Hoofdje baby

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door mammie1982, 7 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mammie1982

    mammie1982 Fanatiek lid

    25 aug 2010
    1.459
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo verloskundige,

    Gister was mijn man met de baby aan het lopen en hij droeg haar op zijn schouder. Met haar hoofdje op zijn schouder.
    Plotseling gleed ze met haar koppie van zijn schouder en klapte haar hoofdje opzij en naar voren. Mijn man schrok zich helemaal kapot en ving met zijn andere hand het hoofdje op en legde haar terug op zijn schouder. Ze is erg sterk in haar nek en werpt zich soms opzij maar laat zichzelf dan ook weer los.

    Hoeveel kan een baby nekje hebben? En kan dit kwaad? Wat kunnen de gevolgen zijn als het nekje naar voren of achteren klapt?

    We zijn heel erg bezorgd nu. We gaan haar niet meer zo dragen tot ze haar hoofdje rechtop kan houden, hoewel het wel een veel gebruikte houding is voor baby's.

    Alvast bedankt!
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    zo'n nekje kan heel wat hebben hoor, het gebeurt iedereen wel eens bij een baby, als je het kindje zo draagt. Je kunt ook met je een vinger van de hand waarmee je het ruggetje steunt het hoofdje steunen. Dan voorkom je het.

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina