Hoi hoi

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door mama ien, 30 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama ien

    mama ien Lid

    29 jul 2013
    25
    1
    0
    Ik werk in de diervoederadditieven
    Zwijndrecht
    Hallo iedereen,

    Ik zal me even voorstellen. Ik ben mama ien en heb een zoontje van bijna 2,5 jaar. Daar ben ik echt dolgelukkig mee. Alles liep uiteraard niet op rolletjes maar daar zijn we allemaal helemaal bovenop gekomen.

    Nu wilde we proberen om weer zwanger te raken eind 2012, en dat lukte na een paar maanden, alleen helaas zat er te veel vocht rond het hartje dat het uiteindelijk gestopt was rond 10 weken. En had ik in februari 2013 een miskraam.

    Nu wilde ik niet meteen weer aan de slag zeg maar na de miskraam. Ik wilde het even een plekje geven. Na de miskraam had ik echt een ongelooflijke onregelmatige cyclus, en nu was ik laatst toch vrij laat (wat eigenlijk niet raar was) had nog een test liggen en hebben die toch maar uitgevoerd. Wat blijkt zwanger!

    Dus ben er helemaal blij mee, niemand weet het nog hoor, alleen mijn vriend en ikzelf natuurlijk...
    Maar vond het wel leuk om ervaringen te delen hier op een forum. Ben er nog niet zo heel erg bekend mee maar ga mijn best doen!
     
  2. CreaBea87

    CreaBea87 Actief lid

    5 jun 2013
    230
    0
    0
    Gefeliciteerd! Wat fijn dat je weer zwanger bent.
     
  3. mama ien

    mama ien Lid

    29 jul 2013
    25
    1
    0
    Ik werk in de diervoederadditieven
    Zwijndrecht
    Dank je wel!!
     

Deel Deze Pagina