HSG onderzoek bang !!

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Pluisjee, 15 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Hoi meiden ,

    Zit nu bijna voor nod , maar als ik niet zwanger ben dan krijg ik binnen 3 weken ( na ongesteld voor eisprong) een HSG onderzoek.

    Maar ik hoor dat dat best wel pijn doet klopt dat ?

    Ik ben nu al een beetje bang ;):)
     
  2. vogel

    vogel Actief lid

    23 okt 2009
    276
    0
    0
    Gelderland
    Het verschilt zo ontzettend van persoon tot persoon. Probeer niet teveel horror verhalen te lezen, want de positieve verhalen worden vaak niet op internet geschreven.

    Ik vond het erg pijnlijk, maar dat had niks met de HCG te maken, ze kregen het maar niet voor elkaar met de eendenbek. Toen die eenmaal op de juiste plek zat, vond ik het prima te doen. Ik voelde me baarmoeder wel wat samentrekken door de vloeistof, maar het duurt maar heeel kort.

    Sterkte alvast!
     
  3. Noux

    Noux Fanatiek lid

    15 sep 2012
    1.281
    1
    38
    Ik heb maandag een HSG gehad.
    Ook ik was erg bang.. (mede door een eerdere poging).
    Ik heb hele erge krampen gehad tijdens de behandeling zelf, maar die duurt maar een minuut of 2. Toen ze stopten met het inspuiten van de vloeistof was die pijn ook gelijk weg! Nou kwam de kramp bij mij waarschijnlijk vooral omdat mijn linkereileider dicht zit. Gister nog af en toe een beetje buikpijn gehad.
    Ben wel blij dat ik het heb gedaan!

    Ohja.. Ik heb een uur voor de tijd een Ibuprofen 400 genomen!

    Succes meid!!
     
  4. tlc81

    tlc81 Bekend lid

    22 jan 2012
    684
    127
    43
    Ik vond het prima te doen.
    Een uur voor de tijd 1 gram Paracetamol en een Ibuprofen ingenomen. Fijn is anders, maar het is ook zo weer over (mits er geen verklevingen zijn). De dag zelf nog wat krampen en bloedverlies gehad, maar kon ondertussen gewoon de hal verven ;)
    Iedereen ervaart het anders, maar met flink stressen word het niet minder pijnlijk....
     
  5. Lotteke1980

    Lotteke1980 Bekend lid

    23 aug 2010
    581
    15
    18
    Vrouw
    Fijn is anders, maar probeer niet opzoek te gaan naar horror verhalen. Positief aan de HSG; je hebt hierna 3 maanden een verhoogde kans op zwangerschap.
     
  6. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Dank jullie wel meiden doet me een beetje hoop geven.

    Alleen denk ik dat het niet meer nodig is want ik heb een positieve zwangerschapstest gehad morgen dus een digi test doen dan geloof ik het pas echt!!

    Maar schok toen de ferti arts me belden en idd die horror verhalen maakte me bang.

    heel veel succes nog meiden

    xx
     
  7. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Hoi ik was ook heel bang en heb nagenoeg geen pijn gehad. Ik heb wel een uur ervoor twee aleve genomen. Succes en hopenlijk valt het bij jou ook mee. Volgens mij valt het vaker mee dan tegen
     
  8. Huis van Puck

    Huis van Puck Fanatiek lid

    30 jul 2010
    1.415
    52
    48
    Pluisjee....wat goed! Gefeliciteerd hoor!!! gaaf!
     
  9. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    #9 Babke, 16 mei 2013
    Laatst bewerkt: 16 mei 2013
    Oh ja! Gefeliciteerd!!
    Had heel je reactie nog niet gezien ;)
     

Deel Deze Pagina