Beste allen, Gisteren heb mijn eerste tp van mijn eerste ICSI poging gehad van een 8 cellig embryo met goede kwaliteit..Ik weet dat dit helemaal niks zegt over of je wel of niet ook zwanger van wordt maar stiekem hoop ik van wel. Ik ben 37 en helemaal gezond (gelukkig!!) en ben nog nooit zwanger geweest. Ik ben op zoek naar dames die 35+ zijn en ook gezond (geen PCOS of id) en wil graag weten van welke poging je zwanger bent geworden. Mocht je tijd hebben even in kort waarom je/jullie niet op de natuurlijke wijze niet zwanger werd..Bij ons werd tijdens de eerste ivf 'aanhechtingsproblemen zaadje en eicel'geconstateerd, vandaar de overstap naar ICSI.
Ik denk dat de meeste aan het werk zijn nu Onze eerste poging is mislukt. Nu bezig met poging 2. Geen idee of die gaat lukken Succes!
hihi..ja dat klopt..dank voor je antwoord. Ik hoop dat het deze poging wel lukt. Had jij bij de eerste poging veel (bevruchte) eitjes?
Spannend! Bij onze eerste ivf werd geconstateerd dat de zaadcellen niet door de eicelschil komen (dus voor niks jaren zelf geprobeerd en heel veel iui's. Verder niks aan de hand met ons beiden. Dus icsi. Bij de zesde icsi poging ben ik blijvend zwanger geraakt (twee keer vroege miskraam bij icsi). Ik was toen 37. Bij alle vijf de icsi's vond alleen een verse terugplaatsing plaats (geen cryos dus) waarvan 3 keer 2 embryos Ik wens je veel geluk!
Jippe: dank dat je toch je gereageerd hebt..Wow jij hebt ook behoorlijk wat meegemaakt maar toch met een mooi resultaat.. Zuuske: hetzelfde als onze situatie dus..ook beloond met een mooi cadeautje..dat hoop ik ook voor ons..
Ik ben gezond, mijn man heeft spermacellen zonder richtingsgevoel en ook een beetje weinig Voor mijn dochter was ik 35 en heb ik 4 icsi's gehad. 1: 9bevr, 2: 9bevr, 3: 20 bevr, 4: 5 bevr Voor mijn zoon* zwanger na de 3e icsi. 1: 12 bevr, 2: 7bevr, 3: 3 bevrucht en zwanger van een tweeling. Één stopte met 8,2 weken en de ander had trisomie 18. Hier was ik 38. Nu voor de derde keer de mmm in, ik ben nu 39 en met de eerste icsi bezig, had 10 follikels, 7 eitjes, 6 bevrucht waarvan 2 niet goed en 2 teruggeplaatst. Ik zit nu op wachtdag 5.
Youtan: jij ook z'n lange mmm geschiedenis? En gelukkig jij ook met twee mooie wondertjes...en nu wachten op nr 3...wanneer mag je testen? Hopelijk duurt het deze keer niet zo lang..
O sorry ik heb niet goed gekeken..dat is wel jammer..en hopelijk ben je deze keer wel zwanger en jullie mogen straks genieten van je mooie wondertjes
Flower bij de eerste duurde het 1,5 jaar in totaal toen ik 32 was zwanger geraakt dmv de eerste icsi ivm zwak en zeer weinig zaad man. Bij mij was niks mis. Voor onze 2de in totaal 2 jaar bezig geweest toen meteen in de molen gestapt. In totaal 8 tp gehad waarvan 6 cryo's en 2 verse. Van de 4de tp zwanger helaas hartje gestopt rond 10 weken na al een goede echo gehad te hebben daarvoor. Daarna nog 4 tp gehad en van de 8ste is ook mijn geluks getal 😉 Is onze 2de zoon in april 2015 geboren. Ik was nog net 36. Heel veel succes
Jon1978: wat heerlijk dat je twee keer succes hebt gehad maar toch jammer van jullie sterretje..hopelijk heb ik strax ook een icsi wondertje in mijn buik..
Icsi vanwege slechte zaadkwaliteit. Zwanger van icsi 3.1 (de derde poging is afgebroken) Dus eigenlijk de vierde poging
Bij poging 1 had ik 9 follikels met 8 eitjes. Daarvan 5 bevrucht maar helaas maar 1 goed genoeg voor terug plaatsing. Nu heb ik al 13 follikels dus ik hoop dat ik nu meer embryo's heb
Anja: heerlijk een tweeling. Dat zou ik ook graag willen..mag ik vragen hoe oud je toen was? Bubbels: ik hoop het voor je...wanneer heb je de punctie? Of heb je die al gehad?
Ik ben 39, goed gezond. Vanwege combi mijn leeftijd en weinig zaad icsi gehad. Eerste poging werd een vroege miskraam (1 dag na het testen), tweede poging ben ik nu zwanger van (tweeling). Ben nu 17 weken en 1 dag.