Hoiii Ik en mijn zoontje gaan tijdelijk 2 maanden ongeveer naar mijn schoonouders (vriendlief alleen de weekenden) nu blijf ik gewoon bij de doc hier maar wat zal ik voor Shaun doen? Een andere zoeken of deze houden?
Hangt er van af...hoe ver ben je van je eigen huisarts weg? Misschien kun je hem tijdelijk bij de huisarts van opa en oma onderbrengen?
Voor noodgevallen kan je daar zo wie zo wel terecht hoor! Anders bel je toch even en leg je de situatie uit. Zij kunnen je wel vertellen wat te doen.
30 minuten vind ik nog te overzien. Is je zoontje zo vaak ziek dat je een tijdelijke andere dokter nodig hebt? 2 maanden zijn echt zo om hoor!
Hij is niet vaak ziek nee gelukkig ik heb geen auto dus zijn 30 min als opa er is moet ik is het een 45 a 60 min afhankelijk van de bus/metro ga hun arts maar bellen en dan vragen
Denk niet dat ze dat doen, teveel rompslomp, dossier wat over moet enz..vind het ook niet zo nodig. Ik woon in gewoon in dezelfde stad als mijn ha maar ben ook 3 kwartier onderweg als ik erheen moet.
Bij spoedgevallen kan je altijd als passant aan komen, dat kost je rond de 38 euro, maar de rekening krijg je later door je verzekering vergoed. Je kan namelijk maar bij 1 huisarts ingeschreven staan. Als je zoontje medicatie oid heeft kan je wel aan je eigen ha vragen of die een korte uitdraai van het dossier wil maken en jezelf als incidentele patient bij de huisarts van je schoonouders laten inschrijven. Dan zijn ze wel alvast op de hoogte van zijn dossier, maar betaal je dus wel het passanten tarief. Vergeet ook niet om je tijdelijke adres bij je nieuwe ha door te geven, mits deze natuurlijk ook bij de verzekering is doorgegeven. Anders krijg je weer een rekening van het inschrijftarief omdat je adres niet met je verzkering overeenkomt.
Het hangt ervan of hij veel huisartsbezoek nodig heeft.. Ik zou het niet doen, zeker niet als je nu een fijne huisarts hebt... voor spoed kun je toch altijd terecht en anders moet je (in elk geval bij mijn huisarts) toch altijd een afspraak maken en heb je nog tijd om daar naartoe te gaan....
Waarom bel je niet even je huisarts op met de vraag wat zij je adviseren? Ikzelf denk dat ik gewoon mijn eigen huisarts zou aanhouden, maarja zo vaak kom ik er ook niet.
Sta je de komende maanden ook ingeschreven bij de gemeente dat je bij je ouders woont? Zo ja, dan kun je hem overschrijven, zo niet dan is het volgens mij niet eens mogelijk. Andersom vaak net zo, je moet namelijk een huisarts hebben die binnen een bepaalde afstand van je inschrijfadres woont.