Hoi dames ik zit op 9 dpo en vanmorgen kvtest gedaan Omo wit na 10min en toen de test weggelegd Net (14uur later dan de test) nog eens gekeken en er is nu een heel licht roze indroogsteep dit lijntje staat dicht naast t controle lijntje.. ik meende dat ie aan de andere kant van t schermpje moest staan... valse test of kan dit ook?
Je mag een test niet meer zo lang na de officiële afleestijd aflezen. Weggooien en over een paar dagen een nieuwe doen.
Ik heb dat ook elke keer maar dat zijn inderdaad indrooglijntjes :/ Toen ik echt zwanger was kwam de tweede streep binnen de tijd.
Je moet de test echt aflezen binnen de toegestane afleestijd. Dit staat ook in de bijsluiter en dat heeft een goede reden. En de teststreep mag niet lukraak overal op een teststrip staan uiteraard. De afstand tussen teststreep en controlestreep is altijd gelijk, aangezien ze fabrieksmatig gemaakt worden. Kortom: je test is negatief. Over een paar dagen nogmaals testen en binnen de tijd aflezen.
Nee helaas nog niet.. alle winkels zijn dicht met kerst en weet niet of de supermarkt testen heeft..? wachten tot morgen dan maar
Vanmorgen weer kv2*5 testen gehaald en net met middagurine.. omo wit Bij mn 2 andere testen 2 a 3 dagen geleden had ik een indroogstreepje heel licht en nu niks Zit nu op 2 voor nod
ik had ook een indroogstreep met die van kruidvat maar ook met die van big bazar, ben nu 2 dagen overtijd. hopelijk voor het goede nieuws en niet voor een langere cyclus deze maand door late eisprong.
Maar die testen waren ook negatief want het verscheen buiten afleestijd en stond op de verkeerde plek. Niet zwanger dus helaas.
Gister bij de omo witte test staat ook inmiddels een roze indroogstreep Dus 3 testen met indroogstrepen bij 2 staat t streepje op de goede plek en bij 1 staat t streepje dichtbij de controlestreep(verkeerde plek dus)
Ja de kv staat bekend om de indroogstrepen Staat ook in de bijsluiter he dat dit kan en dat je na afleestijd niet meer moet aflezen
OKe ja dan zal dat t wel zijn dat t er bekend om staat.. vond t alleen raar dat ik nu al bij alle 3 de testen had maarja wilde dit ff delen
Zelfde ervaring met de 2v5 van kruidvat: indrooglijntjes De keren dat hij positief was, gaf hij al een dun lijntje aan na 3-4min
Heel raar inderdaad. .... Daarom staat ook in de bijsluiter, welke bij elke test zit, dat je de test binnen ern bepaalde tijd af moet lezen. Dat staat er niet voor de lol in, maar betekent dat er op ELKE test NA AFLEESTIJD een indroogstreepje kan verschijnen. Helemaal niks raars aan dus.
Weet je wat raar is? Een test na 24 uur beoordelen Zonder gekkigheid, maar na zo'n lange tijd moet je test niet meer bekijken. Maar plaatst dan eens een foto, dan kunnen we zien wat je bedoelt.
Hier ook elke cyclus weer hetzelfde verhaal. Indrogers op die kV testen. In het begin ben je telkens blij met een dooie mus. Ik wilde ze gewoon niet meer gebruiken. Toen het eindelijk zover was, heb ik een predictortest gedaan. Direct knalpositief 👍🏻. Die testen van kV zijn inderdaad goedkoop, maar ik, persoonlijk, moet er niks meer van weten.