huilend wakker worden

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door ssanne, 23 feb 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ssanne

    ssanne Lid

    28 dec 2008
    46
    0
    0
    hallo

    mijn zoontje van ruim 8 maanden wordt bijna altijd
    huilend wakker. Ik moet hem altijd 10 min troosten voordat hij
    weer rustig is. Bij wie is dit nog meer het geval? en waar kan
    dit aan liggen? :rolleyes:

    groetjes
     
  2. rodelief

    rodelief Fanatiek lid

    14 feb 2008
    1.527
    0
    0
    Waar het aan ligt weet ik niet maar als meneer hier huilend wakker word betekend het eigenlijk dat hij nog niet echt uitgeslapen is. Als hij begint te praten dan pas is hij echt goed wakker.
    Misschien heeft ie naar gedroomd of mist zijn speentje?
     
  3. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Valt hij ook onrustig in slaap? Mijn zoontje wordt vaak brullend wakker als hij onrustig/huilend in slaap is gevallen.

    Ik laat hem dan even rustig liggen, maar steek even mijn hand tussen de spijlen door om een vertouwde hand op zijn lijfje te leggen..
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.234
    7.280
    113
    Vrouw
    Brabant
    Als Eva huilend wakker wordt is ze meestal nog niet uitgeslapen. Ik laat haar altijd even, daarna gaat ze kletsen en heel soms weer even slapen. Als ze van het kletsen weer gaat jengelen/huilen, haal ik haar uit bed. Als ik haar bij het eerste huiltje uit bed zou halen, zou ze een uur daarna nog humeurig zijn...
     
  5. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    Huilen/jengelen betekent ook hier dat ze nog niet uitgeslapen is. Lekker even laten liggen en vooral niet meteen eruit halen, want dan is het drama: huilen, chagrijnig, hangerig, etc. Als ik haar laat liggen, slaapt ze soms nog een half uur door, soms gaat ze na 5/10 min lekker liggen kletsen. Ze moet gewoon nog even wakker worden dan.
    Ik probeer het altijd te vergelijken met mezelf: als ik 's ochtends wakker wordt en eht gevoel heb dat ik nog niet uitgerust ben, voel ik me ook niet top en dan moet manlief ook niet meteen tegen me aan beginnen te praten bijvoorbeeld. Manier van kind om dat gevoel te uiten=huilen. Even blijven liggen en rustig wakker worden doet ook bij mij wonderen hoor ;)
     
  6. ssanne

    ssanne Lid

    28 dec 2008
    46
    0
    0
    hij wordt echt gillend wakker en wil eigenlijk meteen opgepakt worden. ik heb geprobeert hem te laten liggen maar dan wordt het alleen erger en ben ik nog langer bezig met troosten :(
     
  7. Kisbaba

    Kisbaba Fanatiek lid

    23 sep 2007
    3.211
    1
    0
    moeder, huisvrouw, en ik heb een B&B voor fietsgas
    Gezelligste stadje i
    Wanneer is dat huilen? Overdag of 's nachts?

    Het klinkt meer als dromen, geloof ik.
    Dat krijgen oudere baby's op een gegeven moment wel vaker.
    Jesse heeft het ook wel regelmatig. Dan ligt hij gewoon lekker te slapen en opeens keihard gillen. Soms is hij wakker, maar meestal huilt hij gewoon in z'n slaap.
    Proberen zo snel mogelijk wakker te krijgen, te troosten, rustig te krijgen en dan weer slapen.
    Onze oudste heeft het wel twee jaar lang heel heftig gehad. Heel lastig...
     
  8. ssanne

    ssanne Lid

    28 dec 2008
    46
    0
    0
    hij huilt altijd als hij wakker wordt, dus s'morgens als hij wakker wordt, meestal 7 uur, dan begint hij meteen met krijsen. Overdag ook als hij eventjes heeft geslapen dan is het ook meteen huilen.
     

Deel Deze Pagina