden.

    Het commentaar is hard. Sorry daarvoor.
    Maar echt......het voelt zoveel fijner om er samen voor te gaan. Kun je met je vriend geen peildatum afspreken? Zou hij daarvoor open staan? Zodat je eerlijk aangeeft hoe graag je het wilt en geef hem eens een zomer lang de tijd om daar over na te denken.
     
  10. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Maar Meis, je bent aan de pil! Is het nou echt niet eens een slim plan om hier eens over te gaan babbelen met je vriend of jullie aan kindjes kunnen beginnen of met je huisarts over hoe je hier op een gezondere manier mee kunt leren omgaan?

    Als ik eerlijk ben kom je wat dit betreft niet heel erg nuchter over, dat is toch niet prettig zo voor je?
     
    Proudmommy4 vindt dit leuk.
  11. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.933
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Maakt niks uit dat het middagurine was.
    Als de kv test echt had gereageerd op hcg had de cb dit (zelfs met middagurine) echt aan moeten geven.

    Over je verdere situatie zeg ik niks meer want dat helpt/werkt toch niet. Iets met plaat voor het hoofd.

    Succes met testen vandaag.
     
  12. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Jaa ik snap jullie ook wel. Maar ik was er ook echt helemaal niet mee bezig.
    Echt niet. Slik me pil al zeker een half jaar goed nu. Elk pilletje nog netaan niet op het zelfde tijdstip. En ik was er helemaal niet mee bezig want ik was ook gewoon ongesteld geworden. Ik dacht eerlijk gezegd dat het gewoon kwam door mn menstruatie de week ervoor

    Zelfs toen ik de buikpijn en rugpijn had. Ik zat bij een vriendin. En ik klasgde over de pijn en ze zei. Kan je niet zwanger zijn ik had dit ook. Ik zei toen nog nee dit kan helemaal niet eens want ik zit aan de pil en had van de week nog mn pilbloeding.

    Ze bleef maar zeggen van ga nou testen. Je weet t niet. Dus ik de dag er na een test gehaald en dat was die wat posifief was.

    Maarja ik zal er met mijn vriend over praten. Ik wilde het trouwens nu ook niet echt want ik ga binnenkort weer beginnen aan een studie. Die twee tot drie jaar duurt. Dus me plan was sowieso al om het daarna pas te proberen.
     
  13. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Ik denk oprecht dat je heel ongelukkig gaat worden als je zo lang wacht... volgens mij is de wens er echt maar durf je er niet volledig aan toe te geven en voor te gaan. Ik ken je natuurlijk niet maar getuige je topics trek ik toch die conclusie. Ga bij jezelf te raden en denk goed na over wat jij (en je vriend) echt wilt. Er zijn genoeg mensen die een baby hebben én studeren ;).
     
  14. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.041
    2.727
    113
    Vrouw
    Nou....Als je dan nu nog even met condoom seks hebt wanneer je ab slikt dan ben je al een eindje op weg in de goede richting.

    Maar ben gewoon eerlijk in je berichten. Dat scheelt zoveel ergernis!

    Die testen zijn helaas vaak vals. Je bent niet zwanger. Als jij dalijk nog een test wilt doen moet je het zelf weten maar mijn advies zou zijn om je het geld en de moeite te besparen
     
    Sado en bozoe vinden dit leuk.
  15. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Je wil dus graag door de pil heen zwanger worden, zodat je weet dat je zwanger kan worden? Wat is de reden dat jullie nog gewoon samen voor een kindje gaan? Als je vriend dit allemaal weet en er dus bij is als je test, is hij dus niet anti-baby? Als je door de pil heen zwanger wordt, is het niet anders maar het is altijd beter als een baby verwekt wordt in een hormoon-vrij lichaam.
     
    nizzie86, Proudmommy4 en Sado vinden dit leuk.
  16. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Tja als je al tegenover je zelf niet eerlijk bent over je wens en hoop, dan weet ik t ook niet. Ik wens je alle succes :)
     
    RoGiJuLi en Sado vinden dit leuk.
  17. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Of ben je bang dat je niet zwanger kan worden als je er echt voor gaat en hoop je dat het je verrast?
     
  18. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.479
    5.839
    113
    Het komt op mij over alsof je een beetje met jezelf in de knoop zit wat betreft je kinderwens. Ik weet dat je twee jaar geleden er wel voor bent gegaan samen met je vriend toch? Uiteindelijk besloot je weer aan de pil te gaan vanwege omstandigheden las ik. Ik weet natuurlijk niet hoe oud je bent? Of jullie een stabiele situatie hebben (eigen huis, inkomen etc.), maar er zijn genoeg studerende moeders. En nee het is niet ideaal maar het lijkt me beter om er dan samen met je vriend voor te gaan en jullie schouders onder de situatie te zetten i.p.v. te hopen dat je door de pil heen zwanger raakt.

    Wat zegt je vriend allemaal over deze situatie? Baalt hij ook dat de test negatief is?
     
  19. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Eerst even testen...ben benieuwd :)
     
  20. Sarahhhh

    Sarahhhh Niet meer actief

    Dokter was dus toch een goed idee. Getest. Negatief. Ook blaasontsteking was t niet. Donderdag terug komen. Hij had t over een buitenbaarmoederlijke zwangerschap of de kans dat het zo was maar nu niet meer ofzo.

    Donderdat gaat hij alles nog een keer chexken
     

Deel Deze Pagina