Hoi allennnn!

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door shiva24, 21 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. shiva24

    shiva24 Lid

    21 okt 2008
    57
    0
    0
    hoi dames,

    ik ben 24jr en Ik ben 2 jaar al gelukkig getrouwd en willen graag onze geluk vergroten met een wondertje!
    Ik heb eigenlijk een ingewikkeld verhaal, mijn manneke werkt in t buitenland waardoor hij ook vaak weg van huis is, ik kan zeggen van die 2jaar zijn we zo'n jaartje samen geweest, ik zal dit maar moeten volhouden tot volgend jaar want dan eindigt t project zodat hij weer altijd bij me kan zijn.
    Doordat we niet al te vaak samen kunnen zijn maakt t zwanger worden voor ons nog moeilijker, ik heb van alles geprobeerd ovulatietestjes op de dagen seks gehad wanneer mijn eisprong zou moeten zijn, na de seks beetnjes omhoog enzo maar helaas zonder resultaat :cry: ik word er soms zo verdrietig van maar geef de hoop niet op en probeer t altijd nog tot t ons lukt!

    M'n zuster heeft 1 van de eileiders weg moeten laten halen door een cyste, toen ik dat hoorde schrok ik me kapot, want t kan erfelijk zijn had ik gelezen.
    En de verschijnselen ervan had ik ook, pijn bij seks, dikke onderbuik en lichte krampen en mijn menstruatie verliep altijd erg pijnlijk kon me bed niet uit van de pijn!
    Dus meteen naar de HA gestapt en verteld, die verwees me door naar en Gyn waar ik een inwendige onderzoek kreeg dmv een echo, een grote opluchting alles was goed, geen cyste of andere verklevingen te zien.
    Maar hij raadde me aan om de pil te gaan gebruiken voor mijn klachten, t kon misschien endometriose zijn (dit beinvloed ook je vruchtbaarheid)
    er was niks te zien maar hij zei voorkomen is beter dan t te hebben en moest gewoon stoppen wanneer m'n manneke weer bij me zou zijn en onze kansen gewoon weer te proberen, hij zei dat t verhaal van t "ontpillen" onzin was? dus slik ik nu sinds eind aug de Stediril 30 en denk er aan om te stoppen na deze strip want in December komt m'n manneke weer.

    Nou dit is ongeveer m'n verhaaltje, graag zou ik tips van de zwangere dames willen wat onze kansen zou kunnen vergroten.

    Veel liefssssssssssss ;)
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Hoi Shiva welkom hier en ik duim mee dat jullie snel een groots klein wondertje kunnen verwachten!
     
  3. shiva24

    shiva24 Lid

    21 okt 2008
    57
    0
    0
    dankjewel Patroeschka!

    liefss
     
  4. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

  5. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Welkom op het forum :D
     
  6. shiva24

    shiva24 Lid

    21 okt 2008
    57
    0
    0
    Eleni en Senna04 jullie ook bedankt dames!
    denk dat ik veel kan leren van deze site ;)
     
  7. wolly

    wolly Niet meer actief

    Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst.

    Veel succes met zwanger worden en hopelijk is het snel raak.

    Liefs wolly :)
     
  8. shiva24

    shiva24 Lid

    21 okt 2008
    57
    0
    0
    dankjewel wolly
    ik hoop dat ook al jaaaaaaaaaaren :(
    ma ja moet de moed niet opgeven

    liefsss
     
  9. Thomie

    Thomie Actief lid

    2 okt 2008
    297
    0
    0
    West-Vlaanderen
    Welkom

    Ik wens jullie veel succes met het proberen zwanger te worden.

    [​IMG]
     
  10. shiva24

    shiva24 Lid

    21 okt 2008
    57
    0
    0
    Dankje Thomie, wens jou ook veel succes!
     

Deel Deze Pagina