ICSI in het Radboud

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Josien, 5 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Josien

    Josien VIP lid

    27 jun 2006
    9.956
    5
    38
    Vrouw
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Hoi meiden,

    Vanmorgen het ziekenhuis gebeld (Radboud) omdat we nog steeds geen brief hadden gehad voor het pré-IVF-spreekuur terwijl we in maart gaan beginnen. Ze zeiden dat we snel aan de beurt zouden zijn, dus dat ik me geen zorgen hoefde te maken.

    Nu vroeg ik me af: wie van jullie heeft nog meer ICSI (of IVF) behandelingen ondergaan in het Radboud en kan mij vertellen hoe dat pré-IVF-spreekuur er aan toe gaat?

    Ik ben best gespannen. Ik moest wat afvallen voordat we mochten beginnen en vroeg me eigenlijk ook af of ze je daar ook daadwerkelijk op de weegschaal zetten. Ik ben nu al een aantal dagen namelijk heel ziek (beginnende longontsteking) en moet binnen blijven. Niks voor mij, zeker nu ik flink aan het trainen enzo was voor de ICSI-behandeling zodat ik genoeg afgevallen zou zijn. Ik ben zo bang dat ik nu liggend in bed weer veel kilo's aan ga komen. Hebben ze jullie echt gewogen bij dat spreekuur?

    En wat doen ze verder zoal tijdens zo'n afspraak? Ik begrijp dat we dan zo'n spuitinstructie krijgen, nietwaar? Nou, dat zal niet zo'n probleem zijn denk ik, want de Pregnyl heb ik bij IUI ook altijd zelf gezet.

    Alvast bedankt voor jullie antwoorden,

    Liefs,
    Josien
     
  2. Niet meer actief

    Hallo Josien,

    Wij onze 3 pogingen in het Radboud gehad.
    Het pré-IVF spreekuur valt echt reuze mee. Ze vertellen daar precies hoe alles in zijn werk gaat. Ik ben daar niet gewogen, ze vroeg wel hoeveel ik woog. Wij kregen daarna ook de prik instructie, maar dat is voor jou ook niets nieuws.
    Je krijgt ook een inlognaam voor de digi poli, dat is een site en een forum. Op deze site kun je al je medische gegevens vinden, ook de uitslagen van alle voor onderzoeken. En tijdens de ivf kun je hier met andere stellen en ivfteam chatten en forum berichten achter laten om elkaar te steunen. Ik heb hier heel erg veel aan gehad.
    Wij hebben de ivf behandelingen in het Radboud als zeer prettig ervaren.
    Heel veel suc6!

    Liefs Naatje
     
  3. angelbaby

    angelbaby Fanatiek lid

    Hoi Josien

    wij zijn nu bezig met onze eerste IVF poging in het Radboud. Ook niet op een weegschaal hoeven staan bij het pre-spreekuur.

    Je krijgt ook echt maar iets van een week van te voren de brief thuis over dat spreekuur en dan moet je bellen om deze af te spreken.

    Succes alvast!
     
  4. Josien

    Josien VIP lid

    27 jun 2006
    9.956
    5
    38
    Vrouw
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Meiden, super bedankt! Jullie hebben mijn ongerustheid wat weggenomen... We hebben toevallig vandaag een uitnodiging gehad voor de informatieavond. Dus daar gaan we 18 februari naar toe. Je had dus gelijk Naatje in je PB'tje... thanks daarvoor!

    Liefs,
    Josien
     

Deel Deze Pagina