Hi dames, Ook ik heb er sinds de 8e week erg last van, lig nu 3 weken in het ziekenhuis tussendoor 1 dag thuis geweest maar ging helaas mis en weer binnen 1 dag uitgedroogd.. Eergisteren sonde voeding gekregen maar deze kwam er telkens uit dus nu dmv drinkvoeding kleine beetjes proberen.. Hoop in ieder geval dat het snel wat minder word, mocht iemand nog tips hebben hoor ik het graag en hoop dat het bij iedereen snel stopt of in ieder geval minder word! Liefs
Wat ontzettend vervelend en wat lig je al een tijd in het zh. Welke medicatie krijg je? Evt vragen om duodenumsonde, dat is sonde die in je darm ligt en daardoor wordt je maag ontzien! Zou fijn zijn als je daarmee snel naar huis kunt! Veel sterkte!
Lieve dames, Ik meld me ook weer even aan. Ik heb inmiddels 3 ziekenhuis opnames achter de rug waarvan de laatste het ergste was.... Ik heb bij de laatste opname 14 dagen in het ziekenhuis gelegen. De eerste week van die opname heb ik ook alleen maar gebraakt ondanks het infuus. Mijn ketonen zakte maar niet en bleef schommelen op de 3 plus. Dat was echt een zware week. Je verwacht immers dat als je wordt opgenomen het iets beter zal gaan... Dat was bij mijn eerste 2 opnames tenminste wel het geval. Maar goed, daar zijn we ook weer doorheen Ik ben nu sinds 2 dagen thuis maar ben weer volop aan het braken. Van iets eten wordt ik misselijk dus ik hou het voorlopig alleen nog bij drinken (hele koude drinken). Maar dat komt er na een uurtje ook uit. Als het zo doorgaat ben ik bang dat een volgende ziekenhuis opname onvermijdelijk is.... Ondanks dat ik bij mijn zoontje ook HG had en tig keer was opgenomen vind ik dit zo ontzettend moeilijk. Het enige wat ik kan doen voor mijn gevoel is de dagen aftellen en hopen dat het snel voorbij gaat
Ik ben inmiddels ook weer thuis van de eerste opname. Flink opgeknapt en na 1 dag thuis alweer ziek. Bij mijn dochter was het iets heftiger. Maar ook dit is weer zeer zwaar. Ik probeer nu snachts op te staan om te eten en te drinken. Tip van het ziekenhuis om de maag vol te houden.
Vanilia, wat zwaar!! Heb je ondertussen een sonde gekregen? Vaak zit de hg rond de 10 weken op zijn piek, ik hoop dat je voldoende binnen krijgt om weer een opname te voorkomen. Wat betreft de ketonen is het normaal dat dat niet zo vlot meer bijtrekt, ketonen zeggen iets over in hoeverre je bent uitgedroogd. Ketonen zijn bewijs dat je vetten aan verbranden bent, je kan op gegeven moment door infuus nog zo goed in je vocht zitten als er weinig eten binnen blijft blijf je vetten verbranden en dus ketonen hebben.
Lasas, ze hebben 2 keer geprobeerd een sonde te plaatsen, maar het moment dat het slangetje mijn keel passeerde raakte ik zo erg in paniek dat ik het er zelf weer uittrok! Ik kreeg het zo benauwd en verstikkingsangst. De gyn zei dat ze het zouden proberen met een roesje zodat ik er niks van zou merken. Maar ook dat durfde ik niet aan.... Ik heb mezelf na die veschrikkelijke ervaring min of meer gedwongen om te eten zodat mijn ketonen zouden zakken en dat ging, wel erg moeizaam met toch nog braaksessies tussen door maar het is me wel gelukt. Wat betreft dat de HG rond de 10 weken op zijn ergst is kan kloppen want bij mijn 3e opname zat ik tegen de 9 weken aan en dat ene weekje naar de 10 weken toe was dramatisch in het ziekenhuis.... Bigflower, de klap is extra groot wanneer je denkt in het ziekenhuis opgeknapt te zijn terwijl als je thuis komt het bij wijze van spreken meteen alweer mis gaat. Het advies van het ziekenhuis is inderdaad steeds kleine beetjes blijven eten maar dit gaat bij mij nog steeds erg moeizaam omdat ik constant aan het braken ben. De nachten verlopen inderdaad iets beter. Het water wat ik dan drink kan ik tenminste binnen houden wonder boven wonder....
