5,5 maand geleden ben ik bevallen. Tijdens mijn zwangerschap was ik dagelijks op dit forum te vinden. En nu lees ik af en toe even met jullie mee. Steeds meer ga ik het missen Mijn laatste weken hier vond ik niet zo leuk, ik was onzeker en kreeg daar ook hele nare opmerkingen over, maar nu ik bijna een half jaar verder ben en al jullie verhalen weer lees... dan mis ik het gewoon. En nee, het is niet dat ik graag weer zwanger wil worden, op den duur wel weer, maar voorlopig echt nog niet... maar gewoon, geen onderdeel meer ergens van zijn, die nachtelijke gesprekken, het samen toeleven naar iets.. Ik mis het
Ah maar je bent altijd welkom toch!! Misschien heb jij ook wel tips of adviezen voor degene die een topic openen.
Er zijn ook "mama-topics". Misschien is het leuk om je aan te sluiten bij een mama-topic van meiden die in dezelfde maand als jij bevallen zijn.
Ik snap je hoor Mappel! Heb het ook wel een beetje. Maar dan hier ook omdat het nu na 8 maanden wel weer begint te kriebelen hahaha! Maar ben nu nog dagelijks actief in idd een mama topic. Erg gezellig om daar te blijven kletsen. Misschien kan je daar wat aansluiting vinden?
Ik lees ook nog mee maar zit nu ook meer in de lounge. ..heerlijk die popcorn topics volgen...vragen over borstvoeding, flesvoeding, anticonceptie beetje opzoeken in de topics...en zo nu en dan eens reageren op vragen/ onderwerpen.
Ik zit in een heel leuk FB groepje, januari mama's. Daar klets ik heel veel met moeders die ook een baby van ongeveer een half jaar hebben. Super leuk! Maar inderdaad, nu zijn er zoveel nieuwe zwangeren, het is gewoon anders... Ik vind die topics zo leuk, over het voelen van de baby, de echo's, naderende bevalling, verlof... die tijd was zo bijzonder!! En ik vind het zeker leuk om over borstvoeding/hapjes/ontwikkeling van de baby te praten, maar de zwangerschap/bevalling vond ik toch echt het allerleukste. Het was zo'n bijzondere tijd. En deze tijd is ook super bijzonder hoor, maar voelt weer zo 'gewoontjes'
Haha dat is ook logisch met zo'n naam Mappel...ik denk dat je dan weer snel zwanger zal worden Ben je nu niet meer zo onzeker nu je meisje er is? Hoe gaat t met haar? Hoe kijk je terug op je zwangerschap? Heb je dingen opgeschreven voor de volgende met de gedachte van, deze klachten had ik en dit is normaal om te voelen en dit is een trek aan de bel klacht?