Vanilla en Bigflower, een dikke knuffel voor jullie! Het zo vreselijk zwaar waar je op dit moment mee te dealen hebt! Ik moet mezelf ook niet uitpoetsen, want ik zit ook op het randje van ziekenhuisopname. Gelukkig heb ik tot nu toe steeds een kleine opleving gehad als ik dacht dat het zo ver was... Dinsdag de eerste echo, mijn huisarts vind dat ik te voorbarig ben met mijn 8.3 week en wilde me terug zetten naar ongeveer een week minder ver. Ik hoop zo dat ze ongelijk heeft, want dan heb ik de stiekeme hoop dat het sneller wat draaglijker wordt!
Ik hoop dat het zo blijft lukken dan Vanilia, anders is met roesje idd nog optie als ze dat doen. Hier een gastroscopie gehad en mocht ivm zwangerschap toen geen roesje. Heb je nutritdrink geprobeerd?? Bigflower, ook jij veel sterkte! Pandorabeads, gelukkig tot nu toe geen opname, ik hoop zo voor je dat dat zo blijft! Ik hoop dat je gewoon de 8,3 weken bent, dat zou opluchting zijn!! Ik heb morgen weer controle, verlies nog regelmatig bloed en had gister ineens hele dag krampen en niet lekker, op moment dat ik wilde bellen, zakte het weer wat af gelukkig! Ik hoop dat ze weer even echo en derg maken, al ben ik ook bang nu niet vanwege hg, maar vanwege bloedingen in zh te belanden. Vorige keer bij bloeding zagen ze toen in urine ook ketonen voor zekerheid toen toch weer aan inf gegaan
Lief dat je er aan denkt Ketonen in urine, 3+??? Bizar!! Het ging echt goed, ik kom aan en drink best redelijk. Suiker laten prikken, ook netjes. Inf geplaatst, vulling gehad en in avond weer naar huis gegaan. Gister 1+ ketonen dus heeft toch wel geholpen. Bloedingen blijven angstig en zijn bang voor vroeg geboorte. Bij elke (heftige) bloeding moet ik bellen, maar dan volgt er ook opname. Gister middag een bloeding gehad, toch nog even aangekeken en is nu weer rustig gelukkig. Hoe is met jou? Al echo gehad? En hoe is met de rest vd meiden??
Het lijkt wel of jij ook alles moet meemaken in deze zwangerschap! Ik heb morgen weer controle bij de huisarts op ketonen, maar verwacht niet dat ik meer uitgedroogd ben. Maar dat is misschien ook meer hoop? ;P Er is zit niet echt vooruitgang in, maar het gaat ook zeker niet slechter... Gisterochtend inderdaad echo gehad, volgens de meting vandaag 9 weken zwanger! Ik had dit aantal weken ook wel verwacht, maar de huisarts wilde me laatst een week terugzetten. Gelukkig niet nodig... Eigenlijk best wel een beetje trots dat ik op 9 wkn zit zonder een ziekenhuisopname. Al is het wel hard werken... Maar dat bikkelen is voor jullie niet anders!
Wauuw wat goed de echo en toch 9 weken, fijn!! Je mag zeker trots zijn dat je nog geen zh opname hebt gehad! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Las het al op de hg op facebook, maar dan hier ook, gefeliciteerd!! Hoop zo dat het super of iig thuis goed haalbaar mag blijven zijn!!
*breekt even in* Dark Angek wat super leuk voor jullie!!!! Heel, heel, heel erg gefeliciteerd!!! Ik duim vreselijk hard dat je de hg ellende bespaard gaat blijven. *ben weer weg*
*Breek ook even in* Da!!! Wat super! Gefeliciteerd! Hoop idd dat alle ellende weg blijft voor je!! *en breekt ook weer uit *
Hallo meiden! Hier zo ziek dat ik vrijwel niet op de ipad kan. Lig momenteel ook weer in het zh. Wat kruipt de tijd.... Dikke knuffel (viritueel en zonder luchtjes